Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Hvala Majstore, Boki, hvala svima unapred :) Nisam ja snimao al nema veze ja sam preneo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652083#p652083:eav6yxw6 je napisao(la):
Earthmoving » Pet Avg 23, 2019 5:24 pm[/url]":eav6yxw6]Hvala Majstore, hvala svima unapred :) Nisam ja snimao al nema veze ja sam preneo
Знамо, али као да јеси!
 
Ako ne bude rane zime, tipa Oktobar sneg ovo se ladno stiže. Na nekime delovima trasa je spremna za Čačane.
 
Bravo Earthmoving! :kk:
Zanimljivo mi je da na obrenovackoj petlji jos stoje strujni stubovi!
Eto kako to ide kod nas. Uvek se na nesto i nekoga ceka!
 
Malo deonice do Surcina . Datumi su od 13og i 23ceg

Analizu ne znam,vide se promene ,toliko od mene :lol:
 
Ne razumem,sve su se izmesale...... a pazila sam. Zao mi je
 
ovo je sad postala ibarska, krenuo sam na posao i u startu kasnim, ljudi nećete verovati, jel znate dokle je kolona.....? do Ostružnice, tačno do onog dela gde prestaju duple trake... :bash: :bash: :bash:
 
Док не заврше Сурчин - Обреновац биће тако стално. Мада ће и то решити само део проблема. Треба направити везу петље Обреновац са ибарском негде између Мељака и Вранића. Тада ће мања гужва бити кроз Умку и Барич.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652117#p652117:b0avh9tg je napisao(la):
plećko » Pet Avg 23, 2019 5:32 pm[/url]":b0avh9tg]ovo je sad postala ibarska, krenuo sam na posao i u startu kasnim, ljudi nećete verovati, jel znate dokle je kolona.....? do Ostružnice, tačno do onog dela gde prestaju duple trake... :bash: :bash: :bash:

Polako šta je to 120 dana živciranja, lamele kandele udisanja svih mogućih isparenja. Dok trepneš tj umreš to prođe.
Očekivalo se ovako nešto, a niko ne računa da škola nije krenula. Od drugog septembra očekujem totalno ludilo.
Neko da je pametan i da napravi trafiku sa bensedinima.

Čuvene duple tube, ovaj što ide iz Novog Sada ima da se zavrti ko na ringišpilu.



srećom pa opet ide desno pa levo, ima da se rasani.




Kako se uvek nađe neka bandera posred puta ????



Ako ovom iz Novog Sada padne na pamet da svrati za Obrenovac , bolje da puca sebi u lakat nego još jeda krug ringišpilom.
 
Da li su ovo krenuli da asfaltiraju most na sremskoj strani? Na Sentinelu se vide neki slojevi, lice na asfalt a na ovom snimku nisam nista primetio?
 
Мислим да Крцан рекао да на мосту стављају битумен, односно хидроизолацију. На снимку се виде асфалтерски радови на две деонице.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652107#p652107:35av6hg2 je napisao(la):
MiraC » Fri Aug 23, 2019 6:17 pm[/url]":35av6hg2]Ne razumem,sve su se izmesale...... a pazila sam. Zao mi je

Miro ne sekiraj se, ima neki bug na forumu.
I meni se dešava skoro svaki put pa izgubim dosta vremena pokušavajući da to preuredim.
 
Meni se cini da je na jednom mestu drugi sloj a kako se krene od Surcinske petlje vidi se da tek postavljaju prvi sloj...
 
Šta mislite ljudi, da li će ovo zaista biti pušteno 18. decembra? Ako bude tako, to će biti prvi autoput u Srbiji, za koji ja znam, da je urađen u roku.
 
Jel ce ovaj kanal na surcinskoj petlji da zatrpaju posto ne vidim da ovde ima stubova ?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Рок му је почетак јануара, али АВ је тражио да се отвори на Радогоста или Св. Николу. Мени се чини да ће бити проблема на Обреновачкој петљи

Sent from my Armor_3 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652192#p652192:2m9gsftd je napisao(la):
adža » Pet Avg 23, 2019 9:31 pm[/url]":2m9gsftd]Šta mislite ljudi, da li će ovo zaista biti pušteno 18. decembra? Ako bude tako, to će biti prvi autoput u Srbiji, za koji ja znam, da je urađen u roku.
Mogli bi da bacimo neku opkladu, čisto da bude zanimljivije :) :vops:
 
Hvala @ Vlasto, nervira me vise ovo postavljanje slika. Da sam znala da je snimak danas ne bih se ni mučila hihihi.
Sad cekamo analizu od Earth-a. On sve uporedi i da celovitu analizu.
@ boocky,u sta se kladimo?
Mislim da ce.biti u roku. Da li ce sve i biti gotovo ,ne mislim,a kako moze polovicno da funkcioniše ne znam,da puste a da nije sve odrađeno. A icice se na to- eto rekli smo,bilo tako,bravo za nas.
Prvo petlja Obrenovac odavno mi bode oci,vidi se na snimku da imaju jos da naprave onaj nadvoznjak,da naspu obe strane ,sve to pre kiša i hladnijeg vremena.... ne znam. Mada ko se razume ,kaze da je sve u roku,meni iz iskustva petlje Ljig ne deluje tako.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652228#p652228:1vl4fihw je napisao(la):
MiraC » Pet Avg 23, 2019 10:50 pm[/url]":1vl4fihw]Hvala @ Vlasto, nervira me vise ovo postavljanje slika. Da sam znala da je snimak danas ne bih se ni mučila hihihi.
Sad cekamo analizu od Earth-a. On sve uporedi i da celovitu analizu.
@ boocky,u sta se kladimo?
Mislim da ce.biti u roku. Da li ce sve i biti gotovo ,ne mislim,a kako moze polovicno da funkcioniše ne znam,da puste a da nije sve odrađeno. A icice se na to- eto rekli smo,bilo tako,bravo za nas.
Prvo petlja Obrenovac odavno mi bode oci,vidi se na snimku da imaju jos da naprave onaj nadvoznjak,da naspu obe strane ,sve to pre kiša i hladnijeg vremena.... ne znam. Mada ko se razume ,kaze da je sve u roku,meni iz iskustva petlje Ljig ne deluje tako.
Miro, možemo se opkladiti u bilo šta, pivo, porciju ćevapa, čokoladu Milku, dajte slobodno predloge :)
Bolje to nego da se prepucavamo po političkoj ili svakoj drugoj liniji, da se raspravljamo ni oko čega, da pravimo podele ili da se vredjamo :)
Elem, meni bode oci ona bandera - stub na petlji Obrenovac, meni se cini da čekaju naše "stručnjake" da to reše (samo da me bude kao onaj dalekovod u Ljigu).
Uglavnom, 4 meseca je sasvim dovoljno vremena da se ovo privede kraju, najteži radovi su izvedeni, rekao bih, ovo je već finiš. Još mogu da iskoriste lepo vreme, pretpostavljam da će i septembar i oktobar biti lepi i povoljni za rad. Videćemo, meni kinezi ulivaju poverenje :)
 
Vrh