Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Varoš kapija, hvala za ovu informaciju, iako nije u okviru ove teme, nastavlja se na put Koridor 11 - kroz Crnu Goru. Ja lično nisam u toku koji je to deo , ali imamo Google pa cemo pitati ;)
 
@MiraC

Upravo iscrtao koridor kroz CG i označio pomenutu deoncu, poledaj mapu klikom na Koridor 11 u moj potpisu :)
 
Ljudi juce ujutru sam krenuo na izlet i na planinarenje i odlucim se da idem preko Obrenovca. Takva kolicina saobracaja da sam se iznenadio. U Umci cekanje zbog guzve i klizista 15 min. Mogu samo da zamislim sta ce biti kada puste autoput do Obrenovca. Ovo ce biti nevidjen kolaps. A deonicu do Surcina najavljuju tek od 2020. Pa da li smo mi normalna drzava ? Da li imamo uopste strucne ljude i inzenjere ? Pa ovo je stvarno sramota da se ovako projektuje i gradi. Mi nikakvu zrelu i normalnu i logicku ideju nemamo. Ovo je sramota velika sramota. I ne cudi me sto svi odose iz ove lude i neodgovorne zemlje u kojoj caruje nepostovanje i najmanje logicnosti i pravila.
 
Хвала Ђунисе, значи мала шанса да ће летос бити отворена и повезана са постојећом која је у употреби, нека од деоница које се раде. Треба да трпимо до краја ове године. О бруке и срамоте да ову шаку километара ови раде тако скупо и тако споро.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537917#p537917:45v67rq1 je napisao(la):
biciklista » Нед Мај 13, 2018 8:20 pm[/url]":45v67rq1]Ljudi juce ujutru sam krenuo na izlet i na planinarenje i odlucim se da idem preko Obrenovca. Takva kolicina saobracaja da sam se iznenadio. U Umci cekanje zbog guzve i klizista 15 min. Mogu samo da zamislim sta ce biti kada puste autoput do Obrenovca. Ovo ce biti nevidjen kolaps. A deonicu do Surcina najavljuju tek od 2020. Pa da li smo mi normalna drzava ? Da li imamo uopste strucne ljude i inzenjere ? Pa ovo je stvarno sramota da se ovako projektuje i gradi. Mi nikakvu zrelu i normalnu i logicku ideju nemamo. Ovo je sramota velika sramota. I ne cudi me sto svi odose iz ove lude i neodgovorne zemlje u kojoj caruje nepostovanje i najmanje logicnosti i pravila.
Обреновачки пут треба што пре реконструисати, што због свакодневног превеликог саобраћаја, што зобг скорог отварања аутопута.
 
Ma ko zna da li će biti i do kraja godine, nisam tako optimista kao nekad.... A i to što vi kažete da nas od Obrenovca čeka ima da bude kao u Ljigu kad se sidje sa AP, pa semafor, pa gužve, nerviranje....
Svetlopis, hvala za ovaj info sa Cg gradilišta
 
Jel znate kako je pametni Čučko i oni njegovi stručnjaci zamislio buduće putovanje Obrenovčana za Bgd...?
Kaže ovako "kad se izgradi most preko Save svi Obrenovčani će brže stizati u Bgd tako što će se sve autobuske linije preusmeriti preko novog mosta" :bash: :bash: :bash:
Pa šta će da rade ti Obrenovčani kad dođu busem na Novi Bgd a radno mesto im je u krugu dvojke...?
Njega nije briga kako će se Beograđani uključivati na novi AP,... drugim rečima kako će se Beograđani maltretirati kroz Umku i Barič da se uključe na novi AP...
Njemu je bitno da se njegovi Obrenovčani konforno voze do NBgd...
 
Plecko bice isto kao i sad autobusi ce da idu na autobusku stanicu.Samo ce ona da bude na Novom BG.
 
A biće fora kad završe 2020. do Surčina i onda se sete da treba da urade pristupnu saobraćajnicu do Novog Beograda, umesto da se već sada radi uporedo.
 
Samo da sumiramo , u maju mesecu 2018.godine , deonica Obrenovac-Ub, koja je trebalo da bude zavrsena najkasnije u novembru 2017.godine, danas je izvedena sa tek 70% radova!!!
Gletovanu ministarku zasuti katranom i posuti perjem, kakva nesposobna gamad.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537961#p537961:2k2yp0gv je napisao(la):
plećko » Нед Мај 13, 2018 11:12 pm[/url]":2k2yp0gv]Jel znate kako je pametni Čučko i oni njegovi stručnjaci zamislio buduće putovanje Obrenovčana za Bgd...?
Kaže ovako "kad se izgradi most preko Save svi Obrenovčani će brže stizati u Bgd tako što će se sve autobuske linije preusmeriti preko novog mosta" :bash: :bash: :bash:
Pa šta će da rade ti Obrenovčani kad dođu busem na Novi Bgd a radno mesto im je u krugu dvojke...?
Njega nije briga kako će se Beograđani uključivati na novi AP,... drugim rečima kako će se Beograđani maltretirati kroz Umku i Barič da se uključe na novi AP...
Njemu je bitno da se njegovi Obrenovčani konforno voze do NBgd...
Реко бих да се ујутро до круга двојке, много брже стиже са НБГ него са ББ, али о тој теми смо већ диванили....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537917#p537917:nmmgg3r8 je napisao(la):
biciklista » Ned Maj 13, 2018 7:20 pm[/url]":nmmgg3r8]Ljudi juce ujutru sam krenuo na izlet i na planinarenje i odlucim se da idem preko Obrenovca. Takva kolicina saobracaja da sam se iznenadio. U Umci cekanje zbog guzve i klizista 15 min. Mogu samo da zamislim sta ce biti kada puste autoput do Obrenovca. Ovo ce biti nevidjen kolaps. A deonicu do Surcina najavljuju tek od 2020. Pa da li smo mi normalna drzava ? Da li imamo uopste strucne ljude i inzenjere ? Pa ovo je stvarno sramota da se ovako projektuje i gradi. Mi nikakvu zrelu i normalnu i logicku ideju nemamo. Ovo je sramota velika sramota. I ne cudi me sto svi odose iz ove lude i neodgovorne zemlje u kojoj caruje nepostovanje i najmanje logicnosti i pravila.

Ja sam toliko smoren od više Ibarske magistrale da ću, kad se bude završila deonica do Obrenovca, se odlučiti na čekanje od u koloni od 1 sat vremena, da bih posle uključio u tempomat i vozio opušteno do Preljine. :)
A možda budem išao na Boljevac, preko onog adaptiranog mosta preko Save :)
A valjda će imati neko pametan da ukine one gluposti od semafora u Umci? :bash:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537922#p537922:z2txy2jn je napisao(la):
Gringo » Ned Maj 13, 2018 7:43 pm[/url]":z2txy2jn]Хвала Ђунисе, значи мала шанса да ће летос бити отворена и повезана са постојећом која је у употреби, нека од деоница које се раде. Треба да трпимо до краја ове године. О бруке и срамоте да ову шаку километара ови раде тако скупо и тако споро.

Meni i dalje ostaje nedoumica tunel Brančići.
Upitno je da li će ona kasnije probijena cev biti osposobljena za upotrebu do kraja ove godine, imajući u vidu da ona, što je mnogo ranije probijena, neće biti spremna pre jula ("kasno proleće" kako reče onaj inžinjer u decembru).
Ako se zbog toga bude morala koristiti magistrala u deonici Ljiška petlja-Dići, onda, ipak, nema smisla klackati se sat vremena od BG do Obrenovca :)
 
[YouTube][/YouTube]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537992#p537992:14se0ewl je napisao(la):
gygy11 » 14 May 2018 03:57 am[/url]":14se0ewl]Samo da sumiramo , u maju mesecu 2018.godine , deonica Obrenovac-Ub, koja je trebalo da bude zavrsena najkasnije u novembru 2017.godine, danas je izvedena sa tek 70% radova!!!
Gletovanu ministarku zasuti katranom i posuti perjem, kakva nesposobna gamad.
Molim vas sve da ne navodite rok zavrsetka novembar 2017-e godine posto je rok za ovu deonicu bio januar 2017! Tekst u kome AV najavljuje zavrsetak radova najdalje do januara 2017. godine imate nekoliko stranica unazad u ovoj temi, licno sam okacio.
 
paradox polje":3tyi0o86 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537961#p537961 je napisao(la):
plećko » Нед Мај 13, 2018 11:12 pm[/url]":3tyi0o86]Jel znate kako je pametni Čučko i oni njegovi stručnjaci zamislio buduće putovanje Obrenovčana za Bgd...?
Kaže ovako "kad se izgradi most preko Save svi Obrenovčani će brže stizati u Bgd tako što će se sve autobuske linije preusmeriti preko novog mosta" :bash: :bash: :bash:
Pa šta će da rade ti Obrenovčani kad dođu busem na Novi Bgd a radno mesto im je u krugu dvojke...?
Njega nije briga kako će se Beograđani uključivati na novi AP,... drugim rečima kako će se Beograđani maltretirati kroz Umku i Barič da se uključe na novi AP...
Njemu je bitno da se njegovi Obrenovčani konforno voze do NBgd...
Реко бих да се ујутро до круга двојке, много брже стиже са НБГ него са ББ, али о тој теми смо већ диванили....

Rekao bih da gresis ;)
bokili84":3tyi0o86 je napisao(la):
[YouTube][/YouTube]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537992#p537992 je napisao(la):
gygy11 » 14 May 2018 03:57 am[/url]":3tyi0o86]Samo da sumiramo , u maju mesecu 2018.godine , deonica Obrenovac-Ub, koja je trebalo da bude zavrsena najkasnije u novembru 2017.godine, danas je izvedena sa tek 70% radova!!!
Gletovanu ministarku zasuti katranom i posuti perjem, kakva nesposobna gamad.
Molim vas sve da ne navodite rok zavrsetka novembar 2017-e godine posto je rok za ovu deonicu bio januar 2017! Tekst u kome AV najavljuje zavrsetak radova najdalje do januara 2017. godine imate nekoliko stranica unazad u ovoj temi, licno sam okacio.
Pusti ti prazna obecanja politicara.
Postoje "zvanicni rokovi kojih se iskljucivo treba drzati u diskusijama , ali i pri trazenju odgovornosti.

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=538050#p538050:22v0bgpk je napisao(la):
djunis82 » Mon May 14, 2018 3:03 pm[/url]":22v0bgpk]
Meni i dalje ostaje nedoumica tunel Brančići.
Upitno je da li će ona kasnije probijena cev biti osposobljena za upotrebu do kraja ove godine, imajući u vidu da ona, što je mnogo ranije probijena, neće biti spremna pre jula ("kasno proleće" kako reče onaj inžinjer u decembru).

Pa dobro ljudi, gledati li vi ove okačene video priloge !!!
U prilogu od pre dva dana - SAT emisiji - lepo reče čovek iz ekipe - desna cev tek u Decembru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=538143#p538143:gh34gyt6 je napisao(la):
laki72 » Пон Мај 14, 2018 10:51 pm[/url]":gh34gyt6]
paradox polje":gh34gyt6 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=537961#p537961 je napisao(la):
plećko » Нед Мај 13, 2018 11:12 pm[/url]":gh34gyt6]Jel znate kako je pametni Čučko i oni njegovi stručnjaci zamislio buduće putovanje Obrenovčana za Bgd...?
Kaže ovako "kad se izgradi most preko Save svi Obrenovčani će brže stizati u Bgd tako što će se sve autobuske linije preusmeriti preko novog mosta" :bash: :bash: :bash:
Pa šta će da rade ti Obrenovčani kad dođu busem na Novi Bgd a radno mesto im je u krugu dvojke...?
Njega nije briga kako će se Beograđani uključivati na novi AP,... drugim rečima kako će se Beograđani maltretirati kroz Umku i Barič da se uključe na novi AP...
Njemu je bitno da se njegovi Obrenovčani konforno voze do NBgd...
Реко бих да се ујутро до круга двојке, много брже стиже са НБГ него са ББ, али о тој теми смо већ диванили....

Rekao bih da gresis ;)

Ево шта каже ГМ за прорачун путавања до Трга републике са предвиђеног завршетка К11 код Сурчина, и са садашње петље Орловача где би већина форумаша хтела да се завршава К11:

Од Будуће петље Сурчин до ТР 26 мин, од петље Орловача до ТР 31 мин.

Претпостављам да је у 8 ујутро ова разлика већа, до је у поподневном шпису ситуација можда обрнута.
 
Власто, погледао сам, видео и разочарао сам се. Пао сам у бедак, пошто се ипак ни милиметар неће искористити за путовање овог лета. Али ће зато у Црној Гори и Републици Српској бити нових километара добрих путева, па и то нешто значи. Ове наше сам потпуно отписао. Нема ту побољшања нити ће икад бити.

Иначе, квалитет прилога је на нивоу, као кад Веља разговара са Ваздуплоховом о грађевинским машинама.
 
El Gringo, kao što sam skoro MiriC objasnio da batali prevelika očekivanja kako bi izbegla golema razočarenja ima tu, nedavan primer, i nešto retko pozitivno.

LM za Momino kamenče dugo nije bilo slikovnih priloga, kada eno ga ono pre neki dan em su kamenče konačno sklonili em i asfalt komplet gotov kod njega. Iznenađence :)

Pa eto bez ikakvih nadanja do daljeg na K11, kojim slučajem se možda i mi nekad obradujemo.
 
A ima i vesti da je opet doslo do nekih odrona na tim kosinama.... Znas onu izreku "seces uvo krpis..." jedno zavrse, problem na drugom mestu, ali dobro to je za drugu temu K10, eto Vlasto da ti ubijem i to malo nade ;) više ništa ne verujem, postala sam pesimista :cry: mislim da svi sad tako misle, ejjj gde je decembar...a koliko njih zaista i veruje da će biti tad
 
У међувремену радови у Црној Гори :kk:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=H8CQmqE5Vkg[/youtube]
 
Vrh