Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Danas na žalost #193 & #194 bez hlađenja, kao i #3213.

I šlag na torti : IK112LE #3228 na 302 - "Vegaljica".
IMG_20220526_211649.jpg
 
Јуче сам се изненадио кад сам видео ИК-201 на 88 и 65.Али добро,боље да бар неке од њих користе још коју годину него да их превремено расходују.
 
Juče sam se vozio sa Conectom 177 i bus je odličan, a to sam čuo i od vozača koji ga ne isključuju toliko kao kad im daju druge starije buseve, slabije vuče jer je istrošen, ali je ovako bus sasvim dobar i mislim da treba neke primerke kao što je 165, 177 i 179 da remontuju dobro i da rade minimum još 5 godina jer Higeri samo crkavaju i biće ih sve manje, a ko zna kad će Gsp uzimati nova solo vozila i to će biti neke kante opet
 
Јуче сам се изненадио кад сам видео ИК-201 на 88 и 65.Али добро,боље да бар неке од њих користе још коју годину него да их превремено расходују.
Treba da se nadamo da će nekom doći u glavu da ih ne rashoduje. Isto važi i za Japance. Moraju da ostanu do sledeće nabavke, inače mi skoro uopšte nećemo biti u plusu sa zglobovima kad stigne BMC. Za sad navodno ostaju samo ik-201 iz 2006. al treba sačekati i videti kako će se odvijati stvari. I "mutanti" su trebali u rashod kad su stigli Higeri i zaista ih nije bilo u saobraćaju nekoliko meseci, pa su ipak vraćeni i još uvek nas voze.
 
Počeli na nekim autobusima po NBG da stavljaju reklame za obuku novih vozača GSP-a.Npr. na Solarisu #3096 na liniji 18.
 
Vrh