Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 242 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,7%

  • Ukupno glasača
    254
Да ли сам ја једини приметио да се градски аутобуси константно труцкају приликом вожње?Првенствено мислим на Икарбусове аутобусе старе можда 20 година и приватне соло аутобусе старе десетак-петнаест година.
 
Poslednja izmena:
Top, brinulo me da će biti neke jezive boje, tipa kao električni. Unificiranost je sve.
 
Да ли сам ја једини приметио да се градски аутобуси константно труцкају приликом вожње?Првенствено мислим на Икарбусове аутобусе старе можда 20 година и приватне соло аутобусе старе десетак-петнаест година.
A šta očekuješ na poale 15-20razrovanim ulicama?
Lupa bnjima sve što može, može sve.
 
Труцкаће и BMC ко луд не брините се. И наравно опет ће стакло кабине сећи десни ретровизор.
 
Mora da trucka, nije leteći ćilim, po onakvim ulicama. Bitno je da li će posle nekoliko dana/meseci da počne da zuji, zveči, zvoni, zvuči, šušti, grmi, tutnji huči...
 
Ja znam da su novosadski imali nekih "manjih" problema u prvim mesecima eksploatacije. Znam da je jedna od fabričkih grešaka bila ta da kada se namota pun levi kida se ABS, to je u međuvremenu kod svih rešeno. Imali su još nekih sitnijih problema sa sigurnosnim ventilima, solaši sa jastucima. Mada vremenom su se "uhodali" i trenutno su svi već mesecima u saobraćaju bez ikakvih problema.
 
3464 na liniji 95
IMG_2828.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam da bi bilo lepse da imam fotografije, ali... videcu narednih dana da i to okacim.

Elem, IK-201 koji ove godine pune 20 godina sluzbe a jos uvek saobracaju su:
#1001, #1029, #1034 (ako sam dobro upamtio) i #1073.

To je od onoga sto sam ja video na 23ci ovih dana. Videcu da spazim jos i da ih uslikam ako budem mogao. Posto cesto protutnje, pa ode dok spremim kameru...
 
Od IK-201 ima još 1055 (žuto-plava šema), 1112 i 1121
 
Постоји још један жути ИК103 у погону Космај поред 497, а то је 496.
 
Овде сам недавно поставио списак возила погона Космај, али ме нико није обавестио да је 496 расходован.

Постоји могућност и да су 86 и 103 расходовани јер их нисам видео још од повлачења.
 
Овде сам недавно поставио списак возила погона Космај, али ме нико није обавестио да је 496 расходован.

Постоји могућност и да су 86 и 103 расходовани јер их нисам видео још од повлачења.
86 radi,a 103 je rashodovan još pre oko godinu dana
 
Vrh