Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Hvala na prijemu na forum.Evo jos jedne fotke od juce 348 i ponovo 990 na Zelenjaku.
 

Prilozi

  • IMG-8d8bfa3e5e5bda106166a93104538173-V.jpg
    IMG-8d8bfa3e5e5bda106166a93104538173-V.jpg
    213,8 KB · Pregleda: 1.115
У суботу увече Мерцедеси О345
виђени на 401 и 405. Има их и
викендом у саобраћају јер се
Хигери распадају и стално
изостају са својих полазака.
А нови Икари се шаљу у круг двојке,
да не би поново било кукњаве и
вриске као у лето 2019.
непосредно пред долазак
Кинеза.
 
У суботу увече Мерцедеси О345
виђени на 401 и 405. Има их и
викендом у саобраћају јер се
Хигери распадају и стално
изостају са својих полазака.
А нови Икари се шаљу у круг двојке,
да не би поново било кукњаве и
вриске као у лето 2019.
непосредно пред долазак
Кинеза.
Na potezu 300 uvek vikendom rade Higeri, Ik 112m i le, ja sam jednom u životu video conecta 198 na 303 vikendom i to u vreme kad je bio redovan na tom polasku jer su neki Higeri bili na prevozu dece, ali eto izgleda da će uskoro to postati praksa i na potezu 300, jer Higeri sve više i više crkavaju, viđao sam samo rezerve Mercedese na Ustaničkoj.
 
Upravo sam video Solarisa na 75 na žalost nisam video garažni broj. Ali solarisa na 75 nisam video par godina sigurno sve BMC
 
Pa kad su rashodovali 3 zgloba preko noći...
 
Vozim se danas 15-icom u BMC-u, vozaču ulazi kolega, malo ćaskaju. Žali se da zadnja vrata tiltuju, elektronika, senzori... U to sam se uverio. Ali, kaže, najgore je to što mi kolega burekom umasti celu tablu, svaki dan moram da brišem i ribam! :ROFLMAO::p
 
Ovo je redovna pojava postala na 18, očigledno. Pre nekog vremena sam se iz Braće Jerković vraćao kući i kod Autokomande jedva izašao.
 
Земунска хармоника 939 се још није вратила са ремонта. Да се вратила ставили би њу на 18 а не ову кршину од БМЦа.
 
Ко ради ремонт уопште? Радионица на Дорћолу?
 
Дорћол одавно не ради ремонт аутобуса из не знам ни ја ког идиотског разлога. Док су они ремонтовали возила су била много боља него сада када то обављају разни Кордун метали, Срб аута или како се већ зове та дилетантска фирма из Панчева. Што се тиче 939 заиста не знам ко га сређује али се овде на форуму скоро најављивао његов повратак у саобраћај.
 
Poslednja izmena:
Je l si siguran da je autobus o kom pričaš 939? 939 je u pogonu Karaburma i danas je bio na liniji 65. 18 drži pogon Novi Beograd.
 
Земунска хармоника 939 се још није вратила са ремонта. Да се вратила ставили би њу на 18 а не ову кршину од БМЦа.
939 pripada Karaburmi i nikad nije ni bio u Zemunu. Već više od 20 dana je u saobraćaju. Linija 18 pripada pogonu Novi Beograd. Na 18 i generalno na druge linije pogona Novi Beograd nemaju više ništa osim BMC-a ni da stave, jer su većinu ik-201 povukli iz saobraćaja kad su im Turci stigli. Trenutno od ik-201, NBG ima samo 1112 i 1121 u saobraćaju.
 
Vrh