Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
Jel ovo neka novotarija u Solarisima ili ih nisam video za sve ove godine.

AyyEUgO.jpg
 
@ Igor
Не знам за Соларне, али овако у глобалу што се ГСП-а тиче није новотарија, јесенас сам и у једном БКМ-у видео УСБ портове за пуњење телефона. ;)
За похвалу је што су их унификовали са бојом шипки! :kk:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=761542#p761542:1k41xa5t je napisao(la):
Igor » 30 Jul 2020, 16:00[/url]":1k41xa5t]Jel ovo neka novotarija u Solarisima ili ih nisam video za sve ove godine.

AyyEUgO.jpg

Ovo kod nas je prava retkost,bas me iscudilo...inace Solarisi u Krakovu imaju to kao i displej izmedju prvih i drugih vrata,sa mapom,stanicama,vremenom i ostalim.
I to je stvarno extra.
 
Ти УСБ прикључци постоје у нископодним кобрама фабрички,а ГСП је почео то да уграђује ја мислим прошле године.

353 данас на Студентском тргу
HxzzTWS.jpg

oSYiyNN.jpg

kQlRe9p.jpg

eDnVGxw.jpg
 
Ona nesrećna Cobra od juče je ima, kao i cela ta serija, baš sam iz tog busa slikao usb port
 
Nisam imao kablić, možda napon varira u zavisnosti od toga koliko je vozač pritisnuo papučicu gasa :p
 
U Cobri je usb port radio, ja sam punio svoj Huawei p smart. Radila su oba usb porta i kod mesta za invalide, i na prvom sedištu prekoputa srednjih vrata.
 
Не бих ја у то утакнуо телефон... Мислим, бољи случај је да не ради него да радина више од 5В...

Чудно ми је међутим ад нема заломљених шибица, папирића, додуше сад се пуше електронске цигарете и користи бусплус бесконтактни метод, вероватно је народ остао без прибора.
 
5w je punjač, onaj spori i moj xiaomi mi 9se je punio, napunio mi je 15% telefon od cvetka do skretanja za Kaluđericu, što je super kad zatreba. Al trebala bi Saga da povuče i ostale 3 Cobre da se vidi šta je i da se reši problem kao kod Temsi.
 
Par usputnih fotografija autobusa koji ovih dana menjaju trolejbuse ka Studentskom trgu. Neopisivo je vruće, pogotovu u centru betonske džungle. A i sunce mi bije u ekran pa ne vidim ni šta slikam. XD Tako da nisam sad mogao da slikam iz više uglova. Pozdrav za kul vozača g.b. 741 ako vidi ovo.
Vasina.jpg

Vasina2.jpg

Vasina3.jpg
 
Фино су средили ове Н серије! 8) Фини и мени лично драги бусеви, штета што су их 2008. онако збрзили и што их напослетку одређени погони ГСП-а нису адекватно пазили (у првом реду Космај и Земун).
 
Lepo je videti #750 ofarban u crveno,proteklih godina radio stalno na 311. :)
 
Zaista ne razumem potrebu ugradjivanja USB utičnica u gradski autobus, naročito što ni ono osnovno ti isti autobusi ne poseduju. Ne znam čije su te ideje i ko daje uopšte saglasnost za to.
 
Juce sam video IK112LE #3205 sa 311,kako stoji pokvaren kod Skole MML.... sto bi ljudi rekli,desava se jel ?
 
@ Vinča307
Ако ћемо право, боље да га нису ни враћали. Тај је добар само за делове.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=761588#p761588:2p0f2bze je napisao(la):
KizaNoSleep » Чет Јул 30, 2020 7:01 pm[/url]":2p0f2bze]

Ovo kod nas je prava retkost,bas me iscudilo...inace Solarisi u Krakovu imaju to kao i displej izmedju prvih i drugih vrata,sa mapom,stanicama,vremenom i ostalim.
I to je stvarno extra.

Превише корисна ствар, и у Варшави имају такви
 

Prilozi

  • B81DFED8-CD48-4CDA-BAEE-57F10373C954.jpg
    B81DFED8-CD48-4CDA-BAEE-57F10373C954.jpg
    346,5 KB · Pregleda: 1.662
  • 94CC9153-2384-41DC-8D4E-55F6D92449C8.jpg
    94CC9153-2384-41DC-8D4E-55F6D92449C8.jpg
    236,3 KB · Pregleda: 1.736
Sredjen 864 nakon požara i izašao je na 101

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Vrh