Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
Znam brate, ali je tamo problem jer fali još jedna traka a svi koji skreću ka Mirijevu se naguraju i onda bude čep :cry:

I pritom se razna g*veda parkiraju divlje, svakog dana.
Jedina prednost u odnosu na tramvaj će biti što busevi mogu da obilaze.
 
KizaNoSleep":34t5ihyu je napisao(la):
Znam brate, ali je tamo problem jer fali još jedna traka a svi koji skreću ka Mirijevu se naguraju i onda bude čep :cry:

I pritom se razna g*veda parkiraju divlje, svakog dana.
Jedina prednost u odnosu na tramvaj će biti što busevi mogu da obilaze.
Biće i dosta brže putovanje od tačke a, do tačke b, neće biti stajanja zbog struje i klošara koji se parkiraju na šinama

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Fića":2qlcvdk9 je napisao(la):
Ако је Савски трг затворен 14 не може да изађе из депоа
Mogao bi preko Dorćola da nesposobnjakovići nisu i to raskopali.
 
Danas na 7A lastrin bus iz Lazarevca mercedes sa sve zavesama unutra

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
То је Вучићбус илити IK 112 LE кога овде многи дижу у небеса и има само двоја врата.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Da da bas taj, video sam jos i lastine buseve i od tamnave ja mislim

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Na 7A danas radi Arrivin Mercedes citaro, baš sam se obradovao kad sam video. Mislim da su upravo to oni iz Niša koje su neki videli, pa su pomislili da su za Beograd kao zamena za Temse kad se imale problema sa iberturom.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
_20200229_145914.JPG
 
Videh dosta odaljen da na šinama na okretnici na Ustaničkoj stoji solo privatnik.

Vozio sam se danas prvi put sa IK112LE #3229 na 305.
Vozilo je ok izuzev one Ikea oblepljenosti, naročito na levoj strani, ne vidi se po danu spoljašnjost tj vidi se ali izuzetno loše.
To spolja izgleda lepo ali iz ugla putnika izuzetno nepraktično.
 
Vinča307":1vbqjogh je napisao(la):
Na 7A danas radi Arrivin Mercedes citaro, baš sam se obradovao kad sam video. Mislim da su upravo to oni iz Niša koje su neki videli, pa su pomislili da su za Beograd kao zamena za Temse kad se imale problema sa iberturom.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Radi na 9a.
50206

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Na 7A rade Strelin Otokar Territo, 2 ili 3 Lastrina IK-112LE, Strelin Conecto, Arrivin Citaro i Lastini IK-103. To sam ja zapazio. Na 6 sam video 2 Tamnavina Liaza 5292 i Arrivin IK-112.
 
@ KizaNoSleep
#3229 је врашки добар бус. 8) Камо среће да га врате на 407 код возача који га је дуго дужио, а који сада дужи #3207.
Елем, зашто нема ГСП-ових кола на заменским линијама?
 
Zato što nemaju šta da pošalju, sem Kosmaja koji ima mutante koji su za otpad i čekaju rashod i imaju Mercedese u rezervi.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ima GSP više slobodnih autobusa nego privatnici. Pravi problem su vozači tj tramvajdžije nemaju D kategoriju.
 
Dart":1ifpoc0b je napisao(la):
Ima GSP više slobodnih autobusa nego privatnici. Problem su vozači tj tramvajdžije nemaju D kategoriju.
Imaju krševe za otpad, sve što je novo ide u saobraćaj, ali za vozače je istina, ja se pitam šta će biti sad sa tim tramvajdžijama.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Uskoro će raskopati i Kneza Miloša, a to bi trebalo da voze vozači trolejbusa.
Vinča307":19hu6vel je napisao(la):
Imaju krševe za otpad, sve što je novo ide u saobraćaj, ali za vozače je istina, ja se pitam šta će biti sad sa tim tramvajdžijama.

Verovatno će postati na godišnji odmor koga god mogu.
Mada su za sve krivi ovi iz gradske uprave. Kraljice Marije i taj pravac preko preko Dorćola su trebali završiti još 1. Septembera, pa ne bi bilo ovih problema sa tramvajima. Ajde što kasne, ali treba prvo završiti započeto pa tek onda preći na Savski trg. Ovako imaju gomilu raskopanih ulica sa po 2 radnika na njima i naravno da ništa ne stižu završiti na vreme.
 
Реално није било журбе ни за радовима на Савском тргу. А потез Беко-Вук је срамота колико одуговлаче.
 
@ Рипањац 405

Јесте,јако лепо иде и све али брате не видиш спољашњост :/

Иначе сад сам се враћао 31. и Соларис #3120 има скинуту заштитну гуму на трећим вратима и шиба леден ваздух само тако.
Изгледа оправљали али веома стручно :lol:
 
KizaNoSleep":2yliyyr5 je napisao(la):
@ Рипањац 405

Јесте,јако лепо иде и све али брате не видиш спољашњост :/

Иначе сад сам се враћао 31. и Соларис #3120 има скинуту заштитну гуму на трећим вратима и шиба леден ваздух само тако.
Изгледа оправљали али веома стручно
Ništa čudno, skidali su gumu na Higeru 3454 posle 2 nedelje i tu je uletala takva prašinčuga da se ugušiš

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=713115#p713115:3btnedi5 je napisao(la):
Vinča307 » 29 Feb 2020, 19:23[/url]":3btnedi5] Imaju krševe za otpad, sve što je novo ide u saobraćaj, ali za vozače je istina, ja se pitam šta će biti sad sa tim tramvajdžijama.
Znam za jednog tramvajdžiju koji je prebačen u dispečare naredna dva meseca.
 
Sad videh 1 vozilo Liaza na 6A.
Ono skraćeno i užasno kao kratko ćebe.
Gore čak i od Higera po pitanju mesta.

Na 302 radi jedno vozilo Beobus City 2015.

Na Konjarniku uopšte nema 17 ni 31.
Tek jedan uspeo da se probije 31,izgleda autokomanda neprohodna zbog derbija.
 
Данас сам се возио ЛиАЗом на 6А, и са Ластиним Ик-103 на 7А. Видео сам успут још један Ластин ИК-103 на 7А и Солариса на 5А.
 
Vrh