Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 246 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,0%

  • Ukupno glasača
    259
Znam za 3378 i ovaj. Koji je treci?

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
3320 je uradjen vozio sam ga pre neki dan, 3318 je jos u Temsi na autoputu.
 
#168 danas na 311,pokvaren stoji na stajalištu Stara Kaluđerica.
 
#755 na 44
dca2fff021edcf6c9a92f874bfef6cfc.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Slikao na drugoj temi haos na Dušanovcu, iz njega se nekako probili Karaburmin Japanac #858 i NBG-ov #1346 iza, ali se Japanac toliko vukao od Hotela Srbija ka gore da ga je 5 godina mlađi kolega oduvao.
0bec4b2d24a7aa491a0d9f0e4b45774c.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Свеже ремонтовани погрбљени 1339 данас на 56.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Sad mi kaze prijatelj da su dosli svi Higeri na NBGD i da cekaju registraciju. Zna li jos neko nesto o tome?

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Isto mi je rekao vozač sa 27e koji nije oduševljen sa njima i kaže da su mu Ik 112M bolji.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Pre neki dan kad sam brojao falilo je jos 49 komada. Ne znam sta te interesuje, treba da se registruju, podele po pogonima i onda da krene prebacivanje kad se sve sredi, ako ih budu prebacivali uopste..
 
Vozaci se zale na potezu 400 da stosuju u krivinama i da imaju ponekad problem sa zatvaranjem vrata. Inace sto se tice vuce,kocnica,farova i udobnosti,tu im ne moze da pridje Ikarbus

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Meni je baš danas pokazivao vozač kako je bus nestabilan kada skreće i kaže da mu čak i motor nije nešto i da bolje vuku, a i kada sam stajao tu kod vozača vidim da se ležeći baš, baš osete, kao na minibusevima. Kaže da mu je i kočnica loša i da je bezveze što su ovakve buseve uzimali.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Kad ne moze da se otvori nova tema za pogon Kosmaj daj onda ovu preimenujte... Ovde se samo o tome prica.. Milion poruka koje nista ne govore, stvari koje nisu bitne za diskusiju.
Kvalitet foruma(ove teme) je u poslednje vreme rapidno opao i to se ne menja, samo je sve gore. Ako zelite da pisete dnevnik rada vozila, nemojte pisati 10 poruka dnevno pobogu, upises u beleske na telefonu i onda uvece lepo stavis na forum sa datumom kad su vidjeni i na kojoj liniji i polasku. Ovako nema smisla, gomile strana koje su dosadne za citanje, informacije se ponavljaju, nista zanimljivo..
Diskusije vise nema, a to je glavna stvar foruma, za to sluzi.
 
Na 3324 crkla pumpa za vodu. Isterao sam 3057 posle, onako nije los samo sto bas cima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=683317#p683317:3rcq3bqz je napisao(la):
busspoter » Uto Nov 26, 2019 11:04 pm[/url]":3rcq3bqz]Kad ne moze da se otvori nova tema za pogon Kosmaj daj onda ovu preimenujte... Ovde se samo o tome prica.. Milion poruka koje nista ne govore, stvari koje nisu bitne za diskusiju.
Kvalitet foruma(ove teme) je u poslednje vreme rapidno opao i to se ne menja, samo je sve gore. Ako zelite da pisete dnevnik rada vozila, nemojte pisati 10 poruka dnevno pobogu, upises u beleske na telefonu i onda uvece lepo stavis na forum sa datumom kad su vidjeni i na kojoj liniji i polasku. Ovako nema smisla, gomile strana koje su dosadne za citanje, informacije se ponavljaju, nista zanimljivo..
Diskusije vise nema, a to je glavna stvar foruma, za to sluzi.
Potpuno se slažem. Samo dobijamo informacije o linijama poteza 300 i 400 i liniji 83.
 
busspoter":26ixvia0 je napisao(la):
Kad ne moze da se otvori nova tema za pogon Kosmaj daj onda ovu preimenujte... Ovde se samo o tome prica.. Milion poruka koje nista ne govore, stvari koje nisu bitne za diskusiju.
Kvalitet foruma(ove teme) je u poslednje vreme rapidno opao i to se ne menja, samo je sve gore. Ako zelite da pisete dnevnik rada vozila, nemojte pisati 10 poruka dnevno pobogu, upises u beleske na telefonu i onda uvece lepo stavis na forum sa datumom kad su vidjeni i na kojoj liniji i polasku. Ovako nema smisla, gomile strana koje su dosadne za citanje, informacije se ponavljaju, nista zanimljivo..
Diskusije vise nema, a to je glavna stvar foruma, za to sluzi.
Kazi druze sta je po tebi pametno da se pise na ovom forumu. Ako je tema vezana za autobuse GSP-a,onda za sve sto je vezano za iste, moze svako da pise sta zeli,pa kome se kako to svidelo. I mnogima kao i meni tek smetaju strucna misljenja,a najvise opisivanje politicje situacije,loseg odrzavanja voznih parkova,hejtovanja po starim krntijama,ali i po novim autobusima. Ako se ovako nastavi,jedan po jedan ce zaboraviti na ovaj forum,kao sto su i na Autobusi.net zbog pametovanja pojedinaca. Zna se,na forumima jedino nije dozvoljeno vredjanje drugih clanova,psovki... Ljudi se raduju dolasku novih buseva,a posto su najvise u Kosmaju,onda pisu gde se nalazi koji bus. Ja smatram da je to daleko pametnije,jer se saznaju neke novosti,nego da se polemise i prica o stvarima koje nikuda ne vode jer ih mi ne mozemo promeniti i sve se zna odavno

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Smeta im kad neko piše koji se gde bus nalazi, ali im zato ne smetaju prepucavanja da li je Ikarbus s****e ili je dobar.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Мени не смета, само што не знам тачно по бројевима аутобусе па не би било лоше да се наведе и модел :)
 
Sve priče su dobrodošle samo treba imati meru ;)
 
Тема се зове Аутобуси, што значи да можемо да полемишемо и о туристичким аутобусима.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Tema je u okviru podforuma gradski saobraćaj.
 
Igor":kipb445w je napisao(la):
Sve priče su dobrodošle samo treba imati meru ;)
Онај професионални графитер је превазишао све мере. Не знам докле ће се таквим људима дозвољавати да трују форум својим брљотинама.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=683435#p683435:2v8gzl45 je napisao(la):
vlada107 » Sre Nov 27, 2019 2:21 pm[/url]":2v8gzl45]Kazi druze sta je po tebi pametno da se pise na ovom forumu. Ako je tema vezana za autobuse GSP-a,onda za sve sto je vezano za iste, moze svako da pise sta zeli,pa kome se kako to svidelo. I mnogima kao i meni tek smetaju strucna misljenja,a najvise opisivanje politicje situacije,loseg odrzavanja voznih parkova,hejtovanja po starim krntijama,ali i po novim autobusima. Ako se ovako nastavi,jedan po jedan ce zaboraviti na ovaj forum,kao sto su i na Autobusi.net zbog pametovanja pojedinaca. Zna se,na forumima jedino nije dozvoljeno vredjanje drugih clanova,psovki... Ljudi se raduju dolasku novih buseva,a posto su najvise u Kosmaju,onda pisu gde se nalazi koji bus. Ja smatram da je to daleko pametnije,jer se saznaju neke novosti,nego da se polemise i prica o stvarima koje nikuda ne vode jer ih mi ne mozemo promeniti i sve se zna odavno

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Brate, ja nisam rekao da ne mozete da pisete sta hocete nego da tih stvari ima previse. Svelo se na to da se prica samo o potezu 300 i 400, a to vecini clanova nije zanimljivo ili nemaju sta da kazu oko toga samim tim se diskusija svodi na uzi krug ljudi i poruke kojih je previse.
Kad sam ja dosao na Beobuild diskusija je bila veoma zanimljiva, dosta ljudi je i ucestvovalo iako nije bilo gomile napisanih strana. A ovde sam presao bas zato sto je autobusi.net zamro i ne zelim da se isto ponovi i ovde.
Pazi, politiku ovde bas retko spominjemo i to nemoj da mesas sa ostatkom foruma. Skoro je spomenuta u vezi nabavke novih solo buseva jer je ta nabavka cisto politicke prirode.
A ja protiv krntija ne secam se da sam ista rekao, kao ni protiv novih. Cak sta vise, vise volim starije nego novije buseve.
I treba da se raduju dolasku novih ali to nije razlog da se zasipa forum, o tome govorim po ko zna koji put! Bukvalno pisite sta hocete ali imajte meru, rekao sam to vec. A ne da za svaki vidjen novi bus na nekoj liniji napises sad poruku, pa za 5min kad vidis sledeci napises opet i tako u krug, nego napises sve odjednom. Em sto ne pises previse poruka em je preglednije i lakse za pracenje.
Nemam nista protiv toga jos jednom ti kazem, ali nacin na koji se to radi nije pravi. Ostali samo gledaju ali misljenje mozes videti po prethodnom postu.
 
Vrh