Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 271 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    285
Odmah do Sek-si ja ?

I ovo je skraćenica SEKundarne SIrovine. :D
 
Ту је, само што СЕК-СИ уплаћује само на рачун па зато идем у ЦЕЗАР они увек имају кеш. И наравно краду на вагу с времена на време.
Да не залазим у даљи оф топик, 888 је преполовљен.
 
Ja sam juce isao da zavrsim nesto do Usca i ja udjem u 3257(linija 83) kada je vec ono bila puna kod stanice Kataniceva i ja rekao ulazim u 3257, kada ono se vec napunila cela na Slaviji i ja sam izasao da sacekam drugu 83 tojest gb 193 koji je isto bio pun kod Slavije i ja sam usao u 193 i vec se napunio kao 3257 ali kod Gžs-a
 
#1367 po dolasku u okretnicu na Vencu

YdK3UHy.jpg


I #3025 po ulasku u Nusicevu :D

yTgXZxm.jpg
 
Niko ništa ne može sa sigurnošću da kaže ništa vezano za njih, ali bi trebalo da budu na svim linijama Kosmaja i na solo linijama Karaburme

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
I mene je jutros iznenadio. Malo je falilo da ga propustim misleći da je 27E. Tek kad sam spazio garažni broj, bacih pogled i na liniju. Za to malo što sam sa njim išao od Centra za kulturu Vlada Divljan do stare okretnice na Karaburmi, i nije mi se učinio tako lošim. Oseća se pomalo na sagorelo ulje, slabije vuče, ali nisam primetio da je nešto naročito rastrešen. Valjda ga nisu držali ceo dan na 16-ici. Ne znam koje to vozilo nije izašlo, pa je on morao da uskoči. Doduše, viđam povremeno solaće i na jednoj 23-jci, a i 65-ici, a malo češće bogami i na 27-ici.
 
Nema,brod su oteli somalijski pirati,što neko reče ranije, i sad se vode pregovori o otkupu tovara. Vođa pregovaračkog tima Vesić otputovao za Somaliju,zato ga i nema ovih dana u medijima :)
 
Ali ako bude pritiska javnosti grupa vozača će ponovo krenitu za Pirej i stići do Grdelice i onda se vratiti nazad za Beograd,taman da javnost zaboravi da su otišli.
 
Blokirali im taksisti izlaz iz Beograda...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni su otpale usi kada on koci, znaci njemu toliko skripe kocnice da sam izasao kod Gžs-a i cekao drugu 83.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=666462#p666462:k7x7lrhi je napisao(la):
Vinča307 » 04 Окт 2019, 15:15[/url]":k7x7lrhi]64 rashodovan



Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
af885bfd711c15d17274a742cd1b1e89.jpg
Све их је мање. Возилу број 42 истиче регистрација 14.10.
 
Bas me zanima dali ce po dolasku Highera rashodovati i IK 103F i Mercedese
 
Gile222":am223xds je napisao(la):
Bas me zanima dali ce po dolasku Highera rashodovati i IK 103F i Mercedese
Ik 103f najverovatnije da, a za Mercedese će sigurno ostaviti najbolje iz 2003 i skoro sve iz 2005 i tu će još verovatno biti ik 112N koje su sređivali

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Vrh