Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 251 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,9%

  • Ukupno glasača
    264
20240512_162707.jpg

Dugo lovio lovio i konačno ulovio pomoćnika vozača busa
 
Mislim da je ovde reč o sarkazmu, u smislu okupljanja i po nekoliko ljudi oko radnog mesta vozača, gde inače ne bi trebali da budu.
 
Vidim na placu Temsa na putu do aerodroma ogroman broj turskih gadosti u bojama GSP...da li su to mozda novi za predstojeci tender?
 
Vidim na placu Temsa na putu do aerodroma ogroman broj turskih gadosti u bojama GSP...da li su to mozda novi za predstojeci tender?
To su nova vozila za privatnike Avala bus grupe kojim će zameniti Mazove sa 511, nisu nikakva vozila u kvaru, to sam i ja prvo pomislio, ali ovo uopšte nije Bmc Cng, nego običan dizel.
 
U poslednjih 30 do 40 godina je prvi put da imamo isključivo autobuse proizvodene u jednoj jedinoj zemlji, i to u teškoj dominaciji. Nije u pitanju Nemačka, Španija, Holandija itd., nažalost. Možda Beograd ima pašu umesto gradonačelnika, a da mi ne znamo.
 
U poslednjih 30 do 40 godina je prvi put da imamo isključivo autobuse proizvodene u jednoj jedinoj zemlji, i to u teškoj dominaciji. Nije u pitanju Nemačka, Španija, Holandija itd., nažalost. Možda Beograd ima pašu umesto gradonačelnika, a da mi ne znamo.
Imaš li informaciju kako su se pokazali zglobni BMC? Jesu li bolji nego solo? I kako se pune? Jel i dalje cepaju nultu kilometražu do pumpe i nazad?
 
Vrh