Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 246 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,0%

  • Ukupno glasača
    259
neke sličice sa spottinga od jutros:
1000013690.jpg
IMG_20240404_072844.jpg
IMG_20240404_073154.jpg
IMG_20240404_073106.jpg
IMG_20240404_073235.jpg
 
Slikaj spreda slobodno, neće te pojesti vozač, niti ima pravo da ti zabrani da slikaš 😁
možda nema pravo da mi zabrani, ali ja ne znam da editujem slike da sklonim lica vozača, a većina se ljute upravo zbog toga jer nemam pravo da slikam njih bez dozvole, a za autobus koga briga.
 
Možeš da ih pitaš, objasniš zašto slikaš (na primer kažeš da si ljubitelj autobusa) i većina će te pustiti, neki će izaći iz autobusa dok slikaš, a neki če ostati jer ih nije briga.
 
Čini mi se da se nije zapalio nego je riknuo rashladni sistem a ovo je para.

Da li se neki Solaris zapalio za ovoliko godina i izgoreo? Ja sam čuo za jedno paljenje bez velike štete.
 
Otkud sad ovo? Ako se planira povlačenje Solarisa? Raspisan tender za održavanje istih tih Solarisa. I otkud sad tender za održavanje, šta rade GSP majstori?

Opet moraju nekako da se odrzavaju dok rade, to je oko 850 hiljada evra, sto nije puno za 200 autobusa. A svakako i da se povuku, treba da se prodaju i zato ih isto treba održavati, jer sa njih će moći da se uzme bar 10m evra i kupi se jedno 25 novih vozila.
 
752 данас био на 70,иако ми је кобра од приватника на 74 била испред морао сам ући у 752 дефинитивно.
 
Bukvalno ni jedna državna firma više ništa ne radi, za sve imaju podizvođače.

Tako to danas funkcioniše, pogotovo nakon sistematizacija preduzeća.
Eto i SV-u 711 održavaju Rusi (Raspisan isto tender), pretpostavljam da po istom receptu bi ovo održavanje trebalo dobiti zvanični uvoznik Solarisa SDT Group.

Ma koliko god čudno zvučalo, dobro je imati zaleđinu proizvođača za veće kvarove.
 
Vrh