Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 272 94,8%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,2%

  • Ukupno glasača
    287
Ako budu kao oni manovi koji su sada na ulicama novi, super su.

Inace, danas sam se vozio sa takvim krsem da ja ne mogu da verujem koji retardi drze ono sranje u voznom parku. Na liniji 601 a garazni broj je 290, mislim da je neka marka karosa. Boze sacuvaj...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=375126#p375126:18m650p2 je napisao(la):
Bonvivan » 09 Mar 2016 10:26 am[/url]":18m650p2]http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2016&mm=03&dd=09&nav_id=1105442
MAN ušao(ponovo) u Ikarbus! Sad pored srpskog Mercedesa imamo i srpski MAN!Kakva nemačka industrija,kakvi bakrači, nek se malo ugledaju na našu multi-brendovsku proizvodnju!
Kad se može očekivati svečano lepljenje slova na prednju masku?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=375276#p375276:3uj0fgn3 je napisao(la):
direktor » 09 Mar 2016 11:35 pm[/url]":3uj0fgn3]A kako je beskucnik uopste uspio da udje prvo u pogon pa u vozila pa da pokrene vozilo


Na nekom radiju je bila neverovatna prica kako je u pitanju bila `zaspala putnica` koju je vozac `zaboravio` da probudi nakon zadnjeg polaska i odlaska u garazu...
Po istom izvoru, doticna je kada se probudila, upalila autobus u nameri da se odveze kuci :!: :idea:

e sad koliko u svemu tome ima istine, zna samo `deda mraz` :lol:
 
Једном мом веселом другу се пар пута десило да заспи у 601 и пробуди се у СП Земун :D Наравно ни на крај памети му није било да краде бус :p
 
To su gluposti, na kapiji se pale svetla u busu, i obezbedjenje pregleda jel ima nekoga, cuj zaspala putnica. Pa prosecna zena sa kljucem ne bi znala da upali i pomeri bus, a ne bez. Ovo je neki strucnjak ucio voznju, a ovde bi kompletno smenio celo rukovodstvo SP Karaburma zbog ovakvih propusta.
 
Pre svega treba smeniti rukovodstvo GSPa, pa onda rukovodstva pogona!!! A izgleda da Zemunu nesto ne cvetaju ruze poslednjih 15 dana, danas konkretno na 73 su vidjeni Japanac i Solaris sa Karaburme, a posle neka mi pojedini kaze "solo 73 je idealan"! Dok Zemun ne spali pola voznog parka, nista se na bolje nece promeniti! Pre 10ak dana ja i Pantograf smo cekali polazak u 21:26 sa Zelenog Venca na 67, pri tome kisnuli samo tako! N serija koja je tad radila je otisla ka Zelenom Vencu, nije se vratila u predvidjeno vreme, nego je dosao 318 koji je uredno radio sledeci polazak! Privatnicima (sem Unakopa, Luija i Kosave) skidam kapu, maximalno rade svoj posao, dok GSP i dalje kaska u mestu!
 
Smjenjeni su nekog lika u pogonu i cica mica gotova prica
 
Nadje on posao u istom preduzecu istog dana. Sta ti radi stranacko clanstvo pa to ti je....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=375308#p375308:la2ss19a je napisao(la):
becks89 » Čet Mar 10, 2016 8:18 am[/url]":la2ss19a]To su gluposti, na kapiji se pale svetla u busu, i obezbedjenje pregleda jel ima nekoga, cuj zaspala putnica. Pa prosecna zena sa kljucem ne bi znala da upali i pomeri bus, a ne bez. Ovo je neki strucnjak ucio voznju, a ovde bi kompletno smenio celo rukovodstvo SP Karaburma zbog ovakvih propusta.
Becks , to je neka starica , beskućnik koji se duže vreme grejala po vozilima. Za to vreme je uspešno savladala paljenje ali loše je savladala stavljanje vozila u pokret.
 
TAKO JE MALO POTREBNO ZA HUMANOST: Pogledajte kako je vozač GSP Milorad oduševio Srbiju!
BEOGRAD - Milorad Zatezalo je vozač GSP koji svima poželi dobar dan, pita putnike kako su i pomaže onima kojima je to potrebno. Svojim manirima i pozitivnom energijom mnogima ulepšava dan.
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/tako- ... ak-2170581
Inace, ne volim da se vozim njegovim autobusom, koliko je pazljiv i nezan, kako prema putnicima tako i vozilu, voznja od pocetne stanice do Zelenjaka traje 10 min duze od proseka. :D . Sto se tice njegovih manira, vidim da njegove kolege usvajaju iste, mnogo je vise kulturnih i urednih vozaca.
 
Bas to, namerno sam poslao komentar da se radi o nekom drugom vozacu i da treba da se pronadje covek, svetla tacka crne rupe, iliti GSPa. Sad samo cekam da mi izlupaju minuse i odrade celu familiju.
 
Znam, nema ga, ocekivao sam. A vidim da su objavili neciji gde pise ono sto treba.
 
1917468_1082373758472612_2989036071085640350_n.jpg


Земун...
 
E zato im ja kartu ne placam skoro 8 godina... Treba li da se brinem, da kad udjem u autobus da cu negde usput osetiti paljevinu i brinuti se da necu stici u jednom komadu? Ja ne znam koga oni zaje*******avaju, ali je krajnje vreme da neko pakuje kofere, a pre toga da odgovara za ove pozare... Smenjivanje direktora pogona i sefova odrzavanja je najmanji problem, problem je vrh GSPa, a ne vrh samih pogona koje isti odrzavaju!!!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=376000#p376000:o11ihzpy je napisao(la):
Gaspar18 » 14 Mar 2016 03:21 pm[/url]":o11ihzpy]E zato im ja kartu ne placam skoro 8 godina... Treba li da se brinem, da kad udjem u autobus da cu negde usput osetiti paljevinu i brinuti se da necu stici u jednom komadu?

(...)

Ne treba da se brines. Ne platis kartu, i ne koristis nebezbedana prevozna sredstva... :sesir:



Ima li neko informaciju, dal su vozila GSP Beograd osigurana protiv paljevine?
Salim se, mada je situacija daleko od komicne.
Mogu da shvatim da neka poderotina od busa koja je stara 10-tak godina i presla stotine hiljada km bez adekvatnog odrzavanja plane.
Al njima se `potpaljuju` i mladja vozila.
Ovakvoj pojavi se mora stati u kraj. nema grada ni drzave koja moze da finansira takav sistem.

Mora se jednom podvuci crta! Neispravno, poluispravno vozilo NE SME da bude pusteno u saobracaj. Nema opravdanja.
Umesto da se obezbede originalni rezerni delovi, ugradjuje se Wifi! :notok:
Umesto da se kupe gume, vozila se bez potrebe farbaju!
Umesto da se i ovo malo novca sto se skupi od karata usmeri za poboljsanje stanja voznog parka, placa se usluga naplate, privatnoj firmi. :bash:

Dokle mislimo ovako? :roll:
 
Posle jednog dva požara bi trebao da leti šef pogona, posle 5-6 direktor GSP-a, al posle 15 bi trebao da leti gradonačelnik i cela gradska skupština. Al dok neko ne pogine neće se ništa desiti mada možda ni posle toga sobzirom kakvi su ljudi na vlasti.
 
STF, tebi bas gotiva da me podbadas? Ja javno priznajem, 8 godina ne placam kartu, niti cu im placati narocito nakon svega ovog! Mogu da mi napisu 1000 kazni, pa pre cu pare za kartu dati za pivo i cigare, nego za kartu i nekoj krsolomiji bez amortizera koja ce mi bubrege prepakovati i okrenuti ih naglavacke! Pravo je cudo kako kabadahije iz GSPa nisu odgovarale za eventualne zrtve u pozarima na njihovim autobusima!
 
Kad ste se dotakli placanja karte i ovakvih nesrecnih slucajeva. Da li putniku vazi osiguranje u slucaju nesrece i povrede ako nema placenu kartu? Kako onda dokazuje da se nalazio u vozilu u tom trenutku?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=376048#p376048:15gswy78 je napisao(la):
Gaspar18 » Pon Mar 14, 2016 7:41 pm[/url]":15gswy78]STF, tebi bas gotiva da me podbadas? Ja javno priznajem, 8 godina ne placam kartu, niti cu im placati narocito nakon svega ovog! Mogu da mi napisu 1000 kazni, pa pre cu pare za kartu dati za pivo i cigare, nego za kartu i nekoj krsolomiji bez amortizera koja ce mi bubrege prepakovati i okrenuti ih naglavacke! Pravo je cudo kako kabadahije iz GSPa nisu odgovarale za eventualne zrtve u pozarima na njihovim autobusima!

Dobro je care shvatili smo...placace je oni koji nemaju da bi ti mogao free da se vozis u tim krsevima...
 
Ti što ne plaćaju su najgori. Tu nema priče.
A što se tiče paljevina tu treba redom. Od direktora pa do poslovođa. Zna se ko kako diriguje održavanjem tj neodržavanjem.
Svi su u vozilu jednaki u slučaju povređivanja ili bilo kakve štete.
 
Vrh