Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 272 94,8%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,2%

  • Ukupno glasača
    287
Autobusi se mjenjau kad istekne ugovor privatnim prevoznicima pred novi tender oni nabavljaju nove buseve sto je sad slucaj .
Kad busevi napune 5 godina oni onda dobijaju manju subvenciju od grada pa cesto i tad djelimicno zanove buseve ugovor je na 10 god.
Busevi koji se sad uzimaju moraju imati klimu brojac putnika displej i biti niskopodni sto donosi vise para za polu niskopodne rijesenja opet dobijaju manje para itd .I privatnici su manjim djelom uzeli ikarbusove autobuse prednjace rusi ,bjelorusi , turci ,iranci
 
^^ Нека му је бог у помоћи кад буде преводио ово..
direktor":1o5c93rg je napisao(la):
20160125_125823.jpg

javi se na oglas beks ako ispunjavas uslove
Траже возача, не сувозача.
 
Fino ispalo jos samo da su potrefili kolor semu jel toliko komplikovano idjotn
 
Tesko je prosuditi da li je ono gore bez ili bela, ali ova crvena je svakako oslepljujuca, pa i sa strane gde je senka. Privatnici daleko bolje rade posao sto se tice farbanja, pogotovo Saga.
 
Imaju dva (ili tri) nova, na 309. Video sam ga u cetvrtak ujutro, prelepo izgleda, tako da ne sumnjam da ce i ovi stariji biti isti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=371518#p371518:2unwnito je napisao(la):
Somi303 » 14 Feb 2016 01:00 am[/url]":2unwnito]^^ Нека му је бог у помоћи кад буде преводио ово..
direktor":2unwnito je napisao(la):
20160125_125823.jpg

javi se na oglas beks ako ispunjavas uslove
Траже возача, не сувозача.

misliš, traže kapetana a ne prvog oficira? :D
 
Mislim da je ovakva šema zbog estetike. Teže im da ofarbaju pravu liniju celom dužinom, a još nema ni lajsne ispod prozora da zamaskira eventualne propuste :mrgreen:
Moguće je i da su se odlučili za ovu šemu da ne liči na neku staru, nenaprednu...

Inace, da li neki privatnik boji Mazove u crveno-belu semu na 37 ili 50? Iz daleka mi je ličilo na Maza :)
 
Bice Mazova sve vise, pored Arrive, Transprodukt, C&LC, ocekujem oko 40 novih, ukljucujuci i nove buseve za Sagu!
 
Ако то сматрамо у неку руку нашом производњом, онда подржавам :)
 
U neku ruku, uposljava se nasa radna snaga... Sklapaju se u Kragujevcu, a zasto se Arriva okrenula njima, ljudi mogu da isporuce sve na vreme, a pritom izbacuju odlicna vozila. Drago mi je da rade ljudi u Vulovicu, jer rade sto se kaze 'muski' posao i zasluzuju da imaju posla..
 
Arriva bas sara sa voznim parkom .
Bisevi u kg dolaze polu gotovi kodnas se ubacuje enterijer eventalno gasne instalacije
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=371694#p371694:12x3c9r8 je napisao(la):
tragac » 15 Feb 2016 11:01 pm[/url]":12x3c9r8]a odakle onda ideja Arrivi da nabavlja Ikamerce?
Ikamerc su uzeli jedan komad, verovatno su dobili popust zbog daljih narudžbina.
Uzeli su Mazove, jer im hitno trebaju vozila!

Trebalo bi da bude pored ovih već naručenih 10, još 20.
A za ikarbus, mislim da više neće sarađivati.

direktor":12x3c9r8 je napisao(la):
Arriva bas sara sa voznim parkom .
Bisevi u kg dolaze polu gotovi kodnas se ubacuje enterijer eventalno gasne instalacije
Neće ljudi da trpe nečije iživljavanje za njihove pare, pritom MAZ je jeftiniji, a mogao bih slobodno reći i kvalitetniji.
 
GB1308 na 89 :)



GB1054 na 601


GB1071 na 73

GB1389 na 601
 
Vrh