Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 272 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    286
Слабо има лектора по тим порталима, али су кабловски ТВ-канали још гори. Скоро у титлу неког филма прочитах о Микеланђеловој "Шеснаестој" капели...
 
Ma ti kablovski kanali znaju često da koriste titlove koje nađu na internetu ... Najluđe mi je kada vidim da neki "paradise" prevode kao paradajz. Generalno danas nije bitno da si pismen (da znaš da izgovoriš ili upotrebiš pravilno nešto i da ispravno napišeš) , nego da što više puta u što kraćem roku spomeneš partiju koja je zaslužna za to o čemu je reč. Pogledajte samo snimak onog produženja za liniju 505.
 
"Minimum 80 putnika". Cestitam na prenosenju informacija. A sto se tice genijalne izjave Malog da Beograd postaje deo "ekskluzivne grupe", toliko o tome koliko je promisljena ova kupovina.
 
Mislim da su to ovakvi autobusi

550B4214.jpg

IMG_4157.jpg

Otvatre.jpg

Zarejda-otzad.jpg



Koliko vidim on se na stanicama puni...?
 
To u sofiji vec vozi a mi smo prvi na svjetu jos pise na busu .
Izmislil su movi liniju koja se poklapa sa trasom tramvaja 7 sto je idiotizam
Umjesto da ga stave na 24 a to su dali privatnicima
ili mosta nemoze da ide uzbrdo
 
Video sam sinoć na 15ici IK-218N, sa tapacirungom na sedištima, lepo izgleda, a i toplije je po ovom minusu.
 
jel imao zute drske?ako jeste to je GG1359 samo sto je on krs jedino ako ga nisu sredili
 
Mislim da je imao, nisam 100% siguran.. Probaću da se setim da pogledam GB, ako ga vidim ovih dana opet.
 
Ovo je na 601 vidjeno danas :D... Koliko su uspeli da 303 upropaste u Kosmaju, to zdravo nije :shock: :shock:
 
Odlican ulov.Radio je po pristizanju na liniji 552 do Nove godine .Na 42 mu je i burazer P0835 koji je radio na 89.
 
E to se zove KVALITET AUTOBUSA ! Mozda jeste polovan, ali unutra je vrhunski. Putnicki salon, naspram Ikarbusovog monotonog je premija ;)
 
Koji carevi u gsp-u, najbitnije je da se ocisti garazni broj, a svetla i tablica nista...
 
Гага":wxu7guj7 je napisao(la):
Шоми303, значи ово је тај твој аутобус :wink:
Био је пар пута на 303 код мене, растрешен је много и једва иде. Буквално му је требало 20 минута да изађе из Заклопаче :D
 
Sahranjen je jer je radio najgori polazak na liniji, poslednji iz Bataje. Na 605 su pokusali da ga zaduze, ali nece ni tamo ljudi da se bakcu sa krsevima :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=367984#p367984:1g4hw3a3 je napisao(la):
Boltar » 21 Jan 2016 09:57 am[/url]":1g4hw3a3]Koji carevi u gsp-u, najbitnije je da se ocisti garazni broj, a svetla i tablica nista...
Tablice se koliko toliko vide, doduse svetla sa leve strane ne rade. :roll:
 
Ok, pricam u globalu kad je minus, ne mogu da ociste svetla, ali je bitno da se vidi gb.
 
Vrh