Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 284 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    299
Ne znam tacno jer nisam iz tih krajeva pa se retko vozim.Pre toga je bio redovan GB946 iz N serije verovatno je u nekom delu dana kad je spic pun.Predpostavljam da je tako
 
Ili je to da nemaju solaća da im daju ;)

@Direktor, ako primetiš na 406 fali toliko delova da je pravo čudo potrebno da se digne iz mrtvih, 401 nije ništa bolji, a leže u garaži više od 6-7 meseci...
 
To je onaj sistem sikdaj skidaj ogli do kostura i rashodjuj jer treba mnogo para fali puno djelova poznata filozofija
 
Данас на 37 радио 971 чувена Н серија. :fijasko: Обележен у ГСП стилу са папиром+исправан дисплеј. :evil: :evil:
 
Danas sam se vraćao iz zemuna sa više saobraćajne i vozio sam se lastinom 17-com u kojoj grejanje radi ko smederevac a vazduha u autobusu nema, plus što je bio krcat da nije bilo mesta ni prst da mrdnes ni da neko otvorio prozor.
 
A da ne radi grejanje onda bi bilo pljuvanje po Lasti kakva su firma, nikad narodu ugoditi...
 
Мислим да је критика упућена путницима који се вероватно плаше промаје па би се радије погушили.
 
Becks nemam ja nista protiv laste nego stvarno je bilo toliko zagusljivo da se u jednom momentu meni malo slošilo zbog tolike vrućine u busu.
 
Ma Lasta je odlicna danas su me prijatno iznenadili.Vozio sam se u GB5197na liniji 95 i bas lepo radi grejanje Za razliku od Laste vozih se i sa P02226 na liniji 88 sa Febricet reklamom i smrzo sam se unutra.Svaka cast Lasti samo tako nek nastave odlicni su.A isto tako grejanje odlicno radi u Bamironovom Megabusu P04274 Danas je radio na 77 i bas dobro greje
 
Pa ko će otvoriti prozor po kiši? Ako vam je vruće, lepo zamoliš vozača da ugasi grejanje, pa onda uživajte...

Večeras čekaju u redu za pranje :)
DSC_0240_zps27ef27a1.jpg


Elem, videh večeras da je zbog učestalih udesa, svaki vozač bez obzira na štetu i na to ko je kriv, dužan da pored izjave u roku od dva dana dođe na razgovor sa šefom saobraćaja, to je jedna od mera koja valjda treba da smanji broj nezgoda... To stoji na oglasnim tablama po garažama...
 
Dorcolski44":19zypocq je napisao(la):
Данас на 37 радио 971 чувена Н серија. :fijasko: Обележен у ГСП стилу са папиром+исправан дисплеј. :evil: :evil:
Taj 971 je danas radio na liniji 31 Napred samo pise Studentski trg a nigde nema broj linije na kojoj vozi sa strane i pozadi ne radi displej a nije ni obelezen.Njega su izgleda definitivno sklonili sa linije 101
 
Hehe pa gde ce oni sa njima :) To je verovatno neka svemirska mega interna "donacija"
 
Svako veče prolaze ispod kompresora, a po potrebi i kroz četke, nakon točenja po dolasku u garažu. Kad se završi točenje i pranje, idu krug oko hala za održavanje da se malo prosuše, i ovde u red za noćni pregled. Ukoliko higijena nije zadovoljavajuća, ide se u halu sa četkama ponovo.
U trenutku kada sam bio večeras, zanimljiva situacija, 6 autobusa na kanalima za održavanje, plus slupani 445 koji se po hitnoj proceduri ponovo sređuje, punom parom se radi u Zemunu večeras, izgleda da moje povremene kritike utiču na njih...
 
Igor":qb7i577e je napisao(la):
Hehe pa gde ce oni sa njima :) To je verovatno neka svemirska mega interna "donacija"
Ne znam, ja sam tu informaciju procitao na gs forumu. Ako je istina, i japancima se uskoro blizi kraj.
 
HIT POSAO Za brojanje putnika 180 dinara na sat
24.sata.rs | 24. 10. 2014. - 10:23h | Komentara: 26
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/505253 ... ara-na-sat

Ako ste nezaposleni (znači verovatno nemate novca za vožnju u gradskom prevozu) ovo je idealan posao za vas. Centar za planiranje urbanog razvoja putem oglasa traži 200 radnika koji će u narednih šest nedelja brojati putnike u vozilima gradskog prevoza. Za 180 dinara po satu.

Oglas je prekjuče objavljen na sajtu studentske i omladinske zadruge, a u opisu posla stoji: “Brojanje putnika u vozilima gradskog prevoza. Rad puno radno vreme u dve smene. Angažovanje radnim danima na period od šest nedelja.
Početak posla krajem oktobra”. Takođe, navodi se šta se od kandidata za ovaj posao traži.
- Odgovornost, pouzdanost i preciznost u radu. Prednost za studente i učenike do 26 godina (završne godine školovanja) i kandidate koji su spremni da rade svih šest nedelja - stoji između ostalog u oglasu.

Kako kažu u Studentskoj i omladinskoj zadruzi “Servis”, gde je postavljen oglas, ovakva istraživanja se rade svake godine. Za posao je potrebno poslati i CV, a noćne smene neće biti.
 
Ja mislim da je najbolje da su stavili uslov da mogu samo studenti da konkurisu. Nemam uopste poverenja u druge, pogotovo nakon jucerasnjeg intelektualnog razgovora dvojice mladica, koji su ocigledno nezaposleni, a nisu studenti. Prica jedan drugom kako je to dobra kinta, nista tesko, samo stojis u autobusu, gledas ribe... Pa onda kao kako bi voleo da mu udje kontrola i da mu trazi kartu dok broji, pa da ga ovaj isp..., da mu zove nadlezne, sefove i tako dalje.
Ako se takvi budu zaposljavali za to brojanje, raspad sistema je zagarantovan.
 
коме се пише предлог за ренумерацију линије? конкретно да 25П постане 36
 
Vrh