Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 284 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    299
Hahahaha
(Ali moram ostati dosledan i odgovarati ti na gluposti ;-) )
MAN te nije podrzao ni u jednom detalju ove isprazne price :D
Ali budi uporan. Ako upises faks, predlazem ti da i profesorima izneses misljenje da nista ne znaju, jer boze moj ti si odrastao sa vozacima. :D. I budi uporan u odbrani svog stava isto koliko si i ovde ;-)
Mada na kraju krajeva, cemu i upis na faks, kad se tamo uci sve pogresno :D

E moj Beck i ja sam odrastao medju hirurzima i ostalim zdravstvenim radnicima, sto ne znaci da umem da operisem slwpo crevo... ;-)

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Laki nemoj tako neznas dok neporbas ,vrijedi porbati to ti je kao zamjena sijalice rutinska stvar
 
Znači imaš 19 i vozio si autobuse? :p

To da neki far nije ispravan pa se zato koristi maglenka je tek ekstra. Zakon takve stvari ne poznaje. Drugo, po gradu imaju problema sa čime? Svuda se sve vidi! A kad pređeš iz dobro osvetljene ulice u neosvetljenu tu ni dugi farovi ne pomažu. Isto je i kada uđeš u tunel po danu a on nije osvetljen.
 
@Direktor
Da znas da si u pravu :-D
Ok trazi se zrtva (dobrovoljac) a ja cu malo da cacnem "pod nadzorom i sa dozvolom" ;-)

Da se vratimo na temu, ima li vesti iz Ikara kada je predstavljanje novog prototipa? Sajam je otkazan, nadam se da nece i premijera prototipa, ako nista valjda ce pustiti neke preliminarne snimke uoci izbora ? :cool:

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Igor":2ojoe2cs je napisao(la):
Kako li ce tek biti kada vidimo probni IkarBenz :p

Игоре, нећеш га видети скоро, пошто је отказан сајам Беотрак 2014. ! Сви излагачи, који су требали да излажу, су отказали због економске ситуације !
 
Gorstak89":xl4w4rn7 je napisao(la):
Znači imaš 19 i vozio si autobuse? :p
Da :)


Гага":xl4w4rn7 je napisao(la):
Igor":xl4w4rn7 je napisao(la):
Kako li ce tek biti kada vidimo probni IkarBenz :p

Игоре, нећеш га видети скоро, пошто је отказан сајам Беотрак 2014. ! Сви излагачи, који су требали да излажу, су отказали због економске ситуације !
Krajem aprila ga izlažu, bez obzira na sajam :)
 
laki72":21p3b0a2 je napisao(la):
Ako upises faks, predlazem ti da i profesorima izneses misljenje da nista ne znaju, jer boze moj ti si odrastao sa vozacima. :D. I budi uporan u odbrani svog stava isto koliko si i ovde ;-)
Mada na kraju krajeva, cemu i upis na faks, kad se tamo uci sve pogresno :D

E moj Beck i ja sam odrastao medju hirurzima i ostalim zdravstvenim radnicima, sto ne znaci da umem da operisem slwpo crevo... ;-)

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
Ne znam kakve veze ima saobraćajni fakultet, sa poznavanjem autobusa, mehanike i delova autobusa? Ali dobro, mada ako ćemo generalno i razni stručnjaci tamo su autobus videli na slici i 33ku što prolazi kroz Vojvode Stepe. Ali, to parče papira će trebati jednom u životu, kad bude malo bolje u ovoj zemlji ;)
Pazi, zaista je teško voziti autobus, za to ti treba veliki umni napor, treba ti više fakulteta, takođe i da odvrneš i zameniš sijalicu, za to već treba specijalizacija u inostranstvu...
Budi ti meni živ i zdrav i samo odgovaraj na "gluposti", a vreme će pokazati neke stvari :)
 
D
Motorna vozila za prevoz lica, koja osim sedišta za vozača imaju više od osam sedišta

24

ovo 24 označava koliko godina treba da imaš da bi vozio bus. Laki, dalje prepuštam tebi. Vreme će pokazati da maglenke leče kataraktu i slične bolesti vozačima koji ti idu u susret. A meni možeš da pogledaš levo koleno, neštro trokira u poslednje vreme. (kad su ti već u familiji lekari) :)
 
Ne pratiš temu, već smo pisali :) Ne brini ti za moje godine, pazi na svoje zdravlje :) ;)
Pozdrav :)
 
Да пробам да растурим ову хиперактивну дискусију једном зајебанцијом ... 8)

zuin7q.jpg


29gd6yx.jpg


2mow1uv.jpg
 
Odlicna montaza ,inace po tekstu iz politike novi vozovi ce biti u bojama crven,plav,bjel, tako da me nebi cudilo da budu i busevi
 
Vozac na 31 u solarisu. Pustio stomacinu, u nekoj kucnoj dukserici , trenerci, patikama.. I na sve to zvace cackalicu. Zar nema niko da kontroliše kako se vozaci oblače ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar nemamo važnijih problema? :D Pri tom, ne želim da zapostavljam taj problem, nije fora dozvoliti neke manje stvari zato što ne možeš da rešiš krupnu. Ali... Ako se na većim stvarima ne obraća pažnja, ne verujem da neko misli i o ovome.

Kada može da vozi Solarisa i ako mu stoji upaljena ona lampica sa trouglom i uzvičnikom što ne bi mogao da bude u trenerci...
 
Ali zamislite bankarsku službenicu u trenerci, nekog biznismena u trenerci. Pa ako već nemaju uniforme, zna se šta znači da se pristojno obučeš za posao..
 
Bankarska službenica radi za privatnika. Moj otac kad ne bi otišao u odelu na posao dobio bi opomenu pred otkaz. Ja sam u adv kancelariju jednom otišao u patikama (bilo je potrebno zbog nekih poslova taj dan) pa sam bio izriban od strane mog advokata. Ali to je privatan posao, ovde je rasulo.
Stalno se kuka kako nema para ali ja se kladim da ne postoji ni neki spisak svih delova koji fale. Ili svih radova koji treba da se obave.
 
Ma ne moraju uniformu nema se para. Ali zašto ne može da dodje makar u farmerkama ?
 
kopmania":wpp6w67m je napisao(la):
Zar nema niko da kontroliše kako se vozaci oblače ?
Izvini prijatelju, a gde ti živiš?
Ne kontroliše niko ni vozila koja izlaze, a kamoli oblačenje vozača...
 
Vrh