Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 265 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    278
Meni najlepša žuta od BVG-a u kombinaciji sa sivom u Berlinu
 
što se tiče gašenja autobusa,

ja mogu da vam kažem da neke autobuse ne gase ni preko noći, a kamoli na okretnici.

ako sam dobro razumeo mog komšiju, problem je ako ih ugase opadne pritisak u kočionom sistemu.
 
Pa valjda moraju kad tad da ga ugase :D NE verujem da baš sme da se sipa gorivo dok autobus radi :D
 
angry bird":2kd3bmac je napisao(la):
Zuto na vise nacina: :)
FKBUS20_4.jpg
Svidja mi se tablica :) Mogli bi kod nas da uvedu BUS tablicu samo za autobuse...samo da ne budu 80.000 din :lool:

A ovi busevi sa crnim tablicama su iz Lihtenstajna.
 
kopmania":1qb221gq je napisao(la):
Pa valjda moraju kad tad da ga ugase :D NE verujem da baš sme da se sipa gorivo dok autobus radi :D
ОООООО, да.....сипају итекако.
 
U nekim od ovih novih buseva (a možda i u svim) vreme koje pokazuju displeji u unutrašnjosti već nije tačno, promašuje za oko sat vremena stvarno vreme...
Definitivno je sramota da i tako jednostavne stvari GSP nije u stanju da dovede u red... :roll:
bg-IKARBUS-.jpg
 
MilisaV":3dv2v7ol je napisao(la):
što se tiče gašenja autobusa,

ja mogu da vam kažem da neke autobuse ne gase ni preko noći, a kamoli na okretnici.

ako sam dobro razumeo mog komšiju, problem je ako ih ugase opadne pritisak u kočionom sistemu.
Ne opada pritisak nego gubi vazduh, to ti dođe nekako na isto...
Pa to je logično da mora da opadne pritisak(izgubi vazduh).
Problem je u ventilima koji su prljavi, koji su neispravni i onda ne može vozilo lepo da nadruka vazduh. Uvek se setim anegdote kada je moj kolega negde tamo 2007-2008 dobio da umesto IK-201, matoru Rabu IK-166 gb #443, pa kad je naterao šefa da sakupe delove za nju, znam da su ga psovali svi od poslovođe pa do mehaničara zbog toga, jer su nabavljani delovi iz 3 pogona :D Na kraju Raba je sama drukala vazduh, nije bilo potrebna standardna procedura :mrgreen:
 
JunkieBanjica":uwx428m8 je napisao(la):
angry bird":uwx428m8 je napisao(la):
Zuto na vise nacina: :)
FKBUS20_4.jpg
Svidja mi se tablica :) Mogli bi kod nas da uvedu BUS tablicu samo za autobuse...samo da ne budu 80.000 din :lool:

A ovi busevi sa crnim tablicama su iz Lihtenstajna.


Pa da bude nešto poput tablica za TAXI vozila , koja imaju četvorocifren broj i slova TX.
 
Drugim rečima, jeste problem u održavanju. A to pitam jer se ježim buke i izduvnih gasova na okretnicama, a okretnice makar negde moraju da postoje.
 
Meni drugi man po redu, zglobni. Ikari mi nekako svaki put kad ih pogledam ostavljaju utisak neceg nepotpunog i nefinaliziranog. A i valjda zato sto znam kako izgleda ta "lepota" iznutra.
 
da su ga sa strane mocnije napravili bilo bi mnogo bolji :) mislim i ovako je lep al bocne strane su mu nekako jadno napravljene ko da nije isti bus kad ga gledas sa strane i od napred :)
 
То је само зато што му фале раткапне.
 
Мене највише нервира ово
IMG_8122a_slideTop_zps1c91acc1.jpg

Јесте ситница, али ми стално упада у око и нервира ме. Зар нису могли ту ситницу да префарбају? :roll:
 
Jbt. (izvinjavam se na psovci) Prvo sto sam pomislio kad sam pogledao slike bez citanja teksta je: Izrael!!! Kad onda pogledam ovog lika i njegovu jaknu sa natpisom na ruskom. Pomislim onda pocelo i kod "Bacuski"??? I kao slag na tortu dolazi post od @kompania. :)
I jedno veliko WTF???
Sam se sebi smejem vec jedno dobrih x minuta...

Sory za off...
 
Koliko shvatam ovo je autobus na neki gas. GSP je kupio autobuse na gas, a pošto se svakodnevno zapaljuju, prokomentarisao sam da će ti MAZovi explodirati kada dodje kraj veka usled GSP održavanja
 
Eksperiment sa lijazom je ocigledno propao kako su prosli putnici
 
Ma shvatio sam ja posle sta si ti mislio i potpuno se slazem sa tobom. Nego sam ja malo odlutao sa mislima na tamnu stranu zivota. :)
 
ЕКСКЛУЗИВНА СЛИКА
ty18iii.jpg

Погледајте како изгледа Соларис Урбино 18 за неки тамо Украјински град
troll_icons_2_28891_7697_thumb.png
 
Ради клима :shock: Зар није било приче да имају неодговарајуће компресоре или тако нешто?
 
Vrh