Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 265 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    278
Ja mislim da te stvari idu preko Agencije za investicije i stanovanje, pa GSP nema nikakve veze sa samom nabavkom.
 
GSP je bio u poseti Solarisu, tamo je dopunjen ugovor, tj. definisane su mnoge stvari kao što je dizajn, boja, font slova i ostalo..
Od tada ne dobijam nikakav odgovor od Solarisa, do tada su najnormalnije odgovarali na pitanja....
 
Koji samo dziberi u rukovodeci kadar u gsp sramot
Evo kako atp transport pancevo slavi 65 godina postojanja zajedno sa grafiterima do dogovora
dsc09619.jpg

dsc09620.jpg
 
Ви баш волите тај аутобус? :D
Возио сам се у #914 данас, и у задивљујуће добром стању је. Само му је маска напред мало напрсла од неког судара и стакло код задњи врата мало звечи јер фале шрафови :o Просто сам се шокирао, јер сам очекивао распад
 
Najbolji je bus lepo rece Becks:DDDD
 
Definitivno super serija od ikarbusa :) ja se vozim jednim na 18ici i jos uvek nisu rastreseni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Blic on-line, 06.05.2013. 15:23

Ukrao autobus GSP-a sa okretnice na Banovom brdu

Radovan R. (24) uhapšen je zato što je ukrao autobus rano jutros oko pet sati u Požeškoj ulici na Banovom brdu.

Radovan je iskoristio nepažnju vozača autobusa GSP "Beograd" koji saobraća na liniji 512 uleteo unutra i odvezao se. Mladić je sa autobusom stigao do Zmajevačke ulice, gde je međutim izgubio kontrolu nad vozilom i zakucao se u nekoliko parkiranih automobila.

Na svu sreću u udesu niko nije povređen, a policija je ubrzo uhapsila mladića kojem je uzeta krv na analizu kako bi se utvrdilo da li je u trenutku incidenta bio pijan.

Desi se i ikarbusu da napravi kako treba neznam zasto su eksperimentisali sa ova 32 zadnja
 
Do sad su ispucali sledece
1. pucanje gume vozila u saobracju [pneumatika]
2.otpadanje prednjeg stakla u saobracaju
3.kradja vozila u sa okretnice ovo je vec 3 poredu da ja znam
4.samozapaljivanje vozila iz protesta[sigurno zbog odrzavanja]
5.iskakakanje iz sina
6.dalje dodajte po zelji sta je sledece :?: :?: :evil:
 
Što se krađe tiče, potpuno je suludo udaljiti se iz vozila i ostaviti ključ i upaljen motor!
 
Drugačije nije moguće. Ili vozač mora celu smenu da presedi u autobusu, bez da udahne svež vazduh, ili da uvuče vazduh iz cigare u pluća. Ako ugasi autobus, velika je verovatnoća da se isti neće ni upaliti više :D
 
Radovi u Nikolaja Ostrovskog u Zemunu (8. V - 17. V)

Zbog radova na zameni kolovozne konstrukcije i asfaltiranju kolovoza od sutra, 8. maja, do petka, 17. maja, za saobraćaj će biti zatvorena Ulica Nikolaja Ostrovskog u Zemunu. U toku izvođenja radova za saobraćaj će biti otvorena raskrsnica Nikolaja Ostrovskog – Nemanjina.

Za vreme izvođenja radova biće izmenjen režim saobraćaja vozila javnog gradskog prevoza, pa će autobusi sa linija 17, 73, 82, 83, 88, 610 i 611 od raskrsnice Džona Kenedija – Bulevar Mihajla Pupina saobraćati u oba smera trasom: Džona Kenedija – Bulevar Nikole Tesle – Karađorđev trg – Karađorđeva i dalje redovnim trasama. Autobusi sa linije broj 45 će od raskrsnice Aleksandra Dubčeka – 22. oktobra u oba smera saobraćati trasom: Aleksandra Dubčeka – Bulevar Mihajla Pupina – Džona Kenedija – Bulevar Nikole Tesle – Karađorđev trg – Karađorđeva i dalje redovnom trasom.

izmenjenatrasa.jpg


1552075_NikolajaOstrovskog_v.jpg


izvor: http://www.beograd.rs

P.S.
Sliku sa izmenjenom trasom sam ja nacrtao , jer nije data.
 
Verovatno sam pomesao sa nekom ulicom u blizini, a mozda i ne, ali zar nisu tu istu radili i pre par godina?
 
Koliko se meni čini , prošle ili pretprošle godine su radili 22. oktobra , a nedavno su proširivali deo ulice Aleksandra Dubčeka , kako bi autobusko stajalište u smeru ka GO Novi Beograd bilo uvučeno.
 
direktor":20588t9s je napisao(la):
Blic on-line, 06.05.2013. 15:23

Ukrao autobus GSP-a sa okretnice na Banovom brdu

Radovan R. (24) uhapšen je zato što je ukrao autobus rano jutros oko pet sati u Požeškoj ulici na Banovom brdu.

Radovan je iskoristio nepažnju vozača autobusa GSP "Beograd" koji saobraća na liniji 512 uleteo unutra i odvezao se. Mladić je sa autobusom stigao do Zmajevačke ulice, gde je međutim izgubio kontrolu nad vozilom i zakucao se u nekoliko parkiranih automobila.

Na svu sreću u udesu niko nije povređen, a policija je ubrzo uhapsila mladića kojem je uzeta krv na analizu kako bi se utvrdilo da li je u trenutku incidenta bio pijan.

Desi se i ikarbusu da napravi kako treba neznam zasto su eksperimentisali sa ova 32 zadnja

Матеја Бељан":20588t9s je napisao(la):
Što se krađe tiče, potpuno je suludo udaljiti se iz vozila i ostaviti ključ i upaljen motor!

kopmania":20588t9s je napisao(la):
Drugačije nije moguće. Ili vozač mora celu smenu da presedi u autobusu, bez da udahne svež vazduh, ili da uvuče vazduh iz cigare u pluća. Ako ugasi autobus, velika je verovatnoća da se isti neće ni upaliti više :D

Disciplinski postupak protiv vozača ukradenog autobusa

Dan posle incidenta u kome je pijani prolaznik ukrao autobus na okretnici na Banovom brdu i njime oštetio dva automobila i jedan lokal, u GSP-u kažu da će protiv svog vozača pokrenuti disciplinski postupak.

Naime, vozač je ostavio uključen motor i otvorena vrata na autobusu dok se prijavljivao otpravniku i time prekršio propisanu bezbedonosnu proceduru.

Na autobusu starom 12 godina nije pričinjena velika šteta, a neobjašnjivo je kako se ta suluda vožnja nije pretvorila u tragediju.

izvor: http://www.studiob.rs
 
Treba biti drzak, ako kažu gasi motor ako stojiš duže od 3 minuta, onda ga ugasi. Kad im 80% vozila ostane na terminusima valjda će im doći do mozga šta rade.
 
Lako je kinjiti vozaca.Sta im je vozac kriv mozda coveku prigustilo morao do WC-a nije ugasio a da li bi posle mogao da upali bus Sramota Izivljavanje. :bash: :notok:
 
Па ако није смео да га угаси, што је највероватније тачно, будући да и млађи бусеви од 12 година не смеју да угасе моторе, могао је да затвори врата...
 
E sad pitanje, pošto mi je više ljudi ovde reklo da se ne gase motori na stajalištima. Pre par nedelja sam bio u Nemačkoj, u Štutgartu.
Tamo je svaki bus gasio motore na okretnici, uglavnom su MAN i Mercedes. Kako onda naši Man-ovi i Mercedesi ne mogu?
 
mekbejn":3397rcic je napisao(la):
Kako onda naši Man-ovi i Mercedesi ne mogu?
Ne bih poverovao dok nisam video pre neki dan na okretnici.. Vozac je upalio Connecto tek iz 3 puta i to jedva :o Pretpostavljam da ga posle nije gasio :mrgreen:
 
Ako vidim da se ugase na okretnici LIaza i upale ga,rado cu pojesti bus plus aparat,sa sve power over ethernet kablom pride.
 
Vrh