Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 265 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    278
Staklena_Wool_nica":k6jlc7qy je napisao(la):
Da se vratim i malo u nazad. Treba uvesti bonus za vozace. Ako su na stanicama na vreme, odrzavaju svoje vozilo, ne prave prekrsaje i sudare, nagraditi ih debelo na kraju godine. Ko postigne odredjeni standard po 500 Eura svakom od Deda Mraza. Da vidite kako ce im prijati nagrada za korektno ponasanje i odgovornost. Na kraju ce i GSP ustedeti. Znaci uvesti podstreh vozacima za bolju uslugu prema korisnicima prevoza, kad vec nemaju stock opcije.


A sto se ne bi disciplina regulisala na drugi nacin. Ko se ponasa kako je navedeno, zadrzava posao. Onaj ko se ne ponasa tako - otkaz. Ima ljudi koji ce korektno da rade.
U sistem je preko veza uslo previse bezobraznih idiota kao i u svako drugo drzavno preduzece koji misle da mogu da se ponasaju kako hoce i da im niko nista ne moze. Ne verujem da Veolija vozaci imaju vece plate od GSP-a a ponasaju se prema vozilima kao da su njihova.
 
Jutros 17 i 18 haos... Zato 88, 611, 610 redovno... ko je ovde lud?!
 
Mislim da je moja poenta zvanicno danas dokazana... #73 NIKAKO nije za saobracaj. Pre mozda 10-15 minuta opet se pokvario u blizini hotela Radmilovac, na liniji 306 u smeru ka Ustanickoj... Autobus se zasigurno kvaro vise puta u protekle dve nedelje...
P.S. Bukbalno se osecam kao prorok, 5 minuta pre kvara sam se setio ona dva kvara pre par nedelja i pomislio sam kako bi bilo ironicno da se opet desi kvar... I desio se... :D
 
Ово показује колико смо јадни као народ. Јел толико тешко да неко ногом гурне поклопац, а не да сви гледају и чекају да него упадне и поломи се.
 
Ajde da niko nije mogao da ga zatvori, ali mi je krajnje nelogicno da je ovakav izasao iz garaze ali opet i to je moguce ili je neko od putnika cackao ovo, najverovatnije za potrebe snimanja klipa
 
Није овакав изашао из гараже.

Неко је од путника извадио поклопац управо ради снимања. То сам ја хтео пар пута да одрадим. Зашто? Зато што поклопац није био враћен на место, већ је штрчао и људи су се саплитали.

Питање је како сме поклопац мотора да не буде пришрафљен и фиксиран. То је и поента снимка. Да ли возило сме у саобраћај ако сваки клинац може да чачка по мотору?
 
Jeste vecina poklopaca unistena i cak i ne moze da se zatvori lepo, ali opet, zasto bi neki putnik cackao poklopac motora?
 
Onaj fap sa predhodne strane nije remontovan vec nov. Lekon je kupio 5 novih fapova, 3 su vec u saobracaju, vidjam ih na liniji 50. Eh kad bi lui kupio 25 fapova i ceo sadasnji vozni park poslao preko puta svoje garaze na reciklazu
 
A sta da je neko propao kroz poklopac koji nije dobro stavljen?
Ovako ga barem zaobilaze ljudi :)
 
Da odgovorim samom sebi. :D

Večeras u vestima u 10 na studiju B su objavili da ćemo u jutarnjem programu saznati kada ćemo se voziti u novim autobusima.

Valjda će pored toga pustiti informaciju i u kojim ćemo se autobusima voziti.
 
Rekli na STB jutros da za nove autobuse je potrebna "politička volja",i da GSP jedva čeka nove buseve,i da daju ogroman novac za naftu.Voditeljka pitala a "zašto onda ne kupujemo sve autobuse na gas"..tajac.. :kafa: Pa relno nova vlast očigledno neće trpeti Đikijevo samoreklamiranje ,te će se nabavka odložiti..do nove konstelacije na nivou grada,a verovatno će oni napraviti novi koncept..možda više trola,buseva na gas i tramvaja+metro.
 
Ako se nova vlast u Beogradu pitala, vozicemo se u kaNtama, i liazima..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Malo relanosti
dsc05094.jpg

dsc05093.jpg
 
kopmania":1fpnj4p9 je napisao(la):
Ako se nova vlast u Beogradu pitala, vozicemo se u kaNtama, i liazima..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upravo mislim da nam liazi i ikari ne ginu u tom slučaju, verovatno će neki od grandovaca preuzeti gsp sa svojim vezama iz Rusije.

Послато са LG-E400 користећи Тапаток 2
 
Kvalitet je nas prioritet
dsc05063.jpg

dsc05064.jpg

Kasnio iz grocke propustio svoj polazak privatniku gbr 7
 
marrecar":oe2z5lis je napisao(la):
Mislim da je moja poenta zvanicno danas dokazana... #73 NIKAKO nije za saobracaj. Pre mozda 10-15 minuta opet se pokvario u blizini hotela Radmilovac, na liniji 306 u smeru ka Ustanickoj... Autobus se zasigurno kvaro vise puta u protekle dve nedelje...
P.S. Bukbalno se osecam kao prorok, 5 minuta pre kvara sam se setio ona dva kvara pre par nedelja i pomislio sam kako bi bilo ironicno da se opet desi kvar... I desio se... :D
Veceras krenuo sa ustanicke neverovatno nakrivljen na desnu stranu.. izdrzao je do parkinga motela radmilovac :roll: Slika i prilika kosmajevih vozila, a ovi smra**** od politicara igraju igrice vlasti. Pogonu Kosmaj su autobusi potrebni ODMAH dok nije neko poginuo!
 
Trebalo bi, nije isto što i pojačaće se. Mislim da su sigurni u to ne bi pričali trebalo bi ,a možda i grešim.
 
veb983":19qruxun je napisao(la):
marrecar":19qruxun je napisao(la):
Mislim da je moja poenta zvanicno danas dokazana... #73 NIKAKO nije za saobracaj. Pre mozda 10-15 minuta opet se pokvario u blizini hotela Radmilovac, na liniji 306 u smeru ka Ustanickoj... Autobus se zasigurno kvaro vise puta u protekle dve nedelje...
P.S. Bukbalno se osecam kao prorok, 5 minuta pre kvara sam se setio ona dva kvara pre par nedelja i pomislio sam kako bi bilo ironicno da se opet desi kvar... I desio se... :D
Veceras krenuo sa ustanicke neverovatno nakrivljen na desnu stranu.. izdrzao je do parkinga motela radmilovac :roll: Slika i prilika kosmajevih vozila, a ovi smra**** od politicara igraju igrice vlasti. Pogonu Kosmaj su autobusi potrebni ODMAH dok nije neko poginuo!

Ma uzas... Prosli petak ili u subotu je #73 bio prepun, nakrivio se, na izlazu iz okretnice je cesao put barem 5 metra.. Ja sam jos imao slusalice, cesanje se ipak culo, a jos vise osetilo... Uplasio sam se kada je poceo da skrece, samo sto se nije prevrnuo... Za divno cudo se nije pokvario, tek u Vinci kada se malo ispraznio onda se i ispravio... Samo cekam da se opet pokvari... A najgore od toga je sto ponekad pozelim da se zapali, naravno ne kada ima putnike, nego kada ide u garazu... Taj autobus ne valja uopste, jedva cekam kada ce ga izbaciti..
 
Vrh