Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 257 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    270
Линија 79, пре неки дан :D
418306_382650971750127_126406120707948_1752726_1967702545_n.jpg
 
Ovo je realno stanje u GSP autobuskom parku,trebalo bi što pre doneti odluku o širenju trolejbuske mreže,jedino nas trole nisu izneverile, da dodam i BGVoz,da verujem da mnogi više nemaju ništa protiv proizvođača troli sa istoka..
 
Верујем да такав став ниси имао пре 2 године. Сад смо купили нове троле и стање је много боље, али за 2, а волео бих много више година стање ће опет бити очајно. :rolleyes:
 
Moj stav je uvek bio za trole i širenje mreže,a pisao sam da u proizvodnji trola ipak tradiciju imaju na istoku,i da nije greška što smo kupili Beloruske trole,kao i autobuse na gas,ali za autobuse na naftu imam suprotno mišljenje.... :kafa:
 
Троле- Исток
Шинска возила- Запад
Аутобуси на ГАС- нзм :D
Аутобуси обични- Домаће :D
 
Biće da je to realno stanje.. ;) a da dodam da su pored trola autobusi na gas također specijalnost istoka,narvno zbog dugog iskustva korišćenja gasa na toj strani..
 
Александар":2d9bpgd5 je napisao(la):
718 na 23. Užas, sada nas i GSP "časti" solaćima na ovoj liniji :roll:
slika1184.jpg
Добро му стоји овај снег, не види се она "грба" па је мало аеродинамичан :laugh:
 
Verovali ili ne, videh i na liniji 16 solo autobus :bash:
 
Pa čekajte to su oni konačno pustili nove buseve na gas?... :rolleyes: Meni dobro izgledaju,a i kada pomislim koliko će manje nafte *koja se bljuvala* da bude na linji 23.A s druge strane,na tim linjama zglobni busevi su preko potrebni..
 
То је последица идиотске одлуке да ти аутобуси припадну погону Карабурма, која држи те две линије, а досад је поседовала само зглобне бусеве.

Кретени!
 
iSKRENO,autobuse na gas treba primarno uključiti na linje 31,37,26 sve što ide preko Terazija,dajte da barem centar oslobodimo nafte za početak.. :o
 
Evo, kombiji za 23 :)

ПРЕТХОДНИ РАСПИС
за набавку добара

НАБАВКА КОМБИ - ВОЗИЛА 20+1 СЕДИШТЕ ПУТЕМ ФИНАНСИЈСКОГ ЛИЗИНГА СА КАСКО ОСИГУРАЊЕМ, МИНИМАЛНЕ СНАГЕ 105KW И МИНИМАЛНО 3000 CM3 (20 ком)

ГСП обавештава све заинтересоване понуђаче да ће у 2012. години бити расписана јавна набавка добара: КОМБИ - ВОЗИЛА 20+1 СЕДИШТЕ ПУТЕМ ФИНАНСИЈСКОГ ЛИЗИНГА СА КАСКО ОСИГУРАЊЕМ, МИНИМАЛНЕ СНАГЕ 105KW И МИНИМАЛНО 3000 CM3 (20 ком).
gsp.rs/tenderi1.htm#kombi
 
Под ХИТНО треба набавити зглобне аутобусена гас! Како они мисле да ови бусеви раде на најоптерећенијим линијама у граду кад су соло бусеви. Све линије које пролазе кроз центар морају имати аутобусе на гас.
 
kako su se pokazali pušeri na ovom snegu. jel beži prikolica u krivinama.
 
Meni se cini da su se puseri pokazali veoma lose na ovom snegu, jer sam primetio da na lastinim puserima na liniji 16 bezi prikolica levo - desno, pa se autobus krece dosta sporije. Slicno je i na gsp-ovim puserima, zato su privremeno i stavljali solo autobuse na 16 i 23 jer su puseri vracani u garaze, eto prakticnog dokaza da gsp ne treba da nabavlja pusere
 
I ja se pridružujem pitanju - šta su, sto mu gromova, ti puseri?
 
Vrh