Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 260 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    273
Kako ih je kurir nafato oni stalno tako rade jednom su se gradjani zalili na buku atobusa koji je isao za poderanim auspuhom samo su ga prebacili na drugu liniju i tako u krug :bash:
 
треба поднети кривичну пријаву против ГСП-а за угрожавање безбедности у саобраћају
 
JohnnyLee":3i4wwjk6 je napisao(la):
треба поднети кривичну пријаву против ГСП-а за угрожавање безбедности у саобраћају

Treba uvesti BES (Beogradski standard) u GSP pa bi videli da li bi pustali u saobracaj nispravna vozila.
 
[video]http://www.youtube.com/watch?v=55va_-p4YU8[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=w_2ci4pCJoU[/video]

119800.jpg


evo nekih komentara sa youtube


vesanje? pala mu je visina, koliko vidim svetlostni signali rade... Ne znam u cemu je problem? Jel bolje da izbaci putnike i da mu se visina podigne i ode za garazu? inace vozac to moze iz mometa da kaze pitanje je dal bi se iko prevezao u ovom gradu kada bi vozaci radili po PS-u ;-) tako da ovaj snimak druze je glupost a tvoj komentar na kraju sasvim suvisan ;-) Pozdrav I.

Ovaj bus jeste za iskljucenje ALI ovi fapovi imaju "boljku" padne im visina ,cim putnici izadju autobus se potpuno poravnja. TO zna 99% vozaca i ne iskljucuje bus JER KADA DODJU U GARAZU BUS IZGLEDA POTPUNO NORMALNO i taj bus bez PREGLEDA vraca se u saobracaj (to je vec problem do odrzavanja) Vozaci dobijaju smece da voze i niko ih ne pita dal im je hladno, dal im odgovara VEC VOZI NECES IMA KO HOCE,A TI MARS IZ FIRMESve se to zataska mozes do sutra da ih tuzis gradsku firmu nikada neces dobiti.

autobus ima nesto sto se zovu "jastuci" ovde je jasno da mu je pukao "jastuk" i zato se nagnuo,to ne moze da skodi putniku niti da ga ugrozi,ni njega ni saobracaj,samo ti je malo neobicno dfa sedis u nakrivljenom autobusu,ovo je fap autobus,znaci domaca proizvodnja,znaci cesce pucaju "jastuci" nego kod npr. MAN-a,Mercedesa,Volvo-a pa cak i Ikarbusa koji je takodje domace proizvodnje......pozzz
 
Ja sam video nakrivljene autobuse, al po fotki ovaj se bukvalno vuče po podu, strašno
 
ODGOVOR OD GSP BEOGRAD : POŠTOVANI UVIDOM U VAŠU PRIJAVU O GRUBOM KRŠENJU RADNE DISCIPLINE,A KOJA SE POKAZALA KAO TAČNE,ZBOG OŠTEĆENJA NA AUTOBUSU NA KOJE STE UKAZALI,AUTOBUS GARAŽNOG BROJA XXX JE ISKLJUČEN IZ SAOBRAĆAJA,POSLAT NA REMONT,A PROTIV VOZAČA ĆE BITI PODNET PREKRŠAJNI POSTUPAK. (OVO JE BILO SAŽETO SA MAIL-KOJI SAM DOBIO) INAČE JA BI TREBALO DA ODEM DA PREPOZNAM VOZAČA NA SLIKAMA,ALI I AKO NE BUDEM DOŠAO,ON JE ZADUŽIO AUTOBUS TOG DANA. INAČE VRATANCA SU OTPALA SA AUTOBUSA. st*** SELJAČKA :bash:
 
pa najsigurnije ti je da pošalješ GRADU BEOGRADU,PA ONI PROSLEDE GSP-U,POŠTO ONDA GRAD VRŠI PRITISAK NA NJIH DA SE TO ISPRAVI ILI DA UČINE NEŠTO POVODOM TOGA. A DAĆU TI AKO OĆEŠ DIREKTAN MAIL SAMO DA USPEM DA GA OTVORIM POŠTO NEŠTO BAGUJE :D
 
Ја сам послао e-mail градској управи, а они су "послали" пријаву дирекцији, па дирекција ГСП-у и на крају ништа нису урадили :rolleyes:
 
off topic:
Novi kada pišeš poruke molim te ne piši velikim slovima :)
 
Ne može ćirilicom - navikao sam da kada pišem štampanim slovima da pišem latinicom :p
 
Ако можеш да пишеш латиницом на "француској" тастатури, онда можеш и ћирилицом. Разлика је у само неколико слова ( љ- q, њ-w, џ-x, y-s ( :rolleyes: ), а за ш,ђ,ч,ћ,ж не знам која су слова јер имам СРБСКУ тастатуру ^^ :D
 
Бре ова "Веолиа" само удара жене :rolleyes:


Autobus udario ženu
B. H. | 29. novembar 2011. 21:45 | Komentara: 0
Saobraćajna nesreća na uglu Nemanjine i Kneza Miloša, žena podletela pod autobus "74". Stanje povređene stabilno

bg-Udaren-pesak.jpg


SUGRAĐANKA S. Veselinov (54) povređena je u utorak oko 12.30 kada je na uglu Nemanjine i Ulice kneza Miloša podletela pod autobus koji saobraća na liniji "74". Nesrećna žena je sa povredama glave kolima Hitne pomoći prevezena u Urgentni centar gde je zbrinuta, i prema poslednjim informacijama, njeno stanje je stabilno. Nekoliko ekipa MUP izašlo je na mesto događaja i obavilo uviđaj.

- Bilo je crveno, a ja ženu nisam video sve dok nisam došao tik do nje, a onda je već bilo kasno da ukočim - rekao nam je A. Z. (30) vidno uznemireni vozač. - Odmah posle udarca zaustavio sam vozilo i istrčao da vidim šta joj se dogodilo. Bila je pri svesti, ali je počela da viče na mene i da me psuje, što mogu da razumem, jer je bila u šoku. Momentalno smo pozvali Hitnu pomoć i policiju. Sva je sreća da nisam vozio više od 20 na sat.

Prema rečima Nade Macure, portparola Hitne pomoći, S. V. je u Urgentni centar primljena sa kontuzijom glave i povrede su joj ubrzo sanirane.
 
Бре ова "Веолиа" само удара жене :rolleyes:


Autobus udario ženu
B. H. | 29. novembar 2011. 21:45 | Komentara: 0
Saobraćajna nesreća na uglu Nemanjine i Kneza Miloša, žena podletela pod autobus "74". Stanje povređene stabilno

bg-Udaren-pesak.jpg


SUGRAĐANKA S. Veselinov (54) povređena je u utorak oko 12.30 kada je na uglu Nemanjine i Ulice kneza Miloša podletela pod autobus koji saobraća na liniji "74". Nesrećna žena je sa povredama glave kolima Hitne pomoći prevezena u Urgentni centar gde je zbrinuta, i prema poslednjim informacijama, njeno stanje je stabilno. Nekoliko ekipa MUP izašlo je na mesto događaja i obavilo uviđaj.

- Bilo je crveno, a ja ženu nisam video sve dok nisam došao tik do nje, a onda je već bilo kasno da ukočim - rekao nam je A. Z. (30) vidno uznemireni vozač. - Odmah posle udarca zaustavio sam vozilo i istrčao da vidim šta joj se dogodilo. Bila je pri svesti, ali je počela da viče na mene i da me psuje, što mogu da razumem, jer je bila u šoku. Momentalno smo pozvali Hitnu pomoć i policiju. Sva je sreća da nisam vozio više od 20 na sat.

Prema rečima Nade Macure, portparola Hitne pomoći, S. V. je u Urgentni centar primljena sa kontuzijom glave i povrede su joj ubrzo sanirane.
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:355627-Autobus-udario-zenu
 
Ja ne mogu da verujem ako je nesposoban da zapamti da ne može da pozove nekoga da mu objasni kako da promeni broj, k'o da je u pitanju kodiranje vrste c++ ili nešto
 
Ja sam juče video valjda lastin neobus na 78 ima displej 78 Баљица 2 :)
 
Данас на линији 65 у правцу града на Бежанијској коси уместо броја "65" код задњих врата на стаклу је писало (одштампано на штампачу) да је то линија 26 !!! Људи су ипак са гунђањем улазили у аутобус.
Аутобус је стари Икарбус са гаражним бројем 1006, а регистарски број је BG 321 YX, то је било око 13:48 часова.
 
Pa dobro, 65 i 26 se ne poklapaju, to se dešava svakodnevno. A veći je problem kad 88 stave na 611 kao na slici, a to napišu samo spreda.

Velik je problem i sa 25 i 25P, dešava se da ne piše svuda 25P ili da piše a vozilo je prešlo na 25
 
Vrh