Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 284 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    299
ima mnogo solaća BMCa koji urlaju kao avion kad ulaze/izlaze iz stanice. šta je problem s njima?
 
inače, ne znam jel ovo slučajnost, ali danas upao i drugi ikarbus, 937, takođe u šihti, čak i isti polazak.
 
ovo što sam ja čuo mi više deluje da dolazi iz motora..
Jeste, znam na šta misilš i isto mi se čini da je iz motora.


Inače, uporedite jednom ulazak i odmicanje od vrata u Solarisu i u zglobnom BMC-u.
Izuzetno loše dizajnirani autobusi. Situaciua bude još gora sa epidemijom door-hugger mongoloida koji se zakače za vertikalne i horizontalne šipke u BMC a prostor već tesan i debilno osmišljen, pa dolazi do guranja ili napenaljivanja non stop.
 
20230927_101038.jpg

Vozilo u kvaru
 
Vidim i na Solarisima one nalepnice o sertifikaciji, nisu samo kod privatnika.
 
Која је сврха тих налепница уопште, ваљда дирекција има интерна документа где се воде возила и њихове сертификације.
 
Kao da pokažu da rade nešto neko mi pričao sa je sreo 3 članu komisiju u nekom vozilu...
 
N serije pod hitno na otpad. ne samo što je unutra 40 uvek kad je iznad 20 stepeni napolju, nego i bacaju gasove unutra žestoko. onde masku moraš nositi da ne dobiješ tumor.
 
dap, a i zbog velikih apetita za novcem određenih pojedinaca, ali da ćutim da me ne uhapse. samo nek ti isti odu na 601 i nek probaju da se ne uguše u onom jadnom 1357.
 
Tu je i 1364 zajedno sa 1357 na 601, rame uz rame još od prošlog zimskog reda svakodnevno rade šihtu
 
Na 70 bi komotno mogao da legne jedan zglob ili pojačani takt.
Stojao sam danas u polasku ka RK Ikea, a u povratku oko pola 9 uveče sam imao mesto, ali sva ostala su bila popunjena, a 50% putnika su bili Rusi.
Zeznuto je najviše u povratku, jer svi imaju torbe i kada je gužva neugodno je.

Zanimljivo, u povratku nailazi BMC istovaruje putnike i isključuje se sa linije, rek'o šta su sada zeznuli (definitivno nije bilo po RV-u), no posle 3-4 minuta nailazi IK 112 LE i kupi nas, da li je bilo isplanirano ili ne, ne znam, ali dobro sinhornizivano, + što mi je IK odgovarao te sam otišao skroz pozadi i imao mesta za moju torbu na sedištu pored.
 
Не може зглоб на 70. Окретање испред Космаја је проблем.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zna li neko sta bi sa potezom 600? Pricalo se od prvog oktobra strela, ugovori, stigli busevi, cuda i opet nista, videh jutros solarisa GSP i na 601 i na 604...
 
Nece još preuzeti jer nemaju vozača, pričalo se već o tome. 1.11. bi morali da preuzmu, a možda će i ranije, tipa sredinom septembra
 
Vrh