Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
Meni samo nije jasno kako Igor dozvoli da mu uzmu pocetnu stanicu 52 skoro ispred kuce. Uvek je mogao da sedi. Cenim da je bio suvise mali i nije postojao forum 😉
 
Нисам је видео. Пренеси је у целости.

Sent from my LGL322DL using Tapatalk
 
Od srede su svi smenci na 611 zglobni a šihte na 52 solo.

Zaduženja 611

3007 1
3014 2
3017 3
3023 4
3104 5
3107 6

Takođe 3024 i 3052 su se vratili na 1 i 3/83.



Ceo post.
zanimljivo, odista zanimljivo... otkud zglobovi na 611? mislim nije mi izgledao kao linija za koju treba zglob... jesu busevi bili ono skoro puni ali mislim da su solaci mogli resiti posao...
 
Доста људи из града путује на посао у Добановце са 611. Мислим да све линије дуж аутопута заслужују зглобна возила.
 
Доста људи из града путује на посао у Добановце са 611. Мислим да све линије дуж аутопута заслужују зглобна возила.
Pa koliko je to ljudi? Mislim dosta ljudi putuje i na 89 pa je solo, zar je stvarno 611 toliki prioritet. Sa par solo vozila više možeš imati isti kapacitet i veći broj polazaka.
Nisam upoznat sa situacijom na 611, ako neko putuje redovno nek javi.
 
Ako sklanjaju zglobove sa 52-ke, na koju liniju će ih staviti? Samo 611, ili još neka? 27E, 707? Kad istekne ugovor sa privatnikom, mogli bi 37 i 48 da dobiju makar neki BMC krš, bolje i to nego današnji furgon-solaći.
 
nesto me zbunjuje... nije cela 52 solo, vec samo vozila koja ulecu u slucaju kvara?
 
U slučaju kvara uleću rezerve, a šihte ulaze u saobraćaj tokom špica (rade po pola smene ujutru i popodne)
 
Ne znam šta je toliko čudno što je zglob na 611, kad je zglob radio tu liniju praktično otkad postoji. Nego nas smart planeri navikli na solaće svuda.
 
Linija 72, BMC, garažni 3337...
skrin.jpg
 
Pa koliko je to ljudi? Mislim dosta ljudi putuje i na 89 pa je solo, zar je stvarno 611 toliki prioritet. Sa par solo vozila više možeš imati isti kapacitet i veći broj polazaka.
Nisam upoznat sa situacijom na 611, ako neko putuje redovno nek javi.
Ја док сам користио 611 редовно увек сам стајао у солаћу. Мислим да је за приград посебно равничарски зглоб захвалнији од солаћа.
 
Vrh