Šta je novo?

Airport Garden

Današnja situacija
IMG_20240218_171950.jpg
IMG_20240218_171726.jpg
IMG_20240218_171450.jpg
 
Auuu... kakvo iznenađenje.

Ja baš danas prošao, i obradovao se kako gradilište vrvi od ljudi i koliki je napredak od prošle nedelje, i u "mom" delu zgrade.
Nadam se da Gradina i AIK nastavljaju po planu.

Hvala na informaciji.
 
Nema sta Au. Šarić je izgradio ceo Belvil, 100 miliona evra, dokazali na sudu da su pare ulozene u naselje, nakon sto ih oprao preko Miškoviĉa i....ko sve živi u Belvilu, tuzioci, advokati, bankari, policajci....jel nesto nije jasno...
 
Auuu... kakvo iznenađenje.

Ja baš danas prošao, i obradovao se kako gradilište vrvi od ljudi i koliki je napredak od prošle nedelje, i u "mom" delu zgrade.
Nadam se da Gradina i AIK nastavljaju po planu.

Hvala na informaciji.
Vest je od pre skoro godinu dana, znaci da ih i nije mnogo usporilo.
 
Inače, sad kad sam se vratio "u mirnodopsko stanje" da podelim utiske sa današnjeg obilaska, u vezi stanja radova:
  • Lamela C (1. slika, levi deo 2. slike):
    • završena je spoljna stloarija svuda, sem na poslednjem povučenom spratu
    • urađenja izolacija i postaljveni nosači fasade na ravnim površinama (sem na povučenom spratu), sada se rade na terasama
  • Lamela B (srednji deo 2. slike, 3. slika, 4. slika):
    • ozidani zidovi, sem na poslednja 2 sprata
    • počelo postasvljanje spoljne stolarije
  • Lamela A (5. i 6. slika):
    • završena konstrukcija
    • počelo zidanje pregradnih i spoljnih zidova (prizemlje i 1. sprat)
Gradilište radi punom parom, sada se zaista svakog dana vidi očigledan napredak.

1709158901197.png


1709159025688.png


1709159111530.png

1709159281676.png


1709159344295.png


1709159381178.png
 
Okolina gradilišta - mesto bivšeg magacina, zapadno od AG:
1709159653973.png


Na parceli južno od AG; rasčišćavaju čelik (seku, skupljaju na kraju placa):
1709159752131.png

1709159774381.png


Bilo bi lepo da se rasčisti neposredna okolina.
 
Vjerujem da je veliki dio gradnje na našim prostorima izgrađen ilegalnim novcem, manje ili više. Kad bolje razmislim, sumnjam da je ijedan objekat u zadnjih 20 godina izgrađen 100% čistim novcem. Iako si investitor sa legalnim parama natjeraće te da propereš koji milion ;)
 
Pozdrav,

Zainteresovan sam za ovaj projekat no sumnju budi:

U slucaju da se optuzba dokaze, postoji li rizik po zavrsetak projekta?
Ljudi kad delite neke informacije prvo i sami procitajte vest pa pisite, ova vest je netacna i covek koji je uhapsen nije vlasnik, a vrlo je lako proveriti po inicijalima uhapsenog koji je vec osudjen …
Tako da kad vec zelite nesto da podelite, procitajte lepo

Svako dobro
 
Izgleda da 5og Aprila krecu u prodaju stanova u A lameli (krak ka halama IMT-a), sajt su azurirali medjutim deo sa stanovima je jos uvek u pripremi https://sell.airport-garden.rs/?lang=en. Devojka iz prodaje mi je jos nekada ranije rekla da su u A lameli planirani samo stanovi vecih kvadratura, bez garsonjera i sl. Koliko sam video na drustvenim mrezama 5og aprila im je "prodajni dan".

Zavrsetak prve faze (lamele B i C) je pocetak 2025, dok je zavrsetak druge faze (lamela A) oktobar 2025.
 
Da, pratim ih na FB pa mi iskaču reklame za taj prodajni dan 5. aprila.
Šta znači "stanovi većih kvadratura" u lameli A - da li znaš koje će strukture biti u prodaji?

Po ugovoru, naša lamela B bi trebalo da bude gotova do januara 2025. Po dinamici izgradnje, deluje da će i biti.
 
Ne znam, i devojka iz prodaje je bila vrlo tajanstvena oko same lamele A u smislu strukture stanova. Direktor Airport Garden-a mi je takodje rekao na potpisivanju predugovora da su hteli da puste lamelu A u prodaju jos ranije, medjutim iz AIK banke nisu dobili zeleno svetlo za to sve do sad. S druge strane, jedan od razloga zasto su pogurali lamelu A da sustigne B i C jeste dobijanje krajnje dokumentacije, protiv pozarni propisi itd.
 
Da, pratim ih na FB pa mi iskaču reklame za taj prodajni dan 5. aprila.
Šta znači "stanovi većih kvadratura" u lameli A - da li znaš koje će strukture biti u prodaji?

Po ugovoru, naša lamela B bi trebalo da bude gotova do januara 2025. Po dinamici izgradnje, deluje da će i biti.
Koliko ja znam lamela A, dvosobni stanovi i veći.
 
bash sam danas bio do uradi sam, nekako, nisam siguran gde sam dosao, cega je mix i to

hteo sam nekada da kupim stan u the one za zivot, drago mi sto sam odustao
 
Vrh