Šta je novo?

Airport City Belgrade [ Poslovni kompleks | 186 000 m²]

Prodaju se samo izgradjeni objekti dok ce ACB nastaviti da se gradi prema predvidjenom planu u okviru dosadasnje firme.
 
E ajde samo mi recite, ako neko zna naravno, to parce iz Airport City, gde se ukrstaju, Tosin Bunar i ulica koja se spusta sa Kose, da li ce se T.Bunar prosirivati i srusite sve te kuce? Negde sam video crtez, ali mi nije jasno, pa ako neko zna, ja bih se zahvalio.
 
LUCAS":2kgsb8gt je napisao(la):
E ajde samo mi recite, ako neko zna naravno, to parce iz Airport City, gde se ukrstaju, Tosin Bunar i ulica koja se spusta sa Kose, da li ce se T.Bunar prosirivati i srusite sve te kuce? Negde sam video crtez, ali mi nije jasno, pa ako neko zna, ja bih se zahvalio.
aaa....ako si mislio na kuće koje još nisu srušene na mestu gde se završava Tošin bunar a počinje Zemunska - da, naravno, tu treba da ide ulica punom širinom. Kada će to biti - niko ne zna, ista je situacija kao i sa Vojvođanskom duž bloka 63 pa sve do čuvene apoteke - nerešeni imovinski odnosi.
 
Ne nisam mislio tu do vojvodjanske. Mislio sam na T Bunar tamo gde se ukrsta sa ulicom koja ide dole sa Bez. Kose. Tamo ima jedno dvadesetak kuca. Tamo gde se T Bunar ponovo suzava u po jednu traku na jedno 300 metara i to u krivin kad ides od S grada ka Bezaniji. Prosle godine koliko sam shvatio dolazili su neki ljudi da se raspituju ko sta hoce ali nisu hteli da kazu koga predstavljaju, kao velika tajna. Hvala Relja
 
Mislio sam tamo kad ides od S grada, T Bunarom, a ispred recimo Jugodrva, pa sve sa desne strane i to ako ostavimo A. City sa leve strane.
 
Lucas lepo ti je Relja objasnio. Nedeljka Gvozdenovica (ulica koja sa Bez. Kose silazi) deli Tosin Bunar od Zemunske. Pocetak te Zemunske je usko grlo zbog tih 'dvadesetak' kuca. U planu je rusenje ali eto vidis i sam za sad nista. Inace Nedeljka Gvozdenovica ce se od ove raskrsnice nastavljati ka buvljaku i dalje ka mostu koji se gradi. Sve je to zajedno deo UMPa.
 
zhaba":2tr0kd5f je napisao(la):
Lucas lepo ti je Relja objasnio. Nedeljka Gvozdenovica (ulica koja sa Bez. Kose silazi) deli Tosin Bunar od Zemunske.
Da ne bude zabune, ovo nije tačno. Ulica Tošin bunar od raskrsnice sa N.Gvozdenovića produžava još nekih 100-150 metara, sve do posle okuke kada se širi u po tri trake i tu počinje Zemunska. Poslednji broj na Tošinom bunaru je 268 (čini mi se) i to je već posle pomenute raskrsnice, ka blokovima.
 
Goldstein":1qbw74bb je napisao(la):
zhaba":1qbw74bb je napisao(la):
Lucas lepo ti je Relja objasnio. Nedeljka Gvozdenovica (ulica koja sa Bez. Kose silazi) deli Tosin Bunar od Zemunske.
Da ne bude zabune, ovo nije tačno. Ulica Tošin bunar od raskrsnice sa N.Gvozdenovića produžava još nekih 100-150 metara, sve do posle okuke kada se širi u po tri trake i tu počinje Zemunska. Poslednji broj na Tošinom bunaru je 268 (čini mi se) i to je već posle pomenute raskrsnice, ka blokovima.
Verovatno mislite na Ulicu Nikole Dobrovića, ona je ta koja se spušta ka Tošinom bunaru, Nedeljka Gvozdenovića je jedna druga ulica na Kosi.
 
Dobro sta cepidlacite.. Nikole Dobrovica, Nedeljka Gvozdenovica, Zablji sokak.. whatever.. sta ima veze. I mi zabe imamo pravo na greske, i mi smo ljudi!!! A ovo za Tosin nisam znao, bio sam ubedjen da se zavrsava kod N. Dobrovica, i ne bi me cudilo da to i promene posto ce ukinuti sve brojeve sa pocetka ulice kad sruse te kucerke!
 
a znas li kako napreduju radovi na nove dve kule, jer prolazijo neko skoro tuda
 
Relja sta se desava sa novim gradilistem dugo nisam prolazio. Ima li aktivnosti ili se stalo
 
Do Oml. brigada, na gradilištu hotela, se ništa ne dešava.
Onaj soliter (što bi neki nazvali - "kula" :) ) je u završnoj fazi - rade se unutrašnje inastalacije i uređenje, a spolja se licka, parking je skoro pa završen.
 
Загледао сам баш иза ограде, кад сам свраћао до Родића пре неки дан...стоје рупаче, давно постављене машине и авион...ништа што се мрда...:D
 
E, da, nova zgrada 1700 ( soliter, "kula" :p ) se otvara u sledecu sredu.
 
^^ jel dolaziš na otvaranje? Ako da, javni pa da se vidimo :vops:
 
Opa, na istoj smo listi :) videću, javim u svakom slučaju.
 
Veceras je otvaranje a sutra sledi izvestaj ;)
 
Napokon imam osecaj da je u ovoj zemlji krenulo na bolje.Eto pre samo 10 godina na ovaj dan bombardovana je Srbija a sada se otvara nova poslovna zgrada.Veoma ohrabrujuce.
 
^^Wow kakav napredak!! Otvorena je nova poslovna zgrada za deset godina. (Salim se naravno i sarkastican sam jako da ne bi bilo zabune ;) )
 
BOKI SMOKI":34d8frxv je napisao(la):
Napokon imam osecaj da je u ovoj zemlji krenulo na bolje.Eto pre samo 10 godina na ovaj dan bombardovana je Srbija a sada se otvara nova poslovna zgrada.Veoma ohrabrujuce.
A kako vam je u sanatorijumu? Ladno?
A je*******'ga, bar imate net... :rolleyes:
 
haha 186 000 je tacno :p
 
Pogled sa 10. sprata niz Dordja Stanojevića noću je fenomenalan.... ali nekako žalim onoga koji će ga gledati sa radnog mesta ;)
 
Vrh