Šta je novo?

Air Serbia

Nije mi jasno zašto Ait Serbia ne uzme u najam manje avione biznis klase i pokrije i taj segment. Ovako dozvoljava Royal Charter Servicu i raznim Air Pinkovima da zarađuju. Može i par helikoptera, dovoljno su veliki da izguraju konkurenciju.
То је као кад би очекивао да Долче и Габана праве ваљке за кречење, ионако им остану реслови од оног силног вештачког крзна.

То су две врло различите области и једино заједничко им је да користе авионе.
 
Ер Србија је објавила слике на друштвеним мрежама

Ne znam šta da mislim, verovatno su povukli slike od AS.

Exyu je objavio članak oko 13:15 (tada sam video, možda je i ranije), a na društvenim mrežama su okačili u 13:17 (na facebook okačen post)
 
BEG - DUS
ASL86C JU324
E195 Marathon Airlines OY-GDC

Razlog povratka (još uvek) nepozmat

JU324  OY-GDC.jpg
 
Што тако? Ко је то решио пилот или диспечер?
 
Greska kontrole leta ili pilota?
Da li su zaposleni u AS preoptereceni.
 
Pa kako ga niko nije zaustavio, kako je uopšte mogao da poleti?
 
Odobrili su mu bili sigurno. A on onda skratio put.

Stranci svi poleću 'iz krivine'. Ne znam, osim naših pilota, da mi je u poslednjih 20 godina neko stao na početku piste, pa tek onda se zaletao. Ali to nema veze.
 

EDIT: već je postavljena identična slika - link ka Blicu
Možeš slobodno opet staviti. Blic je po direktivi skinuo sve informacije o incidentu i ostavio samo saopštenje Er Srbije kako je došlo do "tehničkog problema" i kako "bezbednost putnika nije bila ugrožena".

EDIT: Vratili su neke informacije. Zanemari.
 
Možeš slobodno opet staviti. Blic je po direktivi skinuo sve informacije o incidentu i ostavio samo saopštenje Er Srbije kako je došlo do "tehničkog problema" i kako "bezbednost putnika nije bila ugrožena".

EDIT: Vratili su neke informacije. Zanemari.
Ma šta su vratili, eno prve verzije članka koju sam ja okačio i evo druge, gde su sve obrisali i preneli "kako bezbednost nije bila ugrožena".. id***.
 
Vrh