Šta je novo?

Air Serbia

Ja sam na kraju preuzeo preko drugog servisa.
Nešto nije valjalo kod njih, ali šta je tu je.
Bitno je da mi nije otišla karta. 🙂
 
Posle nekog vremena, leteo sam sa AS na kracoj destinaciji - Bec. Svidja mi se sto i tu nude vodu i brendiranu plazmu. Minus sto im i dalje kasne avioni. U povratku 40ak minuta.
I dalje karticama ne moze da se placa u avionu.
1000030776.jpg
 
LF je verovatno bolji jer je broj letova porastao za 3% a putnika za 4%, ali taj tip uvek tako okreće stvari. Pre neki dan je rekao da PRVI OBJAVLJUJE povećani broj letova Vizera u Beogradu, a dopustio je komentare gde optužuju Ex Yu Aviation da su to ukrali od njega. Kada sam mu poslao dokaz da je @lukakaludjerovic vec objavio tabelu sa tim Wizz letovima par dana pre njega na jednom drugom portalu, AŠP je naravno cenzurisao taj komentar. Kao što rekoh pre neki dan, on svoju imperiju zla kontroliše cenzurom komentara koji ga raskrinkavaju.

Žao mi je ljudi koji mu se naivno obraćaju kad im Er Srbija otkaže let ili slično. Jadni ljudi koji misle da je on tu da im pomogne. Naprotiv, on samo objavljuje što više negativnih stvari da bi srozao ugled Er Srbije i Beograda. Gubljenje prtljaga, otkazani letovi i ostale stvari se isto tako dešavaju kod Kroacije i na hrvatskim aerodromima ali on to ne objavljuje jer želi da njih predstavi kao prestižne i bolje.
 
Комшије озбиљно напредују...погледајте унутрашњост аеродрома у Тирани а пре свега "Скендербег лаунџ". 10 копља изнад Теслиног бизнис клуба...
 
Vrh