Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Opet, mislim da je malo blesavo očekivati od aktivnog gradilišta da ne bude u ovakvom haosu po nevremenu.
Ja mnogo veći problem imam sa novim ili renoviranim delovima koji prokišnajvaju kao da su građeni od švajcarskog sira.
 
959B4619-6BA5-472E-9200-4658A6CF3404.jpeg
C5BBF582-E4C6-4E78-A178-32BD7955FA3A.jpeg
692F657B-FCEE-4E58-8FEE-C8E1132CFE1B.jpeg
 
Da li neko zna da li je Zikin simulator za Boieng 738 jos u funkciji i ako jeste na kojoj lokaciji jer je muzej zatvoren zbog rekonstrukcije koliko sam cuo?
 
Sve mi je jasno i imam puno razumevanje ali:

1. Taksisti staju bilo gde i pustaju/preuzimaju putnike, sto pravi veliku guzvu, a to se moze srediti.

2. Alo, ljudi, Srbi, pobogu... drop off nije parking, tu se ne mogu cekati ljudi, a jos gore sto sam vidjao, tu se ne moze uparkirati auto i napustiti!?

Mislim da bi za ove dve stvari morali hitno da reaguju.

Sent from my SM-G986B using Tapatalk
 
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:462627-2022:TEXT:EN:HTML&src=0

Short description:

Construction of the building and supply infrastructure for the needs of Terminal Area Radar (TAR) Belgrade includes the construction of antenna tower, shelter for radar equipment installation, EE and UPS equipment facility, facility for diesel-electric generator, fire water tank, substation, power supply and telecommunication infrastructure. The facilities provided for the installation of the EE, UPS, DEG and radar equipment are container-type facility. The position of TAR Belgrade is located near the runway of Belgrade Airport and outside its perimeter. The works will be performed in accordance with the technical documentation for the construction works, hydraulic and HVAC installations, structural and external cable network, fire detection, video security system, diesel electric generator installation, fire extinguishing installations. Steel construction of tower and radar shelter with complete radar equipment are the subject of a contract for the procurement of radar system.
 
Ovo je pozicija C6, nije mi jasno šta će ovo biti na kraju, pošto je ispod VIPsalon... Možda ima neke veze s njim, videćemo...
 
Bio sam na pomenutom aerodromu pre par dana.
odgusivanje pisoara i ciscenje wc a jos uvek je neresiv problem.
 
Trenutno je kolaps na prilazu aerodromu, ocigledno trenutni kapacitet nije dovoljan, ali ajde da im oprostimo jer su radovi u toku. Podvoznjak ispod autoputa na iskljucenju za aerodrom je pun vode policija regulise saobracaj, to je vec sramota.
 
Svakako nije odgovornost aerodroma, ali steti njihovom ugledu pa bi mogli da se potrude da pritisnu odgovorno preduzece.
 
Ко држи ове Бригате? Јесу ли и то навијачи, не добих досад потврду?
 
Ко држи ове Бригате? Јесу ли и то навијачи, не добих досад потврду?
Једна од најстаријих звездиних навијачких група је била "Brigate ultras",
не знам да ли још постоји и да ли има везе са том фирмом.
 
Vrh