Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Молим све оне на форуму који воле ЗАПАД да погледају овај видео. Кад може Индија (чланица БРИКСплус) овако нешто да направи поред свих проблема које има а каква ст*** су ови Французи.
 
U čemu je problem da imamo berbernicu na aerodromu? Mislim da je to super.

Ovde gde živim muško šišanje i oblikovanje brade je papreno skupo i uvek odem kod frizera kad mogu u poseti Beogradu. Međutim ponekad ne stignem, tako da će mi ovo biti super kad budem dolazio na kratko.

Kad čovek već treba da ubije vreme na aerodromu nije loše da obavi neke korisne stvari.

Inače sam u Nemačkoj na nekom aerodromu video seks šop - ne sećam se na kom. Šta bismo rekli da se tek tako nešto otvorilo na Tesli? :)
 
Молим све оне на форуму који воле ЗАПАД да погледају овај видео. Кад може Индија (чланица БРИКСплус) овако нешто да направи поред свих проблема које има а каква ст*** су ови Французи.
Jbg, 54% u kanadskom, 20% u nemačkom vlasništvu.
 
Молим све оне на форуму који воле ЗАПАД да погледају овај видео. Кад може Индија (чланица БРИКСплус) овако нешто да направи поред свих проблема које има а каква ст*** су ови Французи.

Osim ovih "visećih vrtova" aerodrom kao i svaki drugi. Sigurno je zbog BRICS-a.
 
Od danas se za ''Tesla'' parking (P11) naplaćuje 100 dinara, za prva tri sata parkiranja,. Cena za dnevno jednokratno parkiranje nepromenjena i iznosi 300 dinara.
 

GMQ4hhhWgAAbYVh.jpg
 
  1. Glavnina radova na uređenju unutrašnjosti terminala biće gotova do kraja godine.
  2. Duty free se otvara u naredne 2-3 nedelje.
  3. Glavna pista se privodi kraju, otvara se u narednih nekoliko nedelja.
  4. E-kapije za pasoše do kraja juna. Na komentarima neki kukaju što ne mogu EU pasoši, kao, oni su bezbedniji.
 
Naši pasoši mogu na automatske čitače za EU pasoše u Nemačkoj za one gradjane koji tamo imaju boravište. Ne verujem da ima neke značajne razlike u sigurnosti pasoša.
Slažem se, te odluke su političke prirode - u Amsterdamu od Brexit-a UK pasoši više ne mogu na kapije a pre toga su mogli.
 
Slično je i u Izraelu... Ranije si mogao da uzmeš plavi karton na automatu koji očitava pasoš (koristi se umesto pečata i kao registracija boravka). Od pre pola godine - SRB pasoš se više ne očitava i moraš u red da čekaš bar pola sata da ti izdaju to isto. Izgleda da ne može da se sedi na 2-3 stolice...
 
Slično je i u Izraelu... Ranije si mogao da uzmeš plavi karton na automatu koji očitava pasoš (koristi se umesto pečata i kao registracija boravka). Od pre pola godine - SRB pasoš se više ne očitava i moraš u red da čekaš bar pola sata da ti izdaju to isto. Izgleda da ne može da se sedi na 2-3 stolice...
pozz.Pratim Forum vec odavno jer Beograd iz mene nije otisao... Inace zivim malo vise od 30 godina u Izraelu.Samo bih reagovao na to da je to zbog sve veceg broja ljudi iz Srbije koji dolaze da rade na crno ovde.Prijave se kao turisti ili cak i preko neke agencije,pa onda ostanu.
 
pozz.Pratim Forum vec odavno jer Beograd iz mene nije otisao... Inace zivim malo vise od 30 godina u Izraelu.Samo bih reagovao na to da je to zbog sve veceg broja ljudi iz Srbije koji dolaze da rade na crno ovde.Prijave se kao turisti ili cak i preko neke agencije,pa onda ostanu.

Hvala na informaciji. Ja putujem često i nemam neko dugo zadržavanje na security-ju (prošao sam par puta exit interview), ali sam bio neprijatno iznenađen da je to uvedeno. Makar te koji su im sumnjivi odvoje na klupe sa strane, ali ipak dugo traje.

Verovatno i zbog dosta rusa koji su se doselili i sve više dobijaju stalne boravke koji su prečica ka državljanstvu.
 
Ma samo da skinu one odvratne panele pozutele i raspale sa plafona. Inace dutyfree zaista liči na Lisabonski. Moram samo da pohvalim toalete na aerodromu u Lisabonu. U svaki moguci koji sam usao ma koliko ljudi bilo, bio je neverovatno cist i odrzavan. Bilo bi lepo imati food court posle duty free. Tako je barem u Portugalu pa mozda bude i kod nas...
 
Vrh