Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Nece ih ukinuti. Letovi bi trebalo da budu uneti u sistem uskoro, najkasnije do kraja godine.
Hvala na odgovoru :) reci mi samo je li to insajderska informacija? Na tviteru nisu znali ništa u vezi sa tim. Najčešće se karte objave za skoro celu godinu, ovo je uskoro a i dalje nema ništa.
 
Hvala na odgovoru :) reci mi samo je li to insajderska informacija? Na tviteru nisu znali ništa u vezi sa tim. Najčešće se karte objave za skoro celu godinu, ovo je uskoro a i dalje nema ništa.
Nije, nego jednostavno nisu uneli letove u sistem jos uvek. I nije Beograd jedini, ima jos takvih linija.
 
Aerodrom Beograd - radovi u toku.jpg
Aerodrom Beograd - nova traka za prtljag 1.jpg
Aerodrom Beograd - nova traka za prtljag 2.jpg
 
Користио сам излаз Ц11, богами, далеко. Мислим није претерано само Ц11, али ако још буду дозиђивали, биће баш далеко. Оно што мени највише смета, а што је немогуће исправити је релативно мала висина плафона, и савршен одуство садржаја после поноћи.
 
Valjda italijanskih? 🇮🇹, ne 🇭🇺.

Edit: Sad videh da su napravili gaf sa zastavama. @Bulbulderac17 u pravu si.

Saopstenje vlade:

Процедура постављања заставе Италије изведена у складу са међународним протоколима

Генерални секретаријат Владе Републике Србије демантовао је данас нетачне информацијe које су објављене у медијима у вези са постављањем заставе Републике Италије.

Желимо да нагласимо да су процедуре постављања заставе Републике Италије изведене са највећом пажњом и у складу са међународним протоколима.
Формат постављања застава дуж ауто-путева у нашој земљи је вертикалан, што захтева специфично прилагођавање застава свих земаља овом формату. Овај метод постављања је усвојен како би се осигурало униформно представљање и поштовање свих застава, независно од њихових оригиналних пропорција.

Посебно истичемо то да су нијансе боја на заставама прилагођене техничким спецификацијама. У случају заставе Републике Италије, посебна пажња је посвећена нијанси зелене боје како би се осигурало да се јасно разликује од нијанси на застави Мађарске. Ово прилагођавање је кључно за очување идентитета сваке заставе унутар датог формата.

Генерални секретаријат Владе Србије посвећен је одржавању највиших стандарда у свим аспектима међународних односа, укључујући и протоколе везане за постављање застава. Сви поступци се спроводе са максималном прецизношћу и поштовањем према свакој земљи.

krqj off-a
 
Šapić najavio izgradnju novog parkinga na aerodromu "Parkiraj i leti" pod upravom parking servisa, pričao je i o nižim cenama dnevnog parkinga,šatl busu, perionici... (i naravno palme na renderu)
Snimak ekrana 2023-12-12 222342.png
 

Sindikat: Aerodrom „Nikola Tesla“ otpušta 1.000 zaposlenih i ukida službu saobraćaja, poslove preuzima kompanija Menzies Aviation​


ovo je put u pakao. Desilo se isto na Shipholu. Neoliberalna akrobacija. U jednom trenutku Shiphol nije imao radnike, samo upravu. Svi su bili unajmljeni preko ovakvih "firmi"
 
Zna li neko zašto već nekoliko nedelja ne funkcioniše grejanje na gajtovima? Na novom delu? Već nekoliko letova sam se ukočio od hladnoće.
 
Можда питам за небитну ствар, да ли је предвиђен натпис односоно име аеродрома на фасади терминала видљиве са стране платформе и паркинг позиција за авионе? Назив попут оних у Нишу, Скопљу, Цириху, Бечу... Назив како је некада и стојао на ту страну.
Screenshot_20231213_143807_Maps.jpg
Screenshot_20231213_143910_Maps.jpg
Screenshot_20231213_145015_Chrome.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_20231213_144139_Maps.jpg
    Screenshot_20231213_144139_Maps.jpg
    91,6 KB · Pregleda: 133
Zna li neko koliko je normalno da aviokompanija nema otvorenu prodaju karata za period posle Marta 2024. Gledam karte za British i nema ih za Beg posle Marta sledeće godine. Da ne planiraju da ukinu letove opet? Pratio sam već neko vreme i nisu se pojavljivali letovi za taj period.
Evo ih karte u prodaji, jutros ubacene. :)
 
Leteo u ponedeljak i uplatio fast track i prošao bez problema pasošku, gde i za regularno nije bilo gužve i onda kolaps na kontroli prtljaga, ali deluje da se prolazi za 20ak minuta. U međuvremenu došlo brdo ljudi, priority stoji, a normalni red ide bez problema, još obezbeđenje dovodi neke ljude preko reda u taj jedini red za prioritet, totalni haos. Nešto kasnije povuče mene jedna devojka što je putovala za Minhen - hajde ovamo, ovde ide brže i idemo neko vreme stvarno brže - tu i tamo vidimo neke RU/UKR kako se prebacuju ispod trake u druge redove i eto vidiš mi opet stojimo, a nama avioni poleću za pola sata (10 minuta do zatvaranja gejta). Mi se tu prebacimo u drugi red, uz negodovanje nekih i moju veliku sramotu, ali čim sam prošao kontrolu vidim piše last call i onda krenuh da trčim kao bu****. Na kraju, ja zahvalan neznanki, jer bih ja kao bu**** čekao dok mi poleće avion, a ovo sa aerodromom je stvarno postalo tragikomedija.
 
lukarts побеђује пошто Тесла прелази кнап 8 милиона путника. Изашли данас резултати за новембар, фали у децембру мање од 700.000 путника до 8 милиона.
 

Sindikat: Aerodrom „Nikola Tesla“ otpušta 1.000 zaposlenih i ukida službu saobraćaja, poslove preuzima kompanija Menzies Aviation​


ovo je put u pakao. Desilo se isto na Shipholu. Neoliberalna akrobacija. U jednom trenutku Shiphol nije imao radnike, samo upravu. Svi su bili unajmljeni preko ovakvih "firmi"
Da ali ta kompanija je lider u svetu u tom biznisu i vec je imala dan zaposljavanja gde se prijavilo celo osoblje koje je vec radilo u tim "cerkama" firmama itd. Dobar broj njih ce verovatno nastaviti da radi Aerodrom je konacno uredio oblast zemaljske opsluge koji je trziste za sebe i ne rade ga aviokompanije ili upravljac aerodroma. Pusti izjave sindikata u ex planskoj privredi.
 
Vrh