Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Aman, ljudi, čak i Vlogzila zna da ne može da diže šta i gde kad hoće. Ono što taj čovek radi nije nivo profesionalne produkcije, ali čovek svakog bogovetnog dana izdvaja silno vreme i bez njega gro nas ne bi imalo predstavu o većini gradilišta. Jedno su njegovi lični zaključci, ali snimci su sasvim drugo.
Ovde napadate njega, na Skyscrapercity-ju napadaju Slavu (zato što bez komentara deli vesti i snimke), aman, iscimajte se vi malo kao ti ljudi.
 
Kakva prica o cinkarenju, treba bu**** da pobije ljude!?

Naravno da treba da se prijavi, ako ima odobrenje nece mu se nista desiti. Vecina clanova ovog foruma prijavljuje komunalne probleme po gradu, da nece mozda da zazmuri na ugrozavanje zivota?

Njegovo izdvajanje vremena, obilazak gradilista i pricanja gluposti nemaju veze sa ovim.
 
Ja sam njemu zahvalan za njegov trud i sve sto radi i nadam se da ima kakvu-takvu zaradu od toga. Ipak moramo svi da imamo na umu da nisu svi ljudi upuceni mozda u propise. Licno sam mu ukazao da nije stao na stop znak kada je snimao BNV i obrisao mi je komentar. Zatim sam uzeo i stavio placen komentar i ostao je.
Na takve stvari treba ukazivati kako bi se poboljsali kao drustvo. Apsolutno nije nikome u interesu (osim mozda konkurentskim youtuberima) da on prestane da radi to sto radi.
Ne treba da ide sad u zatvor zbog toga ali opomena moze da deluje pozitivno da treba da bude malo uvidjajniji u postupke. Nista drugo.
 
Pa kriv je valjda i onaj ko je dozvolio da se dronovi dizu gde ko stigne. Al dobro, ovaj rat u ukrajini nas je naucio da je svetsko, pogotovo evropsko nebo busno, i te silne zastite su prica za malu decu. Čuva nas samo manjak ludaka i ništa više
 
Један познаник, иначе професионални пилот, на аеродрому Ечка није добио дозволу да направи пар снимака дронон.
 
Eno tema "Bahato parkiranje i malograđavština" puna cinkara...:)
O čemu mi pričamo ...? nije ovo rupa u Knezu ili nadogradnja na Vračaru...ovde se radi o potencijalno 200 života ukoliko dron odluta...izgubi signal ili ide po nekoj svojoj RTH putanji.
 
Da pretpostavim da ne živiš u Srbiji? Pa ovde ne mogu dva odeljenja iste opštine da iskomuniciraju, a kamoli privatna firma i MUP. Bukvalno na svakom ćošku možeš da vidiš koliko sve zabole ona stvar, srede ulicu, pa onda raskidaju da provlače instalacije, a onda menjaju cevi. A sve isti krovni investitor. Ili u zgradi, pre će svako svoju izolaciju da uradi, nego da se svi dogovore. Pri tom ih ne zanima na šta će to da liči. Svako kreči ispred svojih vrata ako i toliko, zabole ih dalje od toga. I milion drugih primera.

Tako da, njihov odgovor me apsolutno nije začudio. Čak je u neku ruku i bio očekivan, Vinci zabole da se cima čak i oko onoga za šta jesu nadležni. Poslao sam mejl MUPu, videćemo da li će odgovoriti.
Nastavak...
MUP mi je odgovorio. Moram da priznam da me je pismenost i opširnost mejla zaista prijatno iznenadila. U svakom slučaju, kažu da su uradili sve što je do njih, odnosno odvojili šaltere, a da je prostor ispred u nadležnosti Aerodroma (što mi je od starta i bilo logično). Dakle, u pitanju je kurobolja Vansija, tako da sam im sad opet poslao mejl.

Takođe, u mejlu su rekli i da je jedna kabina trenutno zatvorena zbog radova, te je to smanjilo kapacitet. Svaka čast Vansiju što u sred sezone smanjuje kapacitete :mad:
 
Pozdrav,
I šta na kraju bi sa vlogzilinom dozovolom, zna li se?
Pozdrav, Petar
 
:D

PISA @ Tesla.jpg
 
Da vidimo koliko će to trajati, pre nego što taksisti-rukovodioci ne naprave neko sranje.
 
Hajde..nisam nikada verovao da ću ovo da kažem...ali treba pohvaliti napor za ovo...jeste da je tako nešto normalno za ostale zemlje..ali sada je nadam se normalno i za nas.

Sviđa mi se ova ova reaktivnost večitog zamenika vezira preko društvenih mreža.

Bože šta pričam ne verujem sebi...
 
Nastavak...
MUP mi je odgovorio. Moram da priznam da me je pismenost i opširnost mejla zaista prijatno iznenadila. U svakom slučaju, kažu da su uradili sve što je do njih, odnosno odvojili šaltere, a da je prostor ispred u nadležnosti Aerodroma (što mi je od starta i bilo logično). Dakle, u pitanju je kurobolja Vansija, tako da sam im sad opet poslao mejl.

Takođe, u mejlu su rekli i da je jedna kabina trenutno zatvorena zbog radova, te je to smanjilo kapacitet. Svaka čast Vansiju što u sred sezone smanjuje kapacitete :mad:

Odgovor Vansija (kao što rekoh, boli ih ona stvar)...

Radimo na tome da se kapacitet prostora I brzina protoka putnika na ovom kontrolnom punktu povećaju.

Nadamo se što skorijem rešenju, nadležni menadžeri rade na tome da se duplira broj kućica.

Hvala na razumevanju.
 
Vrh