Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Poslednjih nekoliko puta zaista na dolascima nisam video divljake, par puta sam sletao duboko u noć. Ali i dalje me uredno startuju na stanici kod garaže.
 
 
Za vreme Tita se ništa nije kvarilo, usisivači i veš mašine trajali preko 20 godina.
 
Pre nedelju dana sam stigao na aerodrom i pokušao da pozovem vozilo preko Car:go. Pošto nisam uspevao na kraju sam kombijem sa tri kofera otišao do Slavije. Naravno, vozač je negodovao otkud da sam stigao na aerodrom sa tri kofera jer nema prostora da ih ubacim. Na Slaviji sam pozvao Car:go. Na moje pitanje otkud to da nisam mogao da pozovem vozilo na aerodromu vozač mi je objasnio da niko neće da prihvati vožnju jer se plaše reakcije taksista. On sam je imao neprijatnu situaciju kada su mu par taksista pretili da će ga prebiti ako ga ikada ponovo vide na aerodromu.
ukoliko želiš da koristiš car:go za aerodrom najbolje je da unapred rezervišeš vožnju.. javiš im se na mail (ranije su imali tu opciju i na sajtu), popuniš sve podatke (broj kofera itd.) i vozač te uvek dočeka na vreme
ja ih ređe koristim po gradu u odnosu na ranije, ali sam za sve letove nakon korone išao tako
 
Da li ovo novo ludilo na Tesli može da uspori carinjenje? Pogodite kad mi je stigao paket... :rolleyes:
 
Za vreme Tita se ništa nije kvarilo, usisivači i veš mašine trajali preko 20 godina.
Ajde ja kao stariji da odgovorim.
Sve se kvarilo i to mnogo. Garancija je bila godinu dana, a posle sam.
Uređajiji su bili prostiji pa su ljudi sami popravljali.
A tek ti usisivači koji usisaju i šare sa tepiha pa ih izbace.
...vratimo se temi
 
Aha, da.. nije bilo ni vrućina kao sad, klima bila bolja..tad, za vreme Tita..
 
Poslednja izmena:
Јефтино, заостало, Гриљато нема никаквог шарма директна алузија да не може јефтиније. Осветљење демоде и крајње неинвентивно.
 
F6FEEFDB-CD9A-4CBE-82E8-1E14D90B2126.jpeg
 
Samsung platio reklamu i na renderu :D

A šta se tiče Vesića, kakva kazna za Srbiju ako ovaj mora da ostane u državi :D

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Beobuild je po mrežama zloglasan po ekstremno kritičkim komentarima, koje mnogi percipiraju kao zlonamerne i cinične.
Iskreno, ako je neko cinican i zlonameran, to su ti fanboy-evi ili botovi, sta god da su, sto na svaki komentar koji nije klicanje nevidjenom uspehu Srbije, odmah uskacu u klizeci. Ozbiljan nedostatak osnovne kuluture i mislim da bi admini EXYU tamo trebali malo vise da se pozabave time.
 
Iskreno, ako je neko cinican i zlonameran, to su ti fanboy-evi ili botovi, sta god da su, sto na svaki komentar koji nije klicanje nevidjenom uspehu Srbije, odmah uskacu u klizeci. Ozbiljan nedostatak osnovne kuluture i mislim da bi admini EXYU tamo trebali malo vise da se pozabave time.
Ja mislim (ne mora da znači i da sam u pravu) da je BB fantastično izbalansiran forum sa članovima ZA i PROTIV bilo koje teme u nas.
I u tome je i najveći kvalitet njegov.
 
Pozdrav,

Da li je iko dobio povratnu info za onu vlogzilinu dozvolu?
 
Знао сам да је то омаж на мој коментар.🤣🤣🤣
 
Vrh