Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Upravo tako, i koordinacija da bezbednost nije ugrožena. Za razliku od vlogzile.
 
IMG_7025.jpeg


Sacekajmo odgovor pa da lepo saznamo istinu. Iskreno ne zelim mu nikakvo zlo niti bilo sta i stvarno mu zelim svu srecu sa njegovim kanalom. Cak sta vise osim dezinformacija i sto krsi saobracajne propise kad vozi i snima nemam ni jednu zamerku i licno sam mu vise puta uplacivao $ jer na njegovom kanalu ima ono pay dok “lajvuje”.
Ono sto bi bilo dobro jeste da drzavni organi ako nema dozvolu naprave barem neku opomenu jer postoje ljudi koji ne mogu da nauce dok ih neko ne promrda. Generalno mi deluje kao dobar covek. Rukovodim se poslovicom bolje spreciti nego leciti.

Ako se ispostavi da ima urednu dozvolu (kao sto je rekao) onda mu treba skinuti kapu.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 167133

Sacekajmo odgovor pa da lepo saznamo istinu. Iskreno ne zelim mu nikakvo zlo niti bilo sta i stvarno mu zelim svu srecu sa njegovim kanalom. Cak sta vise osim dezinformacija i sto krsi saobracajne propise kad vozi i snima nemam ni jednu zamerku i licno sam mu vise puta uplacivao $ jer na njegovom kanalu ima ono pay dok “lajvuje”.
Ono sto bi bilo dobro jeste da drzavni organi ako nema dozvolu naprave barem neku opomenu jer postoje ljudi koji ne mogu da nauce dok ih neko ne promrda. Generalno mi deluje kao dobar covek. Rukovodim se poslovicom bolje spreciti nego leciti.

Ako se ispostavi da ima urednu dozvolu (kao sto je rekao) onda mu treba skinuti kapu.


Врадовићу друкаро.
 
Pogledajte prilog 167133

Sacekajmo odgovor pa da lepo saznamo istinu. Iskreno ne zelim mu nikakvo zlo niti bilo sta i stvarno mu zelim svu srecu sa njegovim kanalom. Cak sta vise osim dezinformacija i sto krsi saobracajne propise kad vozi i snima nemam ni jednu zamerku i licno sam mu vise puta uplacivao $ jer na njegovom kanalu ima ono pay dok “lajvuje”.
Ono sto bi bilo dobro jeste da drzavni organi ako nema dozvolu naprave barem neku opomenu jer postoje ljudi koji ne mogu da nauce dok ih neko ne promrda. Generalno mi deluje kao dobar covek. Rukovodim se poslovicom bolje spreciti nego leciti.

Ako se ispostavi da ima urednu dozvolu (kao sto je rekao) onda mu treba skinuti kapu.
Ne treba njemu skinuti kapu već nekome treba skinuti fotelju i funkciju.

Kažem ko normalan može ovo dozvoliti u vreme kada avioni sleću, poleću i taksiraju čak. Znate li šta znači u vazduhoplovstvu 300m razdaljine i šta sve može da pođe po zlu u ovom slučaju? I za dosta banalnije stvari su pravila prilično stroga.
 
Pogledajte prilog 167133

Sacekajmo odgovor pa da lepo saznamo istinu. Iskreno ne zelim mu nikakvo zlo niti bilo sta i stvarno mu zelim svu srecu sa njegovim kanalom. Cak sta vise osim dezinformacija i sto krsi saobracajne propise kad vozi i snima nemam ni jednu zamerku i licno sam mu vise puta uplacivao $ jer na njegovom kanalu ima ono pay dok “lajvuje”.
Ono sto bi bilo dobro jeste da drzavni organi ako nema dozvolu naprave barem neku opomenu jer postoje ljudi koji ne mogu da nauce dok ih neko ne promrda. Generalno mi deluje kao dobar covek. Rukovodim se poslovicom bolje spreciti nego leciti.

Ako se ispostavi da ima urednu dozvolu (kao sto je rekao) onda mu treba skinuti kapu.
Nadam se da će te za ovo pronaći na onom spisku. Lep pozdrav. 😼
 
Jer Wizz Air nije kompanija registrovana u Srbiji ili Crnoj Gori, vec u Madjarskoj. Na letovima izmedju Srbije i Crne Gore smeju da lete samo kompanije iz te dve drzave. Ista je prica i sa ostalim drzavama van EU, pa tako izmedju Srbije i Turske smeju samo kompanije iz te dve drzave. Jedino na linijama Srbija-EU postoji Open Skies i tu smeju da lete sve kompanije iz Srbije i EU, pa bi zato Wizz smeo da leti BEG-LJU ako to zeli.
A kako iz Abu Dabija lete u ne EU zemlje? I recimo za Egipat
 
Što za Pegasus ne funkcioniše online check in sa bar kodom sa BEG nego mora na šalter da se podigne fizički boarding pass? Na Pegasus sajtu stoji da sa BEG postoji online check in sa bar kodom, ali nakon što sam uradio check in kaže mi da moram na šalter da podignem boarding pass.
 
Најбоље од свега ми је што ће му управо колега из странке Врадовић доћи главе са овим упитом.

Мада, већи проблем му је писање танго 6.
Ja nisam “iz stranke” a ocigledno da me nema ni na “spisku”. Pa vise je realno da ja organizujem spiskove nego da budem na spisku. :)

Nema veze ko je iz koje stranke ako postoji problem cak i da je beznacajan treba skrenuti paznju na njega.
 
Dobro mozda covek stvarno ima odobrenje a svi se obrusili na njega :)
Ako nista dobio je free traction.
 
Zasto ne bi cinkarili vlastima? Poenta foruma jeste da ukazemo na neki problem na primer:
- bespravnu gradnju
- divljacku gradnju
- losu gradnju
- lose odrzavanje

Kao sto su clanovi foruma imali bezbroj prijava (Beokomu) tako vala i Aerodrom spada da kazes u infrastrukturu.
Cinkarenje je cin dobrog dela a to se u Srbiji iz nekog razloga smatra "losim" a ne vidim zasto.

Drzava da je pametna treba da napravi promociju prvi koji ocinkari komsiju da je okacio ves na svojoj terasi dobija 1000 eura i da krene drakonski da kaznjava".
 
Ne mogu da verujem da ću da kažem ovo, ali slažem se sa vradovicem. Bio bi skandal da se nešto desi ili da ne daj bože neko pogine jer nepismeni Jutuber diže dron gde mu se ćefne bez ikakvih sankcija. Da vidimo mi tu dozvolu, ako je ima, šta mu teško da je objavi?
 
Vrh