Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

Podrška za stavove Maira i Lakija
I da dodam: Sadašnja urbanisticka filozofija vodi kaluđerizaciji NBGa, gde je sve "investitor" do "investitora" bez sadržaja između
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=376313#p376313:11umng30 je napisao(la):
milos.tro » 16 Мар 2016 01:05 pm[/url]":11umng30]današnje fotke:
Pogledajte prilog 2
file.php
Значи и даље остаје "Чипси град на води" :D
 
Lako će oni za tu vodu, samo da opet ne bude prokišnjavanja kao u prvoj fazi :)
 
Zna li neko koju namenu ce imati objekat na samom uglu J.Gagarina i O.brigada i kja je cena lokala u prizemlju prve i druge faze?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=376975#p376975:2b4y252b je napisao(la):
Dal Boris » Sun Mar 20, 2016 1:38 am[/url]":2b4y252b]Zna li neko koju namenu ce imati objekat na samom uglu J.Gagarina i O.brigada i kja je cena lokala u prizemlju prve i druge faze?
U 4. fazi na uglu se pravi hotel.
 
Pozdrav svima!
Suprug i ja smo kupci stana u drugoj fazi ABlok-a i deo stana planiramo da finansiramo iz kredita banke. Medjutim, mi smo jos u januaru podneli zahtev za kredit, ali ceo proces koci problem koji lezi u tome sto investitor nije upisao zgradu u katastar. Drugim recima, kada smo bili u geodetskom zavodu, oni su mogli da nam izdaju samo potvrdu o parceli, ali ne i o objektu koji se na toj parceli nalazi. Bez toga je naravno nemoguce upisati hipoteku nad nekretninom koja zvanicno ne postoji, a time je nemoguce i realizovati kredit, iako su svi ostali uslovi zadovoljeni.
Da se neko od vas susreo sa istim problemom i da li zna o cemu se radi? Da li neko ima vise informacija o tome kada investitor planira da upise zgradu i stanove u katarstarske knjige?
Hvala unapred.
 
Problem vam je etaziranje koje jos nije zavrseno. Tek nakon toga banka moze da stavi zabranu na vas stan, a i vi da se upisete u katastar kao vlasnici tog stana, lokala ili parkinga.
To bi trebalo da bude gotovo u narenih dve nedelje koliko sam ja upucen.
Nakon toga mozete realizovati kredit.
 
Zna li neko koji je rok za rešavnaje reklamacija?

Od kad sam se uselila dvorišna vrata zgrade propuštaju vodu u nutra kad god pada kiša... :( Uskoro će da krene useljavanje druge faze, pa se samo plašim da se ne desi da reklamacije iz prve faze budu zaboravljene...
 
Lepo je naselje, ali meni se ne dopada sto u svakoj zgradi, u prizemlju, ima pregrst lokala.
Tu su vec sada nikla dav kafica, iz poznatih lanaca, ide leto, vec stavili baste...Meni iskreno to smeta, buka se stvara, nema nmira stanari tokom celog dana, do ponoci, sto mi je previse. Iskreno, ne znam sto je to postao neki trend novogradnje, sto nisu stavili stanove u prizemlje...da bude lep kraj i miran za stanovanje. Ovi lokali su me odvratili od kupovine
 
Mogu da zamislim kako je ljudima koji zive neposredno iznad tih kafica i basti. Mada i oni na visim spratovima se nece usreciti, koliko sam video baste kafica su postavljene izmedju zgrada, tj sa unutrsnje strane bloka pa ce i svaka graja da odjekuje blokom.
 
Slazem se sa mekbejn-om. Volim ovakav tip sadrzaja u bloku, i nisu to klubovi ili neki pabovi gde se ostaje do pola noci sa svirkom, nego kafici i restorani sa laganom muzikom.
Slazem se i da ima ljudi koji to ne vole, ali zato nece ni kupovati stan u naseljima ovog tipa nego u nekom drugom.
 
Da, ali eto nazalost to je neki trend novogradnje...meni ta graja, zagor, baste..bi smetale, pa predpostavljam da zato treba gledati stariju izgradnju
 
Pa da Imas stariju gradnju u Strahinjica Bana jel to podrazumeva da je tiho i mirno :)
 
Malo sam se nasalio posto si iznad takodje pomenuo buku i graju ;) Svakako stvar izbora ali stariji objekti ne donose sami po sebi takvo okruzenje.
 
Ovo naselje je kao neka manja varijanta YUBC u bloku 12. Lepo je zamišljeno.
 
Jadna deca kojoj ce priroda biti zardinjera ispred zgrade...
 
Neće deca ni obratiti pažnju na tu žardinjeru od silnog lajkovanja na Fejsu. :D
 
Vrh