Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

majk":28jy8veh je napisao(la):
Zna li neko proverno koja je trenutno cena za west sa PDVom?


Cena stana je 2100eura po kvadratu. Meni trazena od njihove strane pre 2 i po meseca kada su dobijeni planovi za novi fazu.

To je cena po kvadratu racunajuci obaveznu garazu. Znaci za stan od 70kv (+ obavezna garaza) su mi trazili 147.000e
 
Безобразно висока цена за Вест, без обзира што су станови квалитетнији и по мени локација боља, неко што је "Кокаин" (Белвил) блок.
 
Pitao sam za sadasnju cenu,misleci da su je korigovali barem malo ,ali izgleda da se dzabe nadamo.Ja sam se raspitivao kada su pocinjali sa gradnjom prve faze I tada sam dobio isti odgovor kao I ti sada.Skupo po meni.
A kakav je po tebi projekat stanova u ovim novim planiranim lamelama?
 
Verujem da ce ovde cena kvadrata biti zavidno manja nego kod pomenute konkurencije...nekako mi je logicno da budu povoljniji zbog konkurencije
 
Ne samo da će biti povoljniji, već će doprineti dodatnom smanjenju cena kvadrata u naselju Belvile, a možda i u naselju West 65
 
Nadajmo se tome

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 
Jutros, dok sam prolazio pored gradilišta sam čuo da su krenuli sa pobijanjem šipova. Izgleda da se prešlo u sledeću fazu.
 
Tako je, pobijanje sipova krenulo je juce :



adscf5243.jpg


adscf5245.jpg


adscf5248.jpg
 
Hteo bih da kažem da ovu cenu od 1.450e po kvadratu treba uzeti sa rezervom. Mislim da ona može da se tumači kao ono poznato trgovačko "već od ..." što bi u praksi trebalo da znači da će cena za solidnije stanove u smislu spratnosti, orijentacije i veličine biti bar 1.600e. Ova najniža cena se verovatno odnosi na stanove u prizemlju, one sa pogledom na komšijsku spavaću sobu i slično. Što se Belvila tiče, cena je sada "već od" 1.550e + PDV, a u West 65 u pretprodaji 1.880e sa PDV, za projektno finansiranje, pod uslovom da se kupac izbori da ne mora da kupi i garažno mesto, što je u ovoj fazi malo teže. Informacije su iz prve ruke.
 
Da li je cena koju si naveo u Westu za placanje odmah u celosti ili za varijantu da se sad uplati 15% a ostatak na zavrsetku gradnje?
I da li mozda znas koja je cena za stanove u gotovim lamelama?
 
Odgovor na prvo pitanje ne znam, zanimali su me uslovi kupovine na kredit i to sam dobio kao odgovor. Cena gotovih stanova je 2.000e po kvm grejne površine i 1.000e po kvm terase a garažnog mesta 14.500e.
 
Drugari, jutros sam primetio da su počeli da ogradjuju parcelu preko puta Idee Extra u Omladinskih Brigada
Da li nešto više znate o tome,evo fotki:
fotografija1289.jpg

fotografija1290.jpg

parcela.jpg
 
Sad sam video da je Homer postavio na ranijim postovima :idea: Znači i Neimar počinje da gradi
b67a-komsiluk.png

78badfb7.jpg
 
Bolje PP pepsipolis

Послато са GT-I9300 користећи Тапаталк 4
 
Somi okreni nekoliko stranica unazad bre, diskutovali smo o tome sto puta, tamo ti je i konacan izgled.
 
Joooj još jednom moram da kažem - da su samo izbacili ova tri praseta u sredini i ostale zgrade povećali za 1-2 sprata, dobili bi istu količinu kvadrata a daleko humaniji prostor
 
bojim se da ne deliš mišljenje sa našim urbanistima. investitori samo poštuju urbanističke propise
 
Kada se pominjala kula kod Holeta Jugoslavija, rečeno je da po propisima valjda 10% je obavezno da bude slobodna površina.
Za NBG - jezivo
 
Ja ljude koji danas pisu "urbanisticke" propise ne bih zvao urbanistima... Ne zasluzuju...
 
MilisaV":3vc7bebc je napisao(la):
bojim se da ne deliš mišljenje sa našim urbanistima. investitori samo poštuju urbanističke propise

Па "ови" (као наши отпораши) по целом белом свету срушише владе, председнике ..... а ми не можемо те урбанисте, Па зар је то толики проблем? Где су те "друштвене мреже", како се то активира?
 
Vrh