Šta je novo?

Шта купити ?

Жив је Гандалф, умро није, док је аутобуса и лоше обуће! Видео сам га прошле године.
 
U CCC daju 1200 dinara popusta, ali moras da kupis robu u vrednosti od 6000.

Sve si podesio samo ostalo da klikneš "KUPI" 😄

Kao prvo dobio sam bolju ponudu za uštedu u Inbox od jednog forumaša dobročinitelja. 😁 a kao drugo ne sviđaju mi se te, video sam ih izbliza, neka loša tekstura materijala 🙂 imao sam one duramo il kako se već zovu ranije... i još jedne na sličan fazon i tu se najpre napravi rupa kod prstiju...

Al ako smo već kod što jeftinijeg, evo tebi sok od jabuke za 59 dinara 😆

Ja sam kupio 3 komada... 😎

20240920_101053.jpg
 
Sve si podesio samo ostalo da klikneš "KUPI" 😄

Kao prvo dobio sam bolju ponudu za uštedu u Inbox od jednog forumaša dobročinitelja. 😁 a kao drugo ne sviđaju mi se te, video sam ih izbliza, neka loša tekstura materijala 🙂 imao sam one duramo il kako se već zovu ranije... i još jedne na sličan fazon i tu se najpre napravi rupa kod prstiju...

Al ako smo već kod što jeftinijeg, evo tebi sok od jabuke za 59 dinara 😆

Ja sam kupio 3 komada... 😎

Pogledajte prilog 212340
Pa patike su random izabrane, nije u tome poenta nego kako da dobijes popust i besplatnu dostavu.

Nisam dosao da dam preporuku za patike.
 
@Beki Znajući tebe pomslio sam da su ostale samo bordo ili da ima neka debela caka, da nije tako jednostavno kako si posložio u postu 😆

@centarfor Da, znao sam da će se tebi dopasti kao porodičnom čoveku 😄

To je u Amanu... 🙂 ne znam dokle traje akcija...

A Il Capitano tuna je nekih 165 dinara u veru, nisam tačno u paru upamtio, ali najjeftinije moguće, konzerva od 170g verovao ili ne... do 25.9... Inače je taj vero bezobrazno skup al zadesi se ponešto na akciji...

I to komadi, ne komadići...

Zato moraš da imaš vreme, za po 2 stvari u maksi, za 1 u vero, za 3 u Aman i tako 😊

Inače to je ona tuna u sopstvenom soku... Koje najviše i volim jer ih jedem sa pitom krompirušom pa mi 2x masno tj. duplo ulje ne treba... Nego savršeno dođu kao čist protein na pitu... I paradajz dodaš (jedam ga celo leto kao jabuku) I to je meni ručak... Samo da je što brže i jedna viljuška, što manje sudova...

Eto toliki sam 'gurman' 😁
 
Jednom sam tako pokupovao stvari u CCC-u, nije bila obuca nego neka zenska odeca za poklon.

Trebalo mi par stvari, ali nisam imao dovoljno u korpi da bih ostvario popust i besplatnu dostavu. Onda sam dodao neku random stvar i time ostvario popust na ove stvari sto mi trebaju i posle samo otisao do CCC-a i vratio tu random stvar i dobio pare nazad 😁

Inace, jedino sto sam kupio u CCC-u za sebe do sada su neke papuce u kojima sam presao stotine, mozda i hiljade kilometara i to po svakvim vukoje*******inama i svakakvom vremenu i eno ih zive i zdrave. Drndao ih po selu, hodao po kamenju...

Samo mi se izlizalo tamo na ulosku gde je pisalo koje su marke, ubio bih sad da znam to pa da kupim opet nesto od tog brenda.

Imam ih jedno 7 godina i neunistive su 😄
 
Одлучио сам се за Nike Zoom Vomero 16 пре свега зато што ми горњиште највише одговара односно није потпуно синтетичко као код Адидаса које се чак и не шири много и не обухвата лепо стопало. Ђон ми такође одговара, ни претврд ни премекан. Снижене су 50% у Интерспорту са 20799 на 10499 што мислим да вреди а Саломон сам вратио.
Ако узимате Најк, обавезно пола броја веће. Штета што наранџасте нису биле у мојој величини али више ни боју не гледам него да ми одговара.
WhatsApp slika 2024-09-22 u 09.33.50_46bff7ec.jpg
 
Одлучио сам се за Nike Zoom Vomero 16 пре свега зато што ми горњиште највише одговара односно није потпуно синтетичко као код Адидаса које се чак и не шири много и не обухвата лепо стопало. Ђон ми такође одговара, ни претврд ни премекан. Снижене су 50% у Интерспорту са 20799 на 10499 што мислим да вреди а Саломон сам вратио.
Ако узимате Најк, обавезно пола броја веће. Штета што наранџасте нису биле у мојој величини али више ни боју не гледам него да ми одговара.
Pogledajte prilog 212358

Odlican izbor ali ne bih se slozio da se uzima pola broja vece kod Nike. Ja uzimam tts (true to size) uvek i nema problema. Kao sto sam uzeo WInflo 11 i Pegasus 41 ove godine. Ako neko ima nogu veceg volumena onda pretpostavljam da mora po' broja vece
 
Da, ako redovno secete nokte, nema potrebe za vecim Najkom.
 
Мени су стопала 27.8 и 28цм морао сам узети 28.5цм јер ми је 28 кнап. Ако не буде опет трнула нога много можда их и не вратим.
 
Ако ми ни ово не буде одговарало пробаћу и Скечерс. За сада се и тренутни Adizero Boston 8 држи само што је мало тврђи од осталих патика које имам не рачунајући свакодневне. А Вомеро нема велик пад па ми одговарају.
 
Opa... dopada mi se!

Solidno izgleda al kao i za patike dok ne probaš ne možeš znati 😄

Zapravo ima tih kačketa koji su nekako izdignuti spreda, ne legnu lepo na glavu... kao šepru da si stavio... A nosim ih baš... I treba mi novi... ovaj je dobar, nije baš za svaku priliku al za 1200 ne bih da pogrešim...

Tako da isprobaj ga, pa nam javi kako ti je legao.
 
Ово је било на нивоу изласка из турског бутика необављене куповине, након што је продавац пристао на цену која му је нуђена. Турски продавци такав чин сматрају смртним грехом, али Ноки делује као неко ко ће, ипак, шмекерски прећи преко тога.
 
Да ли имате предлог за неке улошке за патике? Да бих носио Ековелове улошке морам имати равне улошке јер ћу пробушити табаницу временом а и кад их носим без стандардних уложака буду ми пола броја веће. За Вомеро ми треба. Иначе одлична и јако удобна патика и не вреди тих 20800 колико је коштала кад је изашла.
 
Vrh