Šta je novo?

Стајалишта

NIsam video ovaj totem ali postoje dve rupe na okretnici studentski trg? Koja je poenta da se stavi ovo na poslednjoj stanici?
 
Vidim da su postavili na Zelenjaku na početnim stajalištima. Da li to znači da će displej pokazivati kad autobus treba da krene po redu vožnje?? :) Biće grdnog belaja kad se narod pobuni što je krenuo ranije npr :)
 
Čisto bacanje para,pored mobilnih telefona u 21 veku.

Sećam se kao danas,1980 i neka godina,prvi sistem za praćenje buseva na 65-ici kod Politike, i info tabla,da li je moguće da se vraćamo unazad???
Kome trebaju ove table,penzionerima ?
Pametnom čoveku treba app,da planira kada negde ide, ili se vraća ,kada ,gde i na koji prevoz da čeka,presada i tome slično.

Umesto da pare usmere,da zamene ove pogrešno projektovane nastrešnice,koje ne mogu niti da te sačuvaju od kiše ,niti od sunca,uzgred su i nedovoljne za sve one koji čekaju.Titove pečurke,nisu bile fensi,ali su mogle da da izdrže nuklearni udar.
 
Poslednja izmena:
Ja se pribojavam da je ovo klasicno ispumpavanje para iz budzeta...

Posle to neko treba i da odrzava... nadam se da gresim ali bojim se da ce raditi par mesei i cao...
 
Idealni dizajn za informacije na stajalistima koji sam napravio pre par meseci...
Школа Јосиф Панчић.png
 
Jel iko video neku manju verziju ovih displeja?

Koliko se ja sećam dr.Šapić je trabunjao o dve verzije u zavisnosti od broja linija koje staju na stanicu. Meni se čini da ugrađuju svuda iste.

I stvarno je nepotrebno masivno. Osim ako ne planiraju u nekom momentu da dodaju bilbord 🤣
 
Jel iko video neku manju verziju ovih displeja?

Koliko se ja sećam dr.Šapić je trabunjao o dve verzije u zavisnosti od broja linija koje staju na stanicu. Meni se čini da ugrađuju svuda iste.

I stvarno je nepotrebno masivno. Osim ako ne planiraju u nekom momentu da dodaju bilbord 🤣
Sve ovo islikano po forumu je manja verzija 😂 Veća ima još 1-2 reda dole. Po generalnim gabaritima - stub, širina su isti.
 
ovako monumentalne table se taman uklapaju sa stilom Nemanje na žiru, ali zar nisu uvideli koliko on nesretnik štrči već? sad dok to postave svuda, pa dok proradi.. koliko li se tu neko ugradio...
 
Vrh