Šta je novo?

Стајалишта

Ko je 'napravio' naselje, dobro je da nije jos gore.
Sad se naucio, pa ce 'projekat od nacionalnog znacaja' biti...

jos gori ;)
 
DJP u poslednje vreme skraćuje linije za svaku sitnicu. Pre dve nedelje to je bio Miljakovac 3, sada vidim Kovilovo i Ritopek, i to do daljnjeg.
Pitam se da li ti ljudi imaju i malo mozga? Ima li u DJP makar jedne osobe sa većim IQ od 80?
 
A nadstresnice na stajalistima u altini .
A sto se tice skravivanja kad im se ljudi okupe pod prozorom bice veselo .
Sto bg put ne uradi adfalt
 
Problem prigradskih naselja je što jedna ulica spada u ingerenciju bg puta , a druga ulica u ingerenciju republičkog , ili je ingerencija podeljena za istu ulicu , pa dok se usaglase ko će šta da rešava i ko je za šta nadležan ...
Ovo je situacija kao u vreme kada su Mrkonjić i Velja Ilić po jedan mandat imali isto ministarstvo , a posle toga su zajedno bili ministri u vladi , te su to ministarstvo su podelili na dva , tako da su umesto rešavanja problema , nadležnosti prebacivali sa jednog na drugo ministarstvo , i tako do isteka mandata.
 
Stajaliste je moglo biti i sire , i fali zeleni stubic sve naopako
 
A otkud znaš da je to stajalište , a ne recimo staza za osobe sa invaliditetom? :)
 
Obnova šest autobuskih stajališta u naselju Altina pise par postova iznad
 
Piše i da će biti postavljene rampe za osobe sa invaliditetom.
 
U svakom slucaju nemaa dovljnu sirinu nevidm poentu sta hoces da pokazes dokazes
 
Hteo sam da kažem će možda biti stajalište kao što je stajalište za tramvaje kod Cvetkove pijace u smeru ka Vukovom spomeniku.
 
I ono je daleko sire od ovog sto su naprvili bar za pola
 
TERMINUS: Pančevački most

*edit: Greškom sam naveo da i linija 44 koristi terminus, i sada ne mogu da ispravim...
 
Stajalište: Duboko
Nema stajališni stub sa info tablom, nema obezbeđen prostor za čekanje autobusa, ali zato ima bus plus kontrolore sa komunalnom policijom. :)

Duboko.jpg
 
A komunalna policija ne ume da prijavi nadleznima taj nered na stanici. Svaki put se divim ljudima koji imaju hrabrosti tu da stoje, i na slicnim stajalistima.
 
Pritom je vozilo komunalne policije nepropisno parkirano i ugrožava saobraćaj, jer stoji na krivini, gde svako veće vozilo, kamion ili autobus, prilikom zaobilaženja automobila komunalne policije, gazi punu traku, i ugrožava bezbednost svih. Šta bi bilo da ja, ili bilo ko drugi na ovakvom mestu zaustavim auto?
Svi znaju koliko je Duboko ozloglašeno, i koliko je baš na ovom mestu ljudi poginulo.
 
Ja sam bas prolazio tuda pre par dana i zagledao da li je kod tog restorana stajaliste, jer se secam da je ranije bilo. I nisam video nijedan znak, niti nadstresnicu i pomislio sam da me je secanje prevarilo. Nego, koga oni kontrolisu tu, samo 860?
 
U principu, samo 860. Postoje još dve lokalne linije koje idu ekstremno retko, dok 860E ne staje.
 
Neki noviteti stajalista inace ispunjavaju sve stroge standarde Djp khm
 
Pusti ih mozda su shvatili da i oni ne smeju da koriste grb grada :p
 
Vec su felericne nedostaje gornja tabla sa nazivom stajalista
 
Vrh