Šta je novo?

Стајалишта

U ulici marka hristića nalazi se stajalište bulevar crvene armije. Nigde veze.
 
Ako uskoro počnu da niču zeleni stubovi po rubnim opštinama, to će biti jako dobro. Još kao klinac sam smatrao da sam u Beograd stigao kada duž puta počnem da vidim zelene stubiće sa stajališnim tablama. Daj da vidimo i to čudo.
 
direktor":3ihvpn7w je napisao(la):
ali zato je bitino da imamo xy stajalista koja se zovu toplana
U Jerkoviću je bilo stajalište Toplana, pa sam im pisao da to promene s obzirom da pomenuta toplana ne postoji još od 80-tih.

Sad se stajalište zove SC "Sport Eko"
 
Hala zavucena izmedju zgrada nedaleko od okretnice 26 bio jednom u hali
 
Преименовање "Винча/млин/" у "Здравствена станица Лештане и Винча" је потпуно беспотребно. Прво, теј део насеља Лештане сви локалци зови "код млина" а тај млин и даље постоји. Поменута здравствена станица иако постоји већ 40 година тај крај се не зове тако.

А тек нови назив од два реда да не помињем колико је практичан ... хаос.

А на "потезу 300" има стајалишта чија би имена стварно требало мењати. Рецимо, "Болеч/пумпа/" у "Пијаца Болеч" јер тај крај сви тако зову, каква црна пумпа ... па онда "Пут за Заклопачу" у "Стрњике" јер се тај крај тако зове. Па онда "Грочица"(име реке) кја не протиче ни близу стајалишта у "Чаир" јер се тај крај тако зове. Па онда "Шумадинска" у "Илија Гарашанин" јер је поред школа са тим називом, плато са тим називом ... па онда "ЈА" (Југословенске армије) а та улица не псотоји 30 година у "Грочанска чаршија" ...

Има толико логичних преименовања а они најлогичнију име промене. Још један у низу доказа да ти људи не излазе из 27. марта на терен...
 
Vinca mlin su trebali da preimenuju u samo Dom zdravlja. Ovako sada je predugacko i nekako cudno. A ja koga god da pitam da ide to te stanice, kazu idem do Vince, ili DZ. Retko kad stvarno cujem da neko kaze idem do mlina.
 
Privremena okretnica tesna za avalske autobuse
565479okretnica-banjica-.jpg

565481okretnica-banjica-.jpg

565480okretnica-banjica-.jpg

565478okretnica-banjica-.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/529522 ... e-autobuse
 
Nije tacno da cekaju u blatu. Ovo blato je iza kucice, tu se parkiraju kosmajci po trotoaru i cekaju servis. Cekaju na ono ostrvu, veci je problem sto kosmajci staju na sred druma, pa automobili neretko idu kroz samu okretnicu, dolazi do guzve, ljudi pretrcavaju, dobro je da jos niko nije stradao... Treba da se resi problem, pod hitno.
 
Стајалиште "Коларска" у Малом мокром лугу за линију 310. Ова фотографија може послужити за контрааргумент Дирекцији за јавни превоз кад год се попишмане и одбију неки захтев за новим стајалиштем или линијом под изговорима да "не задовољавају техничке прописе". Ова линија, ова траса и ово стајалиште је уведено ПОСЛЕ доношења те чувене одлуке на основу које "фекални инструменти" из Дирекције одбијају СВЕ захтеве.

11047278_10204694984673477_2054998718_n.jpg
 
Da, to je univerzalni odgovor, kojim su suzbili brojne prijave građana.
 
Улица је једносмерна од увођења ове линије.
 
a3536e9fbea42d3a1d6cc4ef1f98c53c.jpg

Цунами стајалиште у Бегаљици ипак одузима титулу 310-ки :D
6f5e5d65248d4e78ce143adb06e50d44.jpg

Погледајте количину тог смећа, није ни чудо што је због тога пола Бегаљице било потопљено, а што се мене тиче и нека је. ст*** једино тако може да схвати нешто..
 
st*** nikad neće shvatiti , jer će bacati đubre sve dok im ne dođe do vrata , a onda će pozvati komunalce da očiste , pa sve ispočetka. Dok se ne krene sa sprovođenjem ozbiljnijih kazni , ne može se očekivati ni da će biti bolje. Zato ćemo u pojedinim naseljima ima problema sa odvijanjem saobraća posle svake malo jače kiše ili u proleće.
 
ista situacija je i na zadnjoj stanici linije551 u Velikoj Mostanici kao i u Starom Zelezniku gde je okretnica55 tu se baca smece gde stignu Sramota a tu zive sto je najgore :evil: Kad li ce krenuti da kaznjavaju takve ljude :roll: Nisam skoro bio u Starom Zelezniku pa ne znam da li se situacija bar malo promenila kad sam poslednji put bio stoji kod okretnice 55 kontejner ali st*** bacala i van tog kontejnera pa mi okretnica linije 55 bila katastrofalna.Pre neki dan isao do Velike Mostanice ono je katastrofa :evil:
 
Rade se nova stajališta na Altini da ljudi ne čekaju autobus na ulici ili ispred nečijih kapija nabijeni na pola metra, u severnom delu Ugrinovačkog puta gde je od skora puštena linija 707.

Inače ovo naselje je ekstemno neuređeno. Prosto mi se smuči što moram da idem tuda ali tako je. Ulice ne trasirane i krivudaju umesto da idu pravo. Prilazna ulica od Novog novosadskog puta treba da je šira da može zglobni autobaus da smota.

Problem kanalizacije nikad neće biti rešen. Uh, toliko celo naselje izgleda gadno u pojedinim delovima da je reda tuda proterao CAT D11 ladno preko nečijih kuća samo da tuda put prođe kako treba. Loš spoj sa T6 i Novim NS putem tj. M.22. Uske ulice u naselju npr. UP deo 35. Nema adekvatnog spoja sa Zemun poljem a i ka Plaviom horizontima (kao da Dunav teče tuda a ne pruga). I kažeš posle živim u BG. Ma ne bi živeo tu da mi plate. Treba sutra decu kola da mi izgaze jer nema trotoara.
 
Obnova šest autobuskih stajališta u naselju Altina
Beoinfo | 18. 03. 2015. - 10:15h izmena vesti 09:46h | Foto: Beoinfo | Komentara: 0

U zemunskom naselju Altina počela je rekonstrukcija šest autobuskih stajališta, na kojima će biti postavljene i rampe za osobe sa invaliditetom.
586869stajalistav-preuze.jpg

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/543254 ... lju-Altina
 
Vrh