Šta je novo?

Стајалишта

EDITED.
Hvala ti za satelitsku mapu, uspedoh da ga pronađem na busplusu... U pitanju je stajalište Alaska Koliba (šifra stajališta: 9305). Ima finu infrastrukturu, ovde bi mogla samo da se premeri visina i širina table, i da se odštampa velika kvalitetna nalepnica sa nazivom stanice, USSD kodom, i brojevima linija... I posle samo da se uporedi pre i posle. :)
 
:o

Па ово није било .... :lol: :lol: :lol: Капирам да се неко доселио из града и провео недељу дана распитујући се ГДЕ је заправо станица ... пошто није ту било нити стуба, табле, апсолутно ничега ...

А обратите пажњу на куку за торбе и цегере ... :lol: генијално :)

П.С. иначе Шоми, то ми је баш комшилук, пестстотинак метара од куће .... :wink:
 
У смеру ка граду је, има занимљиво име :lol:

Послато са ST23i уз помоћ Тапатока
 
Svaka čast onome ko je ovo napravio, posebno za kuku za cegere i tablu... :)
Inače, sada je veoma jednostavno samo preko ove table zalepiti veliku, kvalitetnu nalepnicu, nekog malo modernijeg dizajna, sa nazivom stajališta, šifrom, i linijama. Stf, mogao bi, ako te ne mrzi, da izmeriš dužinu i širinu table.
 
Sheet_002.jpg

http://www.paddlesteamers.info/Trams/Be ... 201990.htm

Stub se vidi na pretposlednjoj fotografiji
Ima li mozda negdje bolja slika tog stuba jako me zanima ,meni je skros izvjetrio iz sjecanja , sta je sadrzao od informacija , hvala unapred ,izgleda da je bio dosta dobar i sa dosta informacija
 
на коју фору се кола паркирају на сред трамвајске окретнице у Устаничкој?
 
Na foru bahatosti i sto bg put nece da stavi stubice ili zardinjere ,jos sviraju tramvajima kad oce da izadju da im se pomjere
 
Mnogo bi to koštalo , jer bi stubići morali da se postavljaju od Cvetka pa svce do okretnice.
 
Заправо, на Устаничкој је то легалан паркинг изграђен од стране Београд пута и намењен власницима локала !!! Паук долази редовно и носи кола са слепог колосека и разделног острва али ове нико не дира јер је легалан да буде ствар шизофренија него што јесте ...
 
U chemu je fora sa tim slepim kolosekom na Ustanickoj, secam se dok sam bio klinac da su ga koristili i bilo je super jer su tramvaji mogli da zamene redosled na pruzi sto moze biti korisno u situaciji kasnjenja, kvarova itd.. ne vidim ista da mu fali a ne koristi se jako dugo..
 
Ја сам последњи пут ту видео трамвај пре 3 године.

Послато са ST23i уз помоћ Тапатока
 
Па заправо, предвиђен је као наставак пруге до скретања за ММЛ што није урађено никад. (и са друге стране улице постоји патрљак, само доста краћи)

Нису га користили годинама јер је био заузет бахато паркиранима, али будући да у последње време носе кола одатле, ваљда по налогу ГСП-а виђао сам трамове, чак и једном КАФ-а на слепом колосеку.
 
stf":1z3v8zrp je napisao(la):
Ваља имати поређење, чисто да видимо однос оних који примају плате за свој посао и волонтера.

10273337_717747448282096_8548592495243935657_o.jpg

Stajalište je već sje*******ano. :bash:
Bio sam danas tamo , ali nisam ima aparat da slikam. Genijalci , koji su zaduženi za postavljanje reda vožnje , polomili su zaštitnu plastiku , i to taman toliko koliko je visok deo sa redom vožnje , kako bi ispod nje postavili letnji red vožnje , a onda uzeli i izlepili plastiku sa selotejpom.
 
Ja prolazio isto danas, mada nisam obratio paznju na stub. Stvarno sramota, sad covek da im ode u onu tamo kancelariju i da im nalupa samarcine, svima redom. Ali sam primetio da su stavili tablu za 306 i 307, kao i table sa redom voznje na stubu, iako ima zalepljena na prozoru.
 
Majmuni , mi nismo stigli da zamjenimo ,a takodje i da smo zamjenili pitanje bili genjalci primjetili
 
Питање је колики ид**** треба да будеш па да поломиш пластику на овај начин. До првог реда шрафова има око 30цм и могли су без одшрафљивања да убаце нове редове вожње ...
 
Drugari da pitam da li se može nešto uraditi u vezi jednog stajališta:
Naime, napravljeno je novo stajalište 82 u Gandijevoj ( ugao Gandijeve i Vojvodjanske) ka blokovima,a na oko 150metara nakon toga ostalo je staro stajalište kod bakalnice u Gandijevoj (potpuno van pameti,tako da bus staje 2 puta na oko 100-tinak m?) .
Da li je moguće da se to staro stajalište ukloni, ukloni zabrana parkiranja i time bi dobili novih 15-20 tak parking mesta u Gandijevoj?
 
Милоше, то би било најбоље видети са Ц.С.И.-јем тј. Филипом, где и коме упутити захтев. Предпостављам да се прво треба обратити Дирекцији за јавни саобраћај.
 
Po obećanju Željka Milkovića, v.d. direktora GSP-a, GSP je postavio novu pleksiglas tablu i nove redove vožnje. Prvi put možemo vidimo efikasnost na nivou! :D

imag0657-copy.jpg
 
Vrh