Šta je novo?

Стајалишта

Ja mislim samo medjugradski.
A ne znam za one, do mladenovca...
 
Ne znam da li je neko komenarisao "PEČURKE" postavljene u sad izdvojenom delu za zaustavljanje medjugrackih linija na a.komandi smer ka njišu... pakao.. :notok: :notok: :notok:
 
Pa alma quatro sigurno ne želi da postavlja stanice na medjugradskim linijama :) a gradu su verovatno ostale pečurke hahah
 
pečurke su ne prevaziđena stajališta
ako su gradu preostale ikakve upotrebljive , a na stajalištima kisnemo zbog ,,čuvanja,, mesta
nadležni bi morali da se izvinu Beograđanima
 
Колико сам видео из аутобуса та печурка на аутокоманди је или нова или рестаурирана...Не фали ништа за међуградски...боље решење него овај нови дизајн ''за периферију''...
 
Pečure mogu da potraju ako se održavaju ali vremenom i one istrule. Kod mene u Banovcima su postojale plastične pečurke(plastika kao za čamce isl. - vlaknasta) koje su dotrajale i ispucale i kad je bio onaj sneg u februaru samo su se nanizale na šipke na par stanica. E sad je opština St. Pazova uradila 6 ovakvih stajališta. Postoji i središna klupa koja je veća. Krov i stranice su od nekog dvoslojnog pleksiglasa ili tako nešto. Dobro da se više ne skrivam pod nadstrešnicu kad pada kiša.

Inače moj ćale se danas malo pogubio kod autokomande za stanicu za medjugradski ali tek kad je prešao preko puta i ograde, :bash: ukapirao je kuda je trebao da ide, tj. ispod nadvožnjaka crvenom rutom pa se nadam da mu se to neće ponoviti više.

Zabranjeno je stajanje kod Steco-a za medjugradski prevoz od prošle srede kako sam saznao od jednog dispičara. Kazne pljuštale kako je rekao pa sad više neće da staju tamo već samo kod autokomande. Budući da je žeton ~100 din. na autobuskoj ovo je više nego dobro i legalno rešenje čim su stavili te pečurke. Isto proširenje bi trebala da dobije i dolazna strana na autokomandi što bi smanjilo gužve jer autobusi znaju da blokiraju ulazni priključak na autoput dok ljudi izvade prtljak.

Samo da dodam da se problem sa medjugradskom stanicom javlja i kod pošte u Zemunu.
Da li će tu da rade neko proširenje i kada ne znam a nema baš i ni mnogo mesta da urade nešto.
 
Не знам како ће да реше долазну страну на аутокоманди...али она је још проблематичнија...поготово у јутарњем шпицу...тамо се пола града укључује на аутопут...стаје неколико линија градског превоза....и још кад се паркирају међуградски...настаје хаос!
 
Medjugradski uglavnom otvore vrata pre samog uključenja, pa ljudi opet preko blata, i preko uključenja (ulice) pretrčavaju jureći na 17,18...
 
Сме ли "Alma Quattro" ово :D
481337_10150902680798847_265717293846_9870763_1307071542_n.jpg
 
A jel busevi za Mladenovac staju na gradskom ili na međugradskom stajalištu?
 
Ако је ово одговор на моје питање, погрешио си.
aPicture503.jpg

Ово није "Алмин" рекламни простор и ово је обично стакло, а не сигурносно које се рекламира горе :p
 
Nisam odgovarao na tvoj post, samo jedna poražavajuća slika. Ovo je još i dobro, jer su u mom naselju skroz počupani, nijedan nije preživeo. Ostali samo dugmići (patrljci).
 
Мислио сам да си одг на мој пост, пошто су ове слике већ постављане :p
А код мене ни нема тих стубића :D
 
fotografija0129.jpg

fotografija0130.jpg

fotografija0131.jpg


Danas na tramvajskoj stanici u Bulevaru kod Depo-a. Isto se desilo mesec dana nakon rekonstrukcije Bulevara. Otkinut semafor za pesake i ograda.

Zanima me da li je ovde kriv projektant koji je projektovao Bulevar ili vozac zbog brzine ili alkohola?

saobracaj-bulevar-kralja.jpg
 
Naravno da je kriv vozac. On je duzan da postuje horizontalnu i vertikalnu signalizaciju. Ovakva "skretanja" se inace praktikuje u gradovima, jer ne dozvoljava razvijanje velike brzine na gradskim ulicama
 
samo da stave vise ivcnjake :dil:
pa ces da vidis kad se nasuka dal ce da vozi sledeci put ko da je na reliju :grand:
 
Крив шофер и то дебело, пет (5) казнених бодова + 15.000,- до 30.000,- динара казна + пар месеци без дозволе (ако је био пијан).
 
Somi303":2vvuhbwy je napisao(la):



хехе
оригинално нема шта...
само ово су требали зими да ураде...бар би имао илузију да ти је топло као у рерни док чекаш аутобус...

сад кад упече звезда , на 35 степени...ефекат ће бити.... :laugh:
 
Vrh