Šta je novo?

Реконструкција Трга Републике

Da li ova nova stabla idu u zemlju?
Nisu li stara bila u saksijama?
 
Ništa meni ovde nije jasno...kao da ispravljaju jednu po jednu grešku svaki mesec da ih niko ne primeti...krišom...sledeći su neupadljivi i neadekvatni stubići i bici staza...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogu slobodno i one odvratne stuboe rasvete da zamene za nešto pristojno.
 
Ko je platio nova stabla platana posto su se prva ošušila u garanciji ako se ne varam ...
 
Mi.


Direktore čemu ta retorička pitanja...šta ti sada ovo sve smeta...ova nova su mnogo IMPOZANTNIJA


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kad uradis najvece zahvate i najvecu masu posla, naravno da je posle lako sve ispolirati i doraditi detalje i filozofirati.... ali pre toga, malo je sve prazna prica.
 
Dorađivanje detalja - popravljanje kockica svake druge noći
 
Призор са трга, улаз у секретаријат за културу града Београда.
 

Prilozi

  • Screenshot_20201223_152014.jpg
    Screenshot_20201223_152014.jpg
    326,4 KB · Pregleda: 2.428
Vlažni snovi tipičnog Beobildera - Trg bez Staklenca

trg bez staklenca.jpg


Deo beogradskog Trga republike u maju 1988. godine. Na ovom mestu će već naredne godine započeti gradnja tržnog centra "Staklenac", koji se i danas tu nalazi.
Na kalkanskim zidovima zgrada iz susedne ulice Braće Jugovića oslikane su reklame, između ostalog i za Koka Kolu kao sponzora Letnjih olimpijskih igara koje su se leta te godine održavale u Seulu, u Koreji. Pažljivi posmatrač će uočiti i tada moderni žuti PKB kiosk sa viršlama u pozadini, kao i metalne kioske u kojima se prodavalo sve i svašta, od hrane i cveća do GSP karata...
Od 2005. godine, ovaj deo Trga republike se zove Plato Zorana Đinđića.

https://www.facebook.com/bane.gajic.37/ ... 9423300359
 
Или виши стакленац да заклони зграде иза :D
 
Како није ружан призор задњих фасада зграда унутар блока и голих калканских зидова? Грешка је што стакленац нису направили виши.
 
Tu samo bager, treba Trg da se proširi kaskadama na toj padini i da se dobije jedan veliki trg gde bi bilo mesta da dole bude klizalište ili sajam cveća a da sam Trg uvek bude trg.
 
Ок а ко ће то да плати? Град се мучи око њиве у Батајници да уради булевар, а ми би овде да срушимо 5-6 зграда са стотинак станара и десетак локала.
 
Iskočila mi je reklama na Instagramu, Koka Kola sutra ima neku vrstu video predstave na fasadi NM koja će moći da se gleda uživo s njihove Facebook stranice.
 
Auuu koliko su loše uradili kocke na trgu, ovo je prelose, čak su u Murskoj Soboti koja je realno vukoje*******ina na kraju Slovenije su bolje uradili trg. Beograd je stvarno kasaba što kaže Dežulović. Zar par godina i Trg ima da izgleda propao, mislim već je propao, a bacili su Boga oca, sve te silne rekonstrukcije Trg, Slavija, Ruzveltova kako su fuš uradili, realno bolje da ništa nisu dirali, ali moraju Veselinović i Radojičić da Peru pare i prodaju svoje kocke
64b9e67454a17fb316c8d5e608a37de7.jpg
1a2e4c9aae7c3dd055d4dfa91b81ae7b.jpg


Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=806911#p806911:15q1h7zj je napisao(la):
Markoni1 » Пет Дец 25, 2020 12:20 am[/url]":15q1h7zj]Auuu koliko su loše uradili kocke na trgu, ovo je prelose, čak su u Murskoj Soboti koja je realno vuko***** na kraju Slovenije su bolje uradili trg. Beograd je stvarno kasaba što kaže Dežulović. Zar par godina i Trg ima da izgleda propao, mislim već je propao, a bacili su Boga oca, sve te silne rekonstrukcije Trg, Slavija, Ruzveltova kako su fuš uradili, realno bolje da ništa nisu dirali, ali moraju Veselinović i Radojičić da Peru pare i prodaju svoje kocke
64b9e67454a17fb316c8d5e608a37de7.jpg
1a2e4c9aae7c3dd055d4dfa91b81ae7b.jpg



Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Ништа онда, ти и Дежуловић руку под руку па у Мурску Соботу ако је Београд за вас касаба, ја друго решење не видим :)
 
beograd je proizvod beogradjana, svojih stanovnika, i dziberi mogu samo prvo biti oni... a tek na kraju grad sam po sebi...
 
Vrh