Šta je novo?

Реконструкција Трга Републике

20240313_111129.jpg
 
Ja sam pisao raznima za djubre u Krnjaci i oko Zrenjaninca, svima i SNSu, pominjem im izbore, stalno ih spamujem, samo prebacuju (MI NISMO NADLEZNI, pa ko je nadlezan majku mu].

Milion sekretarijata i inspekcija i sluzbi kad treba nesto da se sredi, procesa, cuda, rokova, - cirkus!!
 
Današnji ljudi su fenomen, majke mi.

Odu iz grada na Zlatibor da bi tamo opet odsedali u gradu i betonu.
Odu iz stana da šetaju i budu napolju, da bi na kraju opet seli u zatvorenu baštu kafića.
A onda masa njih u tim kafićima bleji u telefone ili pokazuju jedni drugima mimove i videe.
 
Počinjem da imam teoriju zavere ovde za ovim zagrađivanjem bašti :D

Možda se sprema zakon o zabrani pušenja u ugostiteljskim objektima, pa se na vreme spremaju da bašte spreme za nas pušače, da se skoro osećamo kao da smo unutra :D

Šalu na stranu, ovo je toliko kretenski, da nemam reči...
 
Počinjem da imam teoriju zavere ovde za ovim zagrađivanjem bašti :D

Možda se sprema zakon o zabrani pušenja u ugostiteljskim objektima, pa se na vreme spremaju da bašte spreme za nas pušače, da se skoro osećamo kao da smo unutra :D

Šalu na stranu, ovo je toliko kretenski, da nemam reči...
Vrlo je moguće da je to u pitanju, oni su spremni na sve.
 
Гостима башта кафића смета ветар. А могуће да хоће да се ограде од просјака који иду по баштама.
Нека онда седе у затвореном простору. Ово забранити док се не прошири по целом граду.
 
Ispravka: Gangulini meseci.

Dobro je što antena mobilne telefonije stoji i dalje na svom mestu, odomaćila se fino.
 
On reče dva meseca, u inat "onima". Pretpostavljam da će njegova porodica specijalno doći onda u Beograd na ta dva meseca? Ili bolje da on ode kod njih na ta dva meseca. I neka ostane tamo, zauvek.
Mada, pitanje je što samo dva meseca kada godina ima 12 meseci. Šta, ostalih 10 meseci je za one? Ili tada porodica ne važi? Ili važi samo ako imaš političku funkciju, pa možeš da radiš sve mimo zakona, pa čak i porodicu da osnuješ.
 
Vrh