Šta je novo?

Реконструкција Трга Републике

Klizalište su stvarno mogli pored Staklenca u parku, a trg da se dekoriše kao svuda u svetu.

Šta je falilo da se jelka pozicionira na najvidljivije mesto, umesto u sred pešačke rute u knezu (bele trake na montaži)?

A da se kućice poredjaju oko nje.

I da se ovi sekvoja stubovi dekorišu kao jelkice, recimo tako ih kite u zagrebu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688738#p688738:3pmsc4w5 je napisao(la):
astrodule » 14 Dec 2019 01:25 pm[/url]":3pmsc4w5]Da imamo stručnu školovanu ekipu u gradskoj upravi, sigurno bi lepše i funkcionalnije sve izgledalo

Poslato sa telefona

Ali je naravno nemamo :notok:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688709#p688709:oreguox2 je napisao(la):
Posmatrac » 14 Dec 2019 12:18 pm[/url]":oreguox2]Šta je falilo da se jelka pozicionira na najvidljivije mesto, umesto u sred pešačke rute u knezu (bele trake na montaži)?
file.php
Mozga, obraza, ukusa i verovatno para (za lične potrebe)
 
Šta mislite, da li će u celoj 2020-toj Trg biti slobodan ukupno duže od 3 meseca?
 
To zavisi samo od trajanja uličnih protesta.
 
Mene je sramota njihove sramote

nikako mi nije jasno zbog čega im je ograda neophodna? em ružna em nefunkcionalna, ako su hteli da dodatno nerviraju narod onda su uspeli ...
 
I, kako radi klizalište na Trgu po ovih 14 stepeni?
 
Prosao danas trgom, umalo mi nije pozlilo. Sta uradise onooooooo :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
 
evo me pored klizalista.... :shock:
užas od ciganske providno bele jeftine plastike na skupocenom trgu :notok:
jel TO ono bese ,, vi imate fobiju od otvorenih trgova .... ,, :kum:
pa sve sravnili i utabali te nema ni drveta ni normalne klupe ni cesme a nema ni trunke obelezja kapije... a nije moguce ni masovnije novogodisnje okupljanje
Manguparija obicna , nakacena na nas budjet
eto imam fobiju od zloupotrebe trgova za radi biznisa
ma...majke im ga.... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Ocigledno su sva renoviranja bila da bi neko zaradjivao tokom cele godine od sadrzaja
Isto su natrpali kucicama i cak stavili binu u Park Vojvode Vuka (Toplicin Venac)
 
Jel ja opet da ponavljam onaj moj post?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=690526#p690526:26agf8re je napisao(la):
relja » 19 Dec 2019 12:28 pm[/url]":26agf8re]I, kako radi klizalište na Trgu po ovih 14 stepeni?
To će da se vidi danas od 17h.
 
Dugo ce Bg ovo pamtiti :( ......a bome prvom prilikom i vratiti... :twisted:
kako seju tako ce i da zanju :lol:
ja tu mangupariju necu zaokruziti makar sada i pozlatili sve ulice :mrgreen:
 
Opet, vrv i drugi gradovi na svojim "Božićnim marketima" imaju negde i ringišpil, ali ovde je sve prenatrpano, bez ukusa.

Evo recimo klizalište. Možda bih i mogao da ga progutam, ali da je to jedini sadržaj na tom potezu i da nema seljašku šatru iznad. Mogli su da iskoriste masivne stubove za rasvetu pa tu zategnu neko platno, ali ova šatra je buvalno nivo vašara u Sopotu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=690697#p690697:2z5mbhjq je napisao(la):
Zuma » Пет Дец 20, 2019 3:36 am[/url]":2z5mbhjq]Jadna Republika šta je dočekala :lol:
file.php

Пет-шест кућица је, уз одговарајућу заштиту одоздо, могло да се смести у фонтану, била би мања гужва у овом делу. Или, још боље, само јелка с њеним (пре)високим постољем.
Фонтана је таква да због тога не би претрпео ни изглед трга, ни она сама. И овако је јелка скроз покрила мању фонтану.

Придружујем се критици пренатрпаног Трга с толико великим и тако скупим објектима. Фале само још тобогани па да буде као Сајамски вашар на отвореном. За све то је боље место испод Тврђаве, или у парку Ушће.

Иначе, карусели јесу у моди, бар у италијанским местима - као што је Монтекатини, где су имали и класичан панорамски точак у парку, и мало клизалиште на тргу - у којима сам био за Нову годину прошле године. Али, највише у местима која немају значајно старо језгро и велики број туриста, па је то један од начина да их привуку. Болоња је, на пример, имала само велику јелку за Божић, и - ништа више. Фиренца само светлеће уличне украсе, велику Божићну јелку, и - ништа више. Многе градске управе ће рећи да немају спонзоре за ишта више, а не пада им на памет да троше новац грађана за тако нешто. Истина, у Италији и религија утиче на то, за њих је главни празник Божић.
 
Vrh