Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

Наказа у Бране Црнчевића
IMG_5647.jpeg
 
Наказа у Бране ЦрнчевићаPogledajte prilog 182926
Neverovatno! A zakleo bih se da je zgrada bila pod nekom zaštitom...
Još kad god prodjem razmišljam kako bi bilo lepo da je neko kupi i sredi kako dolikuje, kao one stare kuće po menhetnu...ušuškane među onim zgradurinama..!
Ali ne, neko je imao nešto drugo u planu...pa ako već ne može da sruši-u.raće je!
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: 10k

Bilo koja sledeca vlast ce morati jednom za sva vremena da zakljuca zelene površine i upodobi plan sa katastrom i sa namjenom objekata
 
Ja nisam mogao da verujem sinoć kad sam naleteo na "ovo"...
I dalje ne mogu da poverujem da je prvo nekome palo na pamet da postavi ovu konzervu, a onda da je to neko i odobrio..!
I to baš ispred spomenika Djuri Jakšiću...pa zar nije moglo makar gore na početku ulice, kod taksi stanice...ili dole kod rampe..ako je već moralo da se postavi..?
20231214_181434.jpg
 
Kao, "pa dolaze straanci, pa da imaju da kupe sok.."
Sećam se da sam lutao po centru Berlina posle nekih 20-21h uveče u potrazi za bilo kakvom prodavnicom da bih kupio neke konzerve i sl.ali bez uspeha..! Lepo ljudi znaju da tad rade samo restorani...navikli tako. Samo mi nešto moramo da izmišljamo...
 
je*******ena koka kola id***!
Ne zarađuju dovoljno pa će im ovaj frižider povećati prodaju.
Predlažem javno bičevanje pored ovog frižidera za onoga ko je dao odobrenje za ovakvu glupost!
I u ovom gradu živimo mi, a ne turisti.
Grad treba da bude po našoj meri!
Ovo me baš iznerviralo!😖
 
Poslednja izmena:
Moram da podelim sa vama ovo...
Čovek je za Novu Godinu isekao stablo na parkingu i zabetonirao rupu...valjda da ne gazi u blato kad se parkira..! Pretpostavljam da je lokal (u pozadini) njegov jer se tu odvijaju građevinski radovi..
Nisam skoro naišao na veći bezobrazluk i prostakluk od ovoga..!
Ne znam da li se treba obratiti Zelenilu ili upravniku zgrade za početak ali ovo ne sme da ostane neispraćeno..!
U pitanju je zgrada u Metohijskoj, zadnji ulaz-iz Nikole Stefanovića...
20231231_135126.jpg
 
Vrh