Šta je novo?

Ко им ово дозволи? (nelegalna, divlja gradnja)

Direktore jesi siguran da zgrada kod Đerma ima preko 800m2? Znači da bi morala da ima 800m2:9 nivoa = 90 m2 po nivou. Međutim evo gledam je I cenim da je širina svega 6 m2, što znači da bi dužina morala da bude 15 m a nema šanse da je tolka? Ne verujem da ima 800m2
 
Ja kazem kakv je propis grad nadlezan preko 800 mkv .
Mislim da ima nesto sitno preko 800 kvadrata vrois sve etaze .Negdje ranije u temi imas clanak iz novosti nemogu dad da kopam sa telefona
A za kajmakcelansku mislim da je upitanju pravna egzibicija u tumacenju propisa i visina samih etaza kod novih zgrada visina plafona je mozda veca nego u starim zgradama itd objasnio je to milance ranije na ovoj temi
 
Pre neki dan u Koste Glavinića videh ovu sliku koja mi je strašno zasmetala:

Pogledajte prilog 1

Ali danas prijatno iznenađenje:



Neverovatno da su tako brzo reagovali, ali eto, i to je moguće :)
 
Šta tačno treba da vodimo na ove dve fotografije?

Čovek napravio platio za divlji objekat?

Ko je reagovao?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 

Дипломатска колонија, убуџене гараже у двориште резиденцијалног објекта.
Ограда и објекат изнад овог, "адаптирани" за боравак бившег председника, (док му је странка плаћала закуп) нису враћени у претходно стање.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=376515#p376515:1xe1t4j7 je napisao(la):
MilisaV » Čet Mar 17, 2016 7:30 pm[/url]":1xe1t4j7]Šta tačno treba da vodimo na ove dve fotografije?
Čovek napravio platio za divlji objekat?
Ko je reagovao?

Ovde je bila neka kafanica sa baštom na trotoaru. Novi vlasnik (Juhor) je pokušao da tu baštu malo proširi, podigne u odnosu na trotoar i zauvek zagradi. Inspekcija ga je naterala da ukloni taj deo bašte sa trotoara.

Evo kako je to izgledalo pre izvesnog vremena:

Pogledajte prilog 1

Danas:

 
Значи чика Мишко покушао на дивљака да уради баштицу ! Шта ли ће му баштица за продавницу меса и месних прерађевина ?
 
Мора негде то месо и да се испече, а где ћеш боље него на роштиљу на јавној површини.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Sad kontam. Ja sam se zbunio zato što si obrtnuo redosled slika.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
807ae4cbee123736317e572ad374b9bb.jpg


Radojke Lakic

Pronadji crnu ovcu/e


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakve veze imaju spustene zastave Belgije i Evropske Unije zbog danasnjih atentata sa ovom temom?

edit: upravo sam video Nakaznu nadogradnju izmedju zastava...
 
Da, kuća koja je nikla na ravnom krovu zgrade u centru Beograda. Slika je sa sajta B92 vezana za terorističke napade u Briselu, i tada sam i primetio ovo ruglo. Kada se ovakve stvari dešavaju u najužem centru jednog grada, kako da nas iznenadi nešto ovakvo (Ripanj):

serfcg.jpg
 
Sreca pa ce uskoro da sredju tu ulicu ladno ce frizderi uz kioske ostati do 1 .januara 2017
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=377827#p377827:3tdfh78j je napisao(la):
direktor » 25 Mar 2016 01:58 am[/url]":3tdfh78j]Sreca pa ce uskoro da sredju tu ulicu ladno ce frizderi uz kioske ostati do 1 .januara 2017

Ja mislim diso da je to i rok za uklanjanje...e neka su se setili i za to, stvarno grad lici na sabacki vasar...
 
Zasrali plakatima zaštitne ograde na Žarkovačkom mostu u Trgovačkoj ulici :blah:

Pogledajte prilog 1



Da su se setili da ih ofarbaju, pa bi makar bilo neke koristi od njih. Sendvičari bez mozga.
 
Vrh