Šta je novo?

Компјутери и технологија

AMD već godinama i radi u Srbiji ali u saradnji sa Syrmi-jom koja je deo HTECa.
Nažalost nije otvaranje novog centra već "ozvanicenje" postojećeg
 
Да ли има неко искуства са CrO2 касетама? Имам их неколико и желео бих да их преснимим али ми моја музичка линија не дозвољава. Због чега је то тако и како могу да преснимим? Гугл ми не даје одговор.
 
Možda su na gornjoj strani polomljeni oni plastični stoperi za sprečavanje presnimavanja. Ako je to u pitanju samo prelepi selotejpom.
 
Не. Са USB-а на касету. Нормалке снима лепо а имам и неке Агфине нормалке које неће да сними. Све касете су у одличном стању.
 
D
Не. Са USB-а на касету. Нормалке снима лепо а имам и неке Агфине нормалке које неће да сними. Све касете су у одличном стању.
Mozda je slomljen onaj jezicak. Ja se ne secam da vrsta trake uticala na snimanje.
 
Видео сам сада да су ћошкови покидани и прелепио сам их траком па ћу видети јел ради.

ЕДИТ: Ради. Хвала много на савету.
 
Poslednja izmena:
Potrebna mi je preporuka za besplatan Windows softver koji moze da radi elementarno editovanje video zapisa na prosecnom racunaru. Od editovanja, potrebno je samo da moze da se iz snimka od 3h izvuce isecak od 30 sekundi. Eventualno i da se vise isecka, spoji u jedan video od par minuta. I da ne dodaje watermark po mogucstvu.
 
Potrebna mi je preporuka za besplatan Windows softver koji moze da radi elementarno editovanje video zapisa na prosecnom racunaru. Od editovanja, potrebno je samo da moze da se iz snimka od 3h izvuce isecak od 30 sekundi. Eventualno i da se vise isecka, spoji u jedan video od par minuta. I da ne dodaje watermark po mogucstvu.

DaVinci Resolve je odlična alternativa Adobe Premiere na primer, a potpuno je besplatan.

Možda je malo komplikovaniji na prvi pogled, ali imaš super tutorijale i mnogo je moćan.

Nadam se da će pomoći :)
 
Potrebna mi je preporuka za besplatan Windows softver koji moze da radi elementarno editovanje video zapisa na prosecnom racunaru. Od editovanja, potrebno je samo da moze da se iz snimka od 3h izvuce isecak od 30 sekundi. Eventualno i da se vise isecka, spoji u jedan video od par minuta. I da ne dodaje watermark po mogucstvu.
Premiere nudi svašta pa i to, on je baš za profesionalce. Ali ako te zanima neka jednostavna bazična varijanta za prosečnog korisnika, možeš da probaš Camtasia.
 
Vrh