Šta je novo?

Енергопројект / Блок 24 - Бежанијска коса, М3-3

Ono što sam napisao je tačno a to je da mi je Nikola iz prodaje rekao da kreću ove nedelje sa tim radovima oko ulice i trafostanice ali koliko vidim sami radovi nisu uopšte počeli. Slobodno pozovite prodaju i pitajte ih za trenutni status, bolje je kad ih što više nas pritiska.
znaci opet corak od informacije. Nikola se vise retko kome i javlja. hvala najlepse
 
Verujem da ce krenuti. Ako ne verujem Nikoli verujem @Гага za informaciju. Nikola se javi ali mora se pozvati svaki put sa drugog broja. ;)
haha sto je najgore zovu ga neki moji prijatelji da potencijalno kupe stan i to bas sa "drugog broja" ali mrka kapa 😂
ajde neka @gaga donese srecu, javljajte saljite neke slike ovde ako bude progresa 🙏🤞. Hvala
 
Bio sam malopre na gradilištu, nista se bitno nije promenilo u poslednjih mesec dana, za ulicu nema ni naznake pocetka radova.
20240511_125520.jpg
20240511_125905.jpg
 
Štagod. Ne razumem zbog čega ali ok.
dobar dan pomaze Bog. cujem da su danas krenuli sa ulicom... da li je istina?
Malopre sam obišao gradilište, ništa od radova. Ne znam odakle informacija, ali nažalost nije tačna🙁

Malopre sam obišao gradilište, ništa od radova. Ne znam odakle informacija, ali nažalost nije tačna🙁
prosto neverovatno da 2.5 sprata zidaju kao da dizu skadar na bojani ; sve ja razumem njihove interne probleme u kompaniji jel je i dalje veliki % radnika na drzavnoj plati itd ; ali nije lepo ni od njih da krive drzavu a oni od avgusta 2023 nisam video vise od 20 radnika u isto vreme na celom objektu. katastrofa. uskoro tuzbe krecu iako nema penala u ugovoru. krecu
 
Само да потврдим да ће изградња саобраћајница у Коса Квару бити као што сам већ и рекао крајем јуна или почетком јула. Грађевинска дозвола још није добијена и не очекује се пре средине јуна. Радове ће изводити подизвођач Енергопројекта.
 
Само да потврдим да ће изградња саобраћајница у Коса Квару бити као што сам већ и рекао крајем јуна или почетком јула. Грађевинска дозвола још није добијена и не очекује се пре средине јуна. Радове ће изводити подизвођач Енергопројекта.
Nikola ti li si? :)
tacnije dok ne zavrse prenos prava ; sad je na 99 god prvo to moraju da rese da bi mogli da dobiju dozvole sve : voda, struja, put, razni prikljucci itd
 
Nikola ti li si? :)
tacnije dok ne zavrse prenos prava ; sad je na 99 god prvo to moraju da rese da bi mogli da dobiju dozvole sve : voda, struja, put, razni prikljucci itd
plus svi cekaju gradske izbore u junu ; stvari nam ne idu na ruku.
setite se primera Lux 51 = 16 meseci stand still zbog dozvola, sve u vremenu bez menadzmenta na celu grada izmedju izbora....
 
Nikola ti li si? :)
tacnije dok ne zavrse prenos prava ; sad je na 99 god prvo to moraju da rese da bi mogli da dobiju dozvole sve : voda, struja, put, razni prikljucci i
Не знам чему ово што си написао !
Дозвола иде за сваки део посебно, водовод (прикључак) је већ одрађен, и то је одрађено у марту. Као што сам написао/објавио подизвођач Енергопројекта ради саобраћајнице, а одрадио је водовод. Кад буду трабало да крену радови, јавићу и објављиваћу фоторепортаже.

plus svi cekaju gradske izbore u junu ; stvari nam ne idu na ruku.
setite se primera Lux 51 = 16 meseci stand still zbog dozvola, sve u vremenu bez menadzmenta na celu grada izmedju izbora....
Батали политику, овај пројекат (Коса Кварт) нема везе са тим о чему пишеш.
 
Не знам чему ово што си написао !
Дозвола иде за сваки део посебно, водовод (прикључак) је већ одрађен, и то је одрађено у марту. Као што сам написао/објавио подизвођач Енергопројекта ради саобраћајнице, а одрадио је водовод. Кад буду трабало да крену радови, јавићу и објављиваћу фоторепортаже.


Батали политику, овај пројекат (Коса Кварт) нема везе са тим о чему пишеш

Не знам чему ово што си написао !
Дозвола иде за сваки део посебно, водовод (прикључак) је већ одрађен, и то је одрађено у марту. Као што сам написао/објавио подизвођач Енергопројекта ради саобраћајнице, а одрадио је водовод. Кад буду трабало да крену радови, јавићу и објављиваћу фоторепортаже.


Батали политику, овај пројекат (Коса Кварт) нема везе са тим о чему пишеш.
Dobro jutro vam zelim gospodine. Meni je drago da ste ovoliko pozitivni, ali je veoma ocigledno da ste i u velikoj zabludi i da nemate prave informacije. U svakom slucaju svako dobro i sa srecom. Srdacan pozdrav.
 
Не знам чему ово што си написао !
Дозвола иде за сваки део посебно, водовод (прикључак) је већ одрађен, и то је одрађено у марту. Као што сам написао/објавио подизвођач Енергопројекта ради саобраћајнице, а одрадио је водовод. Кад буду трабало да крену радови, јавићу и објављиваћу фоторепортаже.


Батали политику, овај пројекат (Коса Кварт) нема везе са тим о чему пишеш.
Gago i ostali, Milence 54 je trol, ignorišite ga.
 
kakav lik, od svih nas (a ima nas raznih i mene tu uklucujem) on je nasao Gagi nesto da spocitava! to je kao da se svadjas sa kalendarom sto danas pokazuje 17.05.2024 (a uz to i vreme, zagadjenost, saobracajno stanje, vreme svitanja i sumaraka.... i ostale nepobitne cinjenice) :ROFLMAO: :gobb::ROFLMAO:
 
kakav lik, od svih nas (a ima nas raznih i mene tu uklucujem) on je nasao Gagi nesto da spocitava! to je kao da se svadjas sa kalendarom sto danas pokazuje 17.05.2024 (a uz to i vreme, zagadjenost, saobracajno stanje, vreme svitanja i sumaraka.... i ostale nepobitne cinjenice) :ROFLMAO: :gobb::ROFLMAO:
haha - e slatko si me nasmejao ; trazim oprost moja naivnonost zaista nisam znao; tek sam danas shvatio da su Gaga i DrMr administratori ovog foruma. Zovem te na rakicu kad se uselimo, tada cemo nadam se morati da otkrijemo identitete i videti ko je zaista trol. u svakom slucaju odjavljujem se do daljnjeg i zelim svima koji cekaju na useljenje da bude sto pre. svako dobro i lep pozdrav
 
zelim ti srecno useljenje komsija, i samo ti prati Gagine objave (kao sto sam i ja, a i dalje ih pratim) i ni jednog trentka neces biti u zabludi.
mnogi od nas ovde svasta pisemo i kacimo, misljenja, zapazanja, frustracije, manje ili vise politicki obojene poruke...., Gaga kaci samo hardcore cinjenice, zvanicne servisne i projektne informacije i reportaze sa lica mesta koje sam pravi!
 
Zivim pored gradilista i posmatram ga od starta, i cinjenica je da su prespori sto i samo probijanje roka od preko godinu dana potvrdjuje. Svaka cast svakome ko ima pouzdane informacije i veliko hvala, medjutim situacija na terenu i ne uliva neku nadu vec mesecima, sacekajmo i taj kraj Juna kad vec cekamo ovoliko mozda se stvarno nesto dogodi :)
 
Početkom nedelje sam poslao e-mail investitoru sa zahtevom za dobijanje zvaničnih informacija u vezi dinamike završetka radova. Upravo su mi odgovorili, pa evo da podelim ovde ono što bi sve nas moglo da zanima:
  • U sredu (15. maja), izdata je građevinska dozvola za saobraćajnice, započeto je preugovaranje sa Direkcijom za građevinsko zemljište, i radovi bi trebalo da počnu uskoro. Za izgradnju planiranih saobraćajnica sa svim hidrotehničkim priključcima potrebno je vreme od približno 3 do 4 meseca.
  • Izgradnja trafo stanice, koja je u nadležnosti EDB-a je pokrenuta i očekuje se da bude završena do kraja juna. Nakon toga sledi priključenje oba objekta na elektomrežu (blok A i B).
 
Početkom nedelje sam poslao e-mail investitoru sa zahtevom za dobijanje zvaničnih informacija u vezi dinamike završetka radova. Upravo su mi odgovorili, pa evo da podelim ovde ono što bi sve nas moglo da zanima:
  • U sredu (15. maja), izdata je građevinska dozvola za saobraćajnice, započeto je preugovaranje sa Direkcijom za građevinsko zemljište, i radovi bi trebalo da počnu uskoro. Za izgradnju planiranih saobraćajnica sa svim hidrotehničkim priključcima potrebno je vreme od približno 3 do 4 meseca.
  • Izgradnja trafo stanice, koja je u nadležnosti EDB-a je pokrenuta i očekuje se da bude završena do kraja juna. Nakon toga sledi priključenje oba objekta na elektomrežu (blok A i B

Početkom nedelje sam poslao e-mail investitoru sa zahtevom za dobijanje zvaničnih informacija u vezi dinamike završetka radova. Upravo su mi odgovorili, pa evo da podelim ovde ono što bi sve nas moglo da zanima:
  • U sredu (15. maja), izdata je građevinska dozvola za saobraćajnice, započeto je preugovaranje sa Direkcijom za građevinsko zemljište, i radovi bi trebalo da počnu uskoro. Za izgradnju planiranih saobraćajnica sa svim hidrotehničkim priključcima potrebno je vreme od približno 3 do 4 meseca.
  • Izgradnja trafo stanice, koja je u nadležnosti EDB-a je pokrenuta i očekuje se da bude završena do kraja juna. Nakon toga sledi priključenje oba objekta na elektomrežu (blok A i B).
Da li to onda znaci da će useljenje za objekat A i objekat B biti u isto vreme s obzirom da je na objektu A ostala još fasada, pločice (koje treba da se postavljaju u junu i julu) i parket ( znaci još nekih 5 meseci ukupno)?
 
Vrh