Šta je novo?

Војводе Степе

Vi gledate samo karte ili idete malo i na teren? Probajte da se popnete Nikšićkom ili Vitanovačkom da promenite smer.

TT
 
Ja idem 'na teren'
Hahaha ;)
Salu na stranu, nisam razumeo sta si mislio sa tim?
Probaj da objasnis na sta ciljas.
-Uspon-strminu?
-Zagusenje?
-Parkirana vozila?
 
Dužina i procenat uspona, jer ne vidim na koji način bi pešaci koristili gradski saobraćaj.
 
Mi smo govorili o drumskom saobracaju, i jednosmernom rezimu ove dve ulice.
Moja ideja:
Tramvaj bi imao svoju 'basticu za oba smera u V. Stepe + 2 saobracajne trake od u pravcu trosarine.
Kumodraska bi bila jednosmerna ka Autokomandi.
Posto najveci broj stanovnistva gravitira ka centru, prilikom odlaska idu 'nizbrdo' u Kumodrasku.
Pri povratku 'sa posla, lekara, skole...) idu iz V.Stepe opet (nizbrdo).

Sto se tice koriscenja tramvaja sve je isto, samo sto se smanjuje broj presecanja putanja zahvaljujuci jednosmernom drumskom saobracaju, a takodje, zahvaljujuci 2 trake, maksimalno se smanjuje (eliminise) mogucnost zagusavanja sina u raskrsnicama, sto ce sad biti slucaj (a do sad nije bio).
 
Kroz Kumodrašku idu busevi 18, 25 i 39. Uspon je ogroman, ulice se ne čiste zimi.
Ne bih dalje komentarisao, sačekao bih žičaru ili telepront.

TT
 
Дошљак":156janby je napisao(la):
Ево мало слика од суботе.
vstepe002.png
Apropos 4 жмигавца
Станице су предвиђене да се ту стане и "однесе тетки лек" а да се не смета саобраћају. :rant:
 
Bice opet stajanja, bice opet obilazenja po sinama, usporenja saobracaja. Cemu rekonstrukcija ako su svi problemi isti kao i pre radova.

Mozemo kritikovati BG4migavca u odredjenim situacijama, ali kada je rec o trgovackoj ulici/zoni kao sto je V.Stepe, to je jedini nacin da mali privatnici funkcionisu, kad vec nema normalnog i planiranog parkinga. Kako drugacije da posluje obucar, farbar, zlatar, sajdzija, apoteka, prodavnice auto delova, keramika itd itd. Bas se pitam koliko ih je prezivelo van posla skoro godinu dana?
 
Ajde neko ko je vican da napravi neki smajli koji bi pokazivao 4 trepcuca svetla, Mozda neki odozgo pogled
 
Ja ću gledati da sutra obiđem ceo vojovde stepu od kružnog toka do banjice. Potrudiću se da napravim dosta fotografija.
 
nije lose :) ali neki stilizovan autic ili tako nesto
 
Moskvic koji drugi :) Pojacao si svetlo na svom smajliju
 
Aj videću, kasno je (mada, asocijacija mi je prvo neki AUDI ili BMW...)
 
БМВ Х6 плиииз :D Само да видим како би испало, Игор ће свакако пресудити :)
 
Кад сам са неким другарима својевремено скокнуо до К.Митровице где такође влада потпуни саобраћајно-паркирни хаос. Били смо једини са попаљеним сервисним мигавцима. Тачно је то БГ фазон.
 
голф2 јер ће тако смајли бити актуелан и за 20 година :D
 
Vrh