Šta je novo?

Ваше фотографије Београда

Hvala!
No, ja smatram da je fasada Bristola u sasvim pristojnom stanju. Na koji način misliš da bi trebalo da bude "sređena"?
Mestimično je popucala tu i tamo, ali skoro je neprimetno.
 
jlaki":egavrssh je napisao(la):
Hvala!
No, ja smatram da je fasada Bristola u sasvim pristojnom stanju. Na koji način misliš da bi trebalo da bude "sređena"?
Mestimično je popucala tu i tamo, ali skoro je neprimetno.
Јесте у пристојном стању, а мислио сам као и Вучко на опште освежење тј. умивање фасаде и после да се неком лепом пастелном бојом обоји и да се на неки начин ти прелепи детаљи на самој згради истакну и буду више уочљив. Такође и та местимична попуцала места да се среде и наравно да се они каблови од антена и кабловске тв изместе на неко друго скровитије место. Не знам у каквом су стању прозори али вероватно да би и то на неки начин дошло у то освежење !
 
Ah kakav sjajan predstavnik klasicizma....steta sto nam ponos grada stoji ovako zaboravljen.

jlaki sjajne slike :kk:

fasadu svakako treba umiti od cadji, obojiti mozda sa par nijansi i zatim je osvetliti ;)
 
Jeste da smo svi videli hram 1001 put, ali sam ja prvi put fotkao isti, s toga ću da podelim fotku ovde i sa vama. :)

 
dzonihsv":27r7g4cl je napisao(la):
Jeste da smo svi videli hram 1001 put, ali sam ja prvi put fotkao isti, s toga ću da podelim fotku ovde i sa vama. :)
Џонисв, слика је прелепа, волим плаве тонове на сликама, а посебно контрасте. Придружујем се коментарима са сајта Панорамио, на неки начин си приближо странцима наш Београд и наравно нашу Србију.

Их ,да не заборавим, плусииић 1
 
Hvala Gago. I ja sam ljubitelj plavih kombinacija, negde ubacim i malo zelenog... bude onako sve potaman. :)

Kad sam već tu, imam još 3 fotke novijeg datuma...


Od svega po malo. Fotkano na njivama kod Ovče.


Put ka Kovilovu (u pozadini Borča). Kao što naslov fotke kaže, put koji ide od nasipa tj. nekadašnjeg Imesa (mislim da je Imes) do Kovilova.


Tako je kako je. Kanal u Borči. Slabo fotkam ovakve scene, ali ću svakako to početi češće da radim. Nekako ne želim da ih izbegavam pošto su ''deo našeg podnevlja i naše (ne)kulture''.
 
tumblr_ljt388R3Pg1qhcw4ro1_1280.jpg


Meni ova zgrada nešto baš lepa.
 
Ljudi, nešto se uspavašmo. :)


Svaki zalazak je priča za sebe


Smiraj dana sa Pančevačkog mosta


Ko kome sedi na leđima?

To je za sad to, imam još brdo fotki pa ću gledati da budem malo aktivniji u narednim danima/nedeljama...
 
@dzonihsv
ala si se izveštio , lepo lepo to tebi ide . . . :)
naravno +1 :)
 
Hvala. :)

Eto, kako vreme prolazi, skontavam neke stvari.
 
Evo nekoliko 360 panorama.

Klik na fotografiju za inteaktivni prikaz.



 
@Bančilo
+1 :)
Ima pogled i sa Avale i jos od negde , rastemo. . . .
 
... Da se malo spustimo na zemlju. :)

Radovi u Zemunu






Ušće Save u Dunav.

Fotografisano sa Fisheye objektivom kroz staklo od maske za zavarivanje, da bi se dobila što duža ekspozicija.



* klik na fotku za interaktivni prikaz
 
@JohnnyLee
i za most i za ovu
+1
ma mora da ima jos koja :)
eh. . . . nekad sam bio cesto, a sad dugo nisam bio u toj perspektivi

Edit
@dzonihsv
nedostaju i tvoje slicice

@Bančilo
evo opet +1 :)
slicice u lepe da li ih ti stvaras ?
 
Nisam bio kući neko vreme, ali sad ću kao biti. :)

Evo jedne 'friškije'. To je pogled sa Lešća.

 
dzonihsv & Bančilo
drago mije sto sam clan BBa, koj obiluje nadarenim ljudima :D :) :D
 
Evo jos nekoliko, nisu panorame.

Zemun, odlazak po lebac
Zemun_Januarska_Noc.jpg




Zemun crkve

Zemun_crkva1.jpg



Kalemegdan
DSC01643_2.jpg



Pogled na Gardos sa Dunavskog keja

Zemun.jpg


Zemun

saterase.jpg
 
Vrh